فهرست
گزارش: وقتی شفر، ناز بازیکن پراشتباه را خرید!
گزارش: وقتی شفر، ناز بازیکن پراشتباه را خرید!

گزارش: وقتی شفر، ناز بازیکن پراشتباه را خرید!

آی اسپورت - یکی از انتقادهایی که به سرمربی سابق استقلال وارد است، ضعف او در مدیریت رختکن و مقابله با حواشی تیمش بوده است.  شفر در برابر یکسری از بازیکنان استقلال به جای آنکه از موضع  قدرت وارد شود، به قول معروف، ناز آنها را می‎خرید و همین موضوع مشکلاتی را برای او و تیمش به وجود آورد. در تازه‌ترین مثالی که از این اتفاق رسانه‎ای شده، شفر به خاطر یک بازیکن ترکیب تیمش را تغییر داده است.

داستان از این قرار است که در بازی پدیده و استقلال که برای هر دو تیم اهمیت بسیار زیادی داشت، سرمربی وقت آبی‎ها تصمیم می‎گیرد که به یکی از بازیکنان سرشناس تیمش بازی ندهد. بازیکن مربوطه هم وقتی متوجه این موضوع می‌شود، به صورت خودجوش! مصدوم می‎شود تا به این بهانه با استقلال راهی مشهد نشود.

تاکتیکی که جواب می‎دهد و شفر تصمیم می‌گیرد از بازیکن مربوطه در ترکیب ثابت بازی مقابل پدیده استفاده کند. این بازیکن در دیدار مقابل پدیده عملکرد ضعیفی داشت و فصل آینده با پیراهن تیمی به جز استقلال به میدان خواهد رفت چرا که قصد دارد در خارج از کشور به فوتبالش ادامه دهد! در واقع شفر ناز این بازیکن را خرید و این بازیکن را بازی داد تا هم استقلال شکست بخورد و کورس قهرمانی را از دست بدهد و هم خودش تعلیق و برکنار شود!

فوتبالی

۱۴ ۳  
آی اسپورت
2019-05-28 01:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
شاهین ممسنی ❤❤
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸، ۰۵:۱۴
مدرن ترین دفاع ده سال اخیر ایران:)))
کسی که مسبب شکست استقلال روبروی پدیده و از دست رفتن شانس قهرمانی استقلال شد!
مبارک کیروشی پورها و همه حرامیان حامیانش
پیمان
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸، ۰۸:۲۲
گوزبه پشمی!
شپلوتکا
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸، ۰۸:۳۵
اینم تقصیر وزیر پرسپولیسیه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر