فهرست
گیگز: چیزهای زیادی می توانم از فن خال بیاموزم
گیگز: چیزهای زیادی می توانم از فن خال بیاموزم

گیگز: چیزهای زیادی می توانم از فن خال بیاموزم

آی اسپورت - رایان گیگز فصل گذشته در اواخر فصل هدایت منچستر یونایتد را به عهده گرفت اما معتقد است که هنوز فاصله ی زیادی با سرمربی گری تیمی همچون منچستر دارد.

گیگز در همین رابطه در گفت و گو با thefa.com گفت: \" زمانی که اواخر فصل گذشته هدایت یونایتد را پذیرفتم بسیار خوشحال بودم. اما همیشه با خودم فکر می کردم که هنوز آماده ی پذیرش چنین شغل مهمی نیستم. من باید با تجربه ی بیشتری هدایت منچستر را قبول کنم.

امسال این فرصت را دارم تا در کنار یکی از بهترین های دنیا که در کشورهای مختلفی مربی گری کرده تجربه های خودم را افزایش دهم و چیزهای زیادی را از او بیاموزم. فرصت خوبی بود تا در کنار سر آلکس حضور داشته باشم اما این بار این فرصت را دارم تا از افراد دیگری نیز مسائلی را بیاموزم.\"

گیگز که در چند بازی آخر فصل گذشته از جوانانی همچون لاورنس و ویلسون استفاده کرده بود، اعتقاد دارد فلسفه ی منچستر چیزی جز استفاده از استعداد های باشگاه نیست: \" من خودم از طریق همین فلسفه توانستم در باشگاه رشد کنم. بنابراین هیچ گاه نمی توانم خارج از فلسفه ی باشگاه عمل کنم. این جا باشگاهی است که جوانان در آن نقش مهمی را ایفا می کنند.\"

     
آی اسپورت
2014-06-28 13:02:32
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر