فهرست
گزارش روز : کریس رونالدو و فراموش کردن کابوس جام جهانی
گزارش روز : کریس رونالدو و فراموش کردن کابوس جام جهانی

گزارش روز : کریس رونالدو و فراموش کردن کابوس جام جهانی

آی اسپورت - پس از حداحافظی غم انگیز با جام جهانی برزیل؛ کریس رونالدو بهترین بازیکن فوتبال جهان پس از استراحتی دو هفته ای به مادرید باز می گردد، تا درمان زانوی مصدوم خود را از سر بگیرد. 

بنا بر اطلاع پزشکان رئال مادرید او باید دو ماه خود را وقف درمان مصدومیتش کند و این در حالی است که مهمترین هدف او رسیدن به بازی سوپرجام اروپا در مقابل سویا در روز 12 آگوست در ورزشگاه کاردیف است.

دو هفته پس از این مسابقه؛ مسابقات لالیگا شروع خواهد شد. رونالدو که در دو ماه آخر لالیگای گذشته هرگز نتوانست بصورت پیوسته برای رئال مادرید به میدان برود امیدوار است که فصل جدید بدون هیچ مشکلی برای او آغاز شود.

رونالدو دو هفته مانده به جام جهانی با فشاری مضاعف و انجام درمان های تکمیلی خودش را به مسابقات رساند. اما نتیجه کار یک گل ، سه تغییر مدل مو و مجموعه ای از فرصت های از دست رفته بود.

رئال مادرید در اردوی پیش فصل خود به ایالات متحده خواهد رفت و در آنجا در یک تورنمنت 8 جانبه شرکت خواهد کرد.با این وضعیت رفتن یا نرفتن رونالدو به این اردو در هاله ای از ابهام قرار دارد.

14 جولای تمرینات رئال آغاز خواهند شد و از 27 جولای نیز این تیم باید در سه بازی  تدارکاتی مقابل اینتر ، رم و یونایتد به میدان برود. به نظر نمی رسد که رئال مادرید در مورد رونالدو ریسک کند و احتمال حضور کریس در این بازی ها بسیار اندک است.

با این وجود رونالدو تحت هر شرایطی دوست دارد تا در مقابل سویا حضور داشته باشد تا اولین جام رسمی فصل 2014- 2015 را با کهکشانی ها تصاحب کند. بدون شک کسب عنوان قهرمانی با رئال در سوپرکاپ اروپا، کابوس جام جهانی برای رونالدو را به دست فراموشی خواهد سپرد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-28 00:38:23
نظر دهید
۲ نظر
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۰۸:۱۰
کریس برای اسبات خودش نیازی به جام جهانی ندار.
تازه همه میدونن اگه کریس نبود اصلا پرتقال جام جهانی
نمی اومد.
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۲۹
کابوس جام جهانی؟کسی مگه انتظار قهرمانی از یه نفر به تنهایی داشته؟

بیچاره رونالدویی که مجبوره واسه پرتغال بازی کنه با این همه بازیکن درجه 2،و ملت هم واسه تخریبش از همه میگذرن،همون ادمایی که دم از منطق میزنن توی بارسا اینجا که میرسه منطقشون رو از دست میدن و فقط ظاهر یه بازیکن رو میبینن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر