فهرست
مالدینی؛ در شرایطی که هرگز ندیده بودید!
مالدینی؛ در شرایطی که هرگز ندیده بودید!

مالدینی؛ در شرایطی که هرگز ندیده بودید!

آی اسپورت - در روزهای اخیر ستاره های بزرگی در عرصه فوتبال به ویروس کرونا مبتلا شده اند و دیشب نیز باشگاه میلان رسما اعلام کرد پائولو مالدینی، مدافع بزرگ و پرافتخار این تیم و همچنین فرزندش دنیل نیز درگیر این بیماری شده اند. حالا پدر پرافتخار و فرزندی که در آغاز راه تبدیل شدن به ستاره های بزرگ همانند پدرش است، هر دو در شرایط قرنطینه و در بیمارستان بیستری شده و تحت نظارت پزشکان برای مبارزه با این ویروس هستند. البته امروز نشریات ایتالیایی اعلام کردند پائولو مالدینی و دنیل شرایط بسیار بهتری نسبت به روزهای قبل داشته و در مسیر شکست دادن این بیماری قرار دارند.

اما به هر حال فوتبالدوستان کمتر تصویری از این ستاره بزرگ ایتالیایی در حالتی درمانده و روی تخت بیماستان در ذهن دارند. پائولو مالدینی در دوران ورزشی پرافتخارش دو دهه فاتح تمام عناوین با لباس میلان شد و رکورد بیشترین تعداد حضور در سری آ و این باشگاه را از آن خود کرد.

ستاره خوش تیپ ایتالیایی بازیکنی محبوب اغلب هواداران فوتبال بوده و کمتر کسی از پائولو مالدینی خاطره بدی در ذهن دارد. به نظر می رسد مدافعی که کسی تردیدی در مورد توانایی های فنی اش نداشت، حالا در مبارزه با ویروس کرونا نیز در مسیر سربلندی بوده و هواداران فوتبال امیدوارند او بعد از بازگشت دوباره به عرصه فوتبال، پروژه بازسازی میلان را بر سرانجام برساند.

     
آی اسپورت
2020-03-22 22:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر