فهرست
پاسخ قاطع فیفا به درخواست پرسپولیس؛ محروم!
پاسخ قاطع فیفا به درخواست پرسپولیس؛ محروم!

پاسخ قاطع فیفا به درخواست پرسپولیس؛ محروم!

آی اسپورت- فیفا در نامه‌ای سه‌بندی جواب درخواست باشگاه پرسپولیس برای رفع محرومیت را داده است. پاسخی که علیرغم تلاش‌های دولتمردان ایرانی و ترکیه‌ای برای کمک به پرسپولیس، راهگشای رفع مشکلات این تیم نخواهد شد. درپی توافق اخیر باشگاه پرسپولیس و باشگاه ریزه اسپور ترکیه با دخالت اردوغان، حسن روحانی و سلطانی‌فر برای پرداخت نکردن غرامت ۷۸۹ هزار و ۵۰۰ یورویی، مسوولان این باشگاه لایحه‌ای را تنظیم و به کمیته تعیین وضعیت فیفا ارسال کردند تا از محرومیت در دو پنجره نقل و انتقالات نیز رهایی یابند اما فیفا در پاسخ به پرسپولیس تاکید کرد که امکان تجدیدنظر در آرای فیفا نیست و این محرومیت پابرجا خواهد بود.

اکنون پاسخ فدراسیون جهانی فوتبال به نامه پرسپولیس روشن‌تر اعلام شده است. فیفا بعد از دریافت درخواست پرسپولیس، پاسخ سه بندی را برای باشگاه ایرانی ارسال کرده است. جزئیات این پاسخ به این شرح است:

۱- کمیته‌ی تعیین وضعیت فیفا صلاحیت قانونی برای رسیدگی مجدد به این پرونده را ندارد و پرسپولیس باید به مراجعه ذی‌صلاح مراجعه کند.

۲- تجدیدنظر خواهی برای این پرونده توسط CAS (دادگاه حکمیت ورزش) صورت می‌گیرد و باشگاه پرسپولیس باید به این نهاد مراجعه کند.

۳- محرومیت پرسپولیس به خاطر تخلف از ماده ۱۷ آیین‌نامه نقل و انتقالات به گونه‌ای نیست که با توافق این تیم و باشگاه ترکیه‌ای، این محرومیت تعلیق شود.

بر اساس پیگیری‌های خبرنگار ایسنا و با استناد به اظهارات اخیر مسوولان باشگاه پرسپولیس به نظر می‌رسد درخواست تجدیدنظر پرسپولیس در دادگاه حکمیت ورزش برای رفع محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالات نیز پس از توافق با ریزه اسپور متوقف شده و فعلا در دستور پیگیری این باشگاه نیز قرار ندارد.

 ایسنا

۱۴۷ ۳  
آی اسپورت
2017-12-26 00:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
خخخخخخ
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۱۶
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
___
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۱۵
بیشتر خخخخ میکردی تا کاملا عمق سوزشت معلوم بشه
۱
محسن
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۰۲
عجب ادمای بدی هستند ادمای فیفا.چرا این بیشرفها منطق سرشان نمیشود؟منطق از نوع ایرانی!!!! چسبیده اند به اجرای محکم قوانین.مثل مدیران کدخدامنش ما،یه خورده شل بگیرد تا کار بشود! اخه جعل و تقلب که مجازات نداره،ماله کشی داره،که فیفای احمق،نه کدخدامنشی و من بمیرم تو بمیری سرش میشود نه در ایران اموزش دیده که ماله کشی و لاپوشانی یادگرفته باشد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر