فهرست
خواجه وند:هیچ چیز پنهانی نداریم/توضیحات مان را شفاف به فیفا ارائه دادیم
خواجه وند:هیچ چیز پنهانی نداریم/توضیحات مان را شفاف به فیفا ارائه دادیم

خواجه وند:هیچ چیز پنهانی نداریم/توضیحات مان را شفاف به فیفا ارائه دادیم

آی اسپورت – داستان قرارداد  خلعتبری با پرسپولیس  که ظاهرا در مدت معین و قانونی منعقد نشده از دید فیفا پنهان نماند اما مقامات باشگاه پرسپولیس طبق عادت شان می گویند خطری  این باشگاه را تهدید نمی کند و از آنجا که توضیحات شان شفاف و کامل بوده احتمالا مشکلی پیش نخواهد امد.
در این خصوص مهدی خواجه‌وند در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس می گوید:« بر این باور هستیم که موضوع موجود بین دو باشگاه پرسپولیس و عجمان در ارتباط دو جانبه برطرف می‌شود. موضع‌گیری خاصی از سوی دو طرف وجود ندارد. ما در نامه‌ای که برای عجمان ارسال کردیم، اراده باشگاه پرسپولیس برای حل موضوع را نشان دادیم و در این ارتباط پس از انجام هماهنگی‌ها با صلاحدید باشگاه، نماینده‌ای راهی امارت خواهد شد.»
وی با اشاره به نامه فیفا به باشگاه پرسپولیس درباره انتقال خلعتبری، ادامه می دهد:«فیفا در نامه‌ای که برای باشگاه ارسال کرده بود، گزارشی از روند انتقال خلعتبری خواسته و مساله دیگری در آن نیست. ما هم هیچ مطلب پنهانی نداریم، همه مسائل به صورت شفاف برای فیفا توضیح داده شد. فدراسیون فوتبال و فیفا هم در جریان همه اقدامات بوده‌اند. با توجه به مجموع مسائل، انتظار داریم مساله خاصی وجود نداشته باشد.»
  ۱  
آی اسپورت
2014-06-28 15:16:10
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۳
طرف اصلا تو باغ نیست و نمی دونه بروبچ استقلالی مدارک مستندی تحویل فیفا دادن تا پرسپولیس با کله به زمین بخوره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر