فهرست
ترَک‌های بزرگ
ترَک‌های بزرگ

ترَک‌های بزرگ

آی‌اسپورت- منچستریونایتد برای نخستین‌بار در پنج سال گذشته یک بازی مانده به پایان مرحله گروهی بعد از آنکه به رکورد ۲۷۶ دقیقه قحطی گل در اولدترافورد پایان داد، از صعود به مرحله حذفی مطمئن شد. اما گل آبروبخش دقیقه ۹۱ مروان فلاینی برابر یانگ بویز آنقدر کوچک است که نمی‌تواند ترک‌های بزرگ تیم ژوزه مورینیو را بعد از یک بازی ناهماهنگ بپوشاند. اینکه یونایتد برای نخستین‌بار در تاریخش سه بازی بدون گل در خانه را به پایان نرساند و اینکه گل فلاینی نخستین گل یونایتد در جریان بازی در ۳۶۰دقیقه گذشته در رقابت‌های مختلف بود، مشخص می‌کند تیم مورینیو در حال حاضر چطور بازی می‌کند.

مربی پرتغالی بعد از تساوی بدون گل شنبه برابر کریستال پالاس گفت برابر تیم سوییسی بازیکنانی را انتخاب می‌کند که بتوانند با جو دشوار یک شب بزرگ در لیگ قهرمانان اروپا کنار بیایند. با این وجود، پل پوگبا و روملو لوکاکو را روی نیمکت نشاند و حتی الکسیس سانچس را به سکوها فرستاد و در عوض به مارکوس رشفورد، جسی لینگارد، آنتونی مارسیال و فرد که کمتر خودش را نشان داده، فرصت داد. وقتی اوایل بازی رشفورد یک موقعیت تک به تک را خراب کرد، مورینیو به طرف نیمکت رفت و به شکلی نمایشی دست‌هایش را تکان داد؛ این وضعیت فعلی منچستریونایتد است. بازیکنان به‌شدت خودباوری‌شان را از دست داده‌اند بخصوص وقتی فرصتی در یک‌سوم دفاعی حریف پیش می‌آید در حالی که مربی از هر فرصتی استفاده می‌کند تا به همه جهان نشان دهد در تبدیل تیم کنونی‌اش به یک تیم برنده ناتوان است. علاوه بر رشفورد و مارسیال، وقتی مورینیو به بازیکنان روی نیمکت با ارزش ۲۰۰میلیون پوند یعنی پوگبا، لوکاکو و خوان ماتا رو آورد، اوضاع تغییری نکرد.

این مسابقه‌ای نبود که در میان شب‌های خاطره‌انگیز اولدترافورد در رقابت‌های اروپایی ماندگار شود، حتی برای یک ثانیه، اما حداقل خاصیت عبور از این مانع آن است که آنها می‌توانند چند ماهی از شر رقابت‌های اروپایی خلاص و روی لیگ برتر متمرکز شوند؛ هرچند با تداوم این روند سوال‌های بیشتر و جواب‌های کمتری وجود دارد درباره اینکه مورینیو بتواند این تیم را روی فرم بیاورد.

منبع: سایت گل

۸    
آی اسپورت
2018-11-30 19:34:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر