فهرست
واکنش پرسپولیس: منشا در حد پرسپولیس نبود!
واکنش پرسپولیس: منشا در حد پرسپولیس نبود!

واکنش پرسپولیس: منشا در حد پرسپولیس نبود!

آی اسپورت – امروز مصاحبه‌ای از گادوین منشا منتشر شد که می‌شد پیش‌بینی کرد با واکنش پرسپولیسی‌ها روبرو شود. او در این مصاحبه گفته بود: «زمانی که می‌خواستم قراردادم را با پرسپولیس لغو کنم به من پیشنهاد کردند که به استقلال نرو ولی من رقمی را پرداخت کردم که این آپشن پیشنهادی باشگاه پرسپولیس را لغو کنم. الان هم در استقلال هستم و انگیزه زیادی دارم که در اینجا موفق باشم. من پیشنهادات خوبی از عربستان، چین و امارات داشتم آن هم با رقم‌های خوب ولی من شفر را می‌شناختم و می‌دیدم که در این یکی دو سال به استقلال آمده که این تیم را رو به جلو هدایت کند. به همین خاطر می‌دانستم اگر به استقلال بیایم روند فوتبالم پیشرفت خواهد کرد و من هم به این دلیل به استقلال آمدم.»

حالا باشگاه پرسپولیس در واکنشی نسبتا تند بیانیه‌ای منتشر کرده و در آن مدعی شده کیفیت منشا در حد این باگاه نبوده است. در این بیانیه آمده است: «با توجه به اظهارات مطرح شده از سوی گادوین منشا مطالبی جهت تنویر افکار عمومی ارایه می‌شود. در این ارتباط لازم است این نکته ذکر گردد که با توجه به در پیش بودن دربی و جلوگیری از ایجاد تنش بین هواداران و این بازیکن، متن توافق فسخ قرارداد بین دو طرف بعد از بازی روز شنبه منتشر خواهد شد. هرچند به نظر می‌رسد، این اظهارات غیر فنی، با هدف قرار گرفتن هواداران و باشگاه صورت می‌گیرد که البته این اتفاق با درایت هواداران روی نخواهد داد.

درباره جدایی گادوین منشا همه موارد قبل از این، شفاف مطرح شده و تنها برای یادآوری لازم است مطرح کنیم که منشا از نظر فنی نتوانست نظر سرمربی تیم را تامین کند و با توجه به تفاوت شرایط برای بازی در تیمی چون پرسپولیس که ظرفیت‌های خاص فنی، روانی و شخصیتی را طلب می‌کند، این مهاجم به قدری افت کرده بود که برانکو ایوانکوویچ اعلام داشت در صورت ادامه حضور در پرسپولیس نمی‌تواند با تیم اصلی تمرین کند و باید تمرینات خود را در تیم‌های پایه دنبال نماید. از این رو باشگاه با توجه به شرایط موجود، موضوع فسخ قرارداد را در دستور کار قرار داد.

اما متاسفانه کیفیت این بازیکن در حدی نبود که باشگاهی برای جذب وی با باشگاه پرسپولیس وارد مذاکره شود و در نهایت او طی توافقی که صورت گرفت، بازیکن آزاد شد. همچنین تکرار می‌شود، توافقی برای پیوستن یا نپیوستن او به تیم خاصی صورت نگرفت. از سوی دیگر از نظر حقوقی هر شرطی بعد فسخ همکاری، بی معنی تلقی می‌شود چون بازیکن از قید هر قراردادی آزاد می‌گردد. باشگاه در واقع شرایطی را برای حضور وی در تیمی خاص نپذیرفت بلکه وی به دلیل مسایل فنی از سوی سرمربی کنار گذاشته شد و هیچ باشگاهی هم حاضر به پرداخت هزینه برای دریافت رضایت نامه وی نشد تا در نهایت تنها گزینه پیش رو فسخ قرارداد باشد.»

۲۷ ۷  
آی اسپورت
2019-03-28 00:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
شاهین
پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸، ۰۰:۲۵
منشا ۸ بازی برای کیسه یک گل!
کاری ندارم همون توپ هم نخورد به پاش وگرنه از ورزشگاه خارج میشد:)))
پایان فصل می بینیم سر نخواستنش دعواست:))))
فرهاد
پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۵۸
بعله دیدیم بودمیر جایگزین در 8 بازی 8 گل برای شما زد
کیسه مازادخور
پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۳۳
تیم کیسه مازادخور فقط میخواد جو پرسپولیس رو بهم بریزه،اگه " منشا پا پرانتزی " بدردبخور بود پروفسور نگهش میداد، کیسه نهصدهزار دلار هزینه کرده دنباله توجیه،کیسه واسه امتیاز گرفتن دست به هرکاری میزنه ولی هرکاری کنن حریف پروفسور نمیشن
یکی از بدبخت هایی که محکوم به بردگی زیر دست این الاغ ها هستم
پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸، ۰۲:۳۶
وقتی مدیران یک باشگاه یک مشت بچه ی کودکستانی باشند، سطح کلامرسمی یه باشگاه در حدکل کل خیابونی و دعوای های کوچه بازاری پایین میاد.

هیچ باشگاهی در دنیا به چنین مصاحبه ا ی از بازیکن جدا شده جواب نمیده، اگر بده ماکزیمم تشکر میکنن از زحماتی که بازیکن قبلا در لباس تیم کشیده، و خیلی محترمانه میگه بخاطر نیازهای تیم، نظر مربی و انتظاراتمون تصمیم گرفتیم ایشون رو واگذار کنیم و امیدواریم در ادامه موفق باشه.

همین.

الاغ ها فک میکنن کل کل تو بقالی محله ست.... خروجی این بیانیه نه تنها فقط نشون میده چقدر ذهنیت مدیران بزرگترین باشگاه کشور کودکانه و بچه دبستانی ست، بلکه در بهترین حالت تف سربالاست که نشون میده مدیران ابله قبلا چه بازیکنی شعیفی استخدام کرده بودند که الان باید اینجوری از خجالتش در بیان و در انتها فقطو فقط انگیزه ی مظاعف انتقام و غیرتی شدن میده بازیکن برای مصاف رودررو....
بلاهت تا کجا به قران!!!!
اینها کی هستن سر تا پای مملکت دستشون ه!
علی خوشی
پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸، ۰۸:۵۰
یکی از نکات جالب بیانیه، تهدید منشأ به بازی در تیم‌های پایه است. آیا یک بازیکن بزرگسال که بیش از ۲۳ سال داره می‌تونه در تیم‌های پایه بازی کنه؟
....
پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۳۲
گاومیش هموروئیدی یاد گرفتن چطور کیسه کشا رو خر کنه که اتفاقا کرد چنان جفتکی انداختن کیسه کشا انگار رونالدو رو گرفتن
۲
فرهاد
پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۵۷
منشا ستاره پیکان بود برانکو نابودش کرد جالبه وقتی جلالی گفت منشا پیکان خیلی بهتر بود در همین سایت 2000 فحش از طرف هواداران پرسپولیس و نویسندگان رنگی این سایت نثارش شد. کلا برانکو متخصص نابودی بازیکن است هیچ بازیکنی در این تیم ستاره نشد ( حالا هواداران جو زده زود مسلمان را مثال میزنند که اونم روزهای اوجش را اگر حضرات 3 4 سال پیش دیده بودند می فهمیدند یک سوم بازیش را در پرسپولیس انجام نداد) ترابی بیرانئند خلیل زاده حسینی همه این بازیکنان ملی پوش بودند به پرسپولیس امدند 4 تا جوان هم پرسپولیس داشت جرات نکرد ححتی با پنجره بسته به انها بازی بدهد. البته جدایی منشا که همه می دانند برای چه بود دلارهای برانکو ته کشیده شده بود باید ستاره بی نظیر کرواسی نخبه سرزن و قهار دیناموزاگرب جذب می شد. اخه همه لیگ در کف درخشش بودمیر ماندند هر بازی دارد هتریک می کند واقعا مدافعان تیم ها به عذاب هستند از دست بودمیر
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر