فهرست
کی روش هم چنان از رفتن می گوید/ تشکر از همه اهالی فوتبال
کی روش هم چنان از رفتن می گوید/ تشکر از همه اهالی فوتبال

کی روش هم چنان از رفتن می گوید/ تشکر از همه اهالی فوتبال

آی اسپورت- کارلوس کی روش امروز پس از بازگشت به ایران ، باز هم صحبت هایش بوی رفتن میداد، هر چند او باز هم صد در صد لغت رفتن را در جملاتش استفاده نکرد.
کی روش در فرودگاه و پس از آنکه وارد ایران شد بیشتر صحبت هایش صرف تشکر شد. او گفت : واقعاً می‌خواهم از عمق قلبم از همکاری بازیکنان تشکر کنم و تا آخر عمر تلاشها و این همکاری در قلبم خواهد ماند.  در آخر از فدراسیون و مخصوصاً آقای کفاشیان تشکر می‌کنم که این فرصت بزرگ را 3 سال پیش به من داد تا سرمربی تیم ملی شوم.

وی در پاسخ به این سوال که معنای این جمله خداحافظی او از تیم ملی است، گفت:‌ در فوتبال خداحافظی وجود ندارد وقتی همیشه در صلح به سر می‌بری.سفر فوق‌العاده‌ای داشتیم و همه چیز بسیار زیبا بود اگر از مد فوتبالی نتوانستم یک سری تصمیمات را اجرا کنم و یک سری موافق من نبودند از آنها عذرخواهی می‌کنم اما این فوتبال است و بار دیگر از صمیم قلب از همه کسانی که ما را حمایت کردند تشکر می‌کنم.

کی روش همچنین در جای دیگری در مراسم استقبال اظهار داشت: خدمت وزیر ورزش که به نمایندگی از دولت اینجا هستند و مسئولان فوتبال ایران و تمام دست‌اندرکاران و خانواده‌های فوتبالیست‌ها سلام عرض کرده و به آنها خوش‌آمد می‌گویم. تشکر ویژه‌ای دارم از وزیر ورزش که امروز زحمت کشیده و به جمع ما آمد و از جانب تک‌تک بازیکنان تیم ملی از شما تشکر می‌کنم و خوشحالم که با اعتماد شما هواداران توانستیم در جام جهانی افتخارآفرین باشیم غرورتان را حفظ کنیم.

     
آی اسپورت
2014-06-28 12:23:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر