فهرست
پسر زیزو؛ عامل اختلاف پرز و زیدان
پسر زیزو؛ عامل اختلاف پرز و زیدان

پسر زیزو؛ عامل اختلاف پرز و زیدان

آی‌اسپورت- چند روز پیش جلسه‌ای بین کادر مدیریتی رئال مادرید با حضور فلورنتینو پرز و زیدان برگزار شد و در آن جلسه عنوان شد که رئال مادرید برای جذب کپا، سنگربان جوان بیلبائو به توافق رسیده است؛ اما فردای آن روز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار برابر سلتاویگو، سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها اعلام کرد که تیمش نیاز به جذب سنگربان جدیدی ندارد. این مصاحبه تشدیدکننده اختلافات او و فلورنتینو پرز بود. بسیاری معتقدند یکی از دلایل نتایج ضعیف قوهای سپید در فصل جاری ضعف این تیم درون دروازه است و با توجه به اینکه از کپا به عنوان آینده سنگربانی اسپانیا نام برده می‌شود، حالا رئال مادرید فرصت بسیار خوبی برای جذب او دارد.

طبق ادعای اسپورت، دلیل اصلی عدم تمایل زیدان به جذب کپا یک دلیل شخصی است. او هراس دارد خرید یک سنگربان جدید به منزله توقف روند پیشرفت پسرش لوکا که حالا گلر سوم رئال مادرید بعد از ناواس و کاسیاست شود. لوکا زیدان 19ساله است و در رسانه‌های اجتماعی به دلیل اشتباهات زیاد در ترکیب کاستیا (تیم دوم رئال مادرید) مشهور شده است. اما کپا 23ساله، یکی از بهترین دروازه‌بانان اسپانیا است و در حال حاضر برای تیم ملی هم به میدان رفته است.

برخی در باشگاه رئال مادرید معتقدند که زیدان خیلی از فرزندانش حمایت می‌کند و به خاطر لوکاست که تمایلی به جذب کپا ندارد. این فرضیه به نوعی در مورد انزو زیدان نیز ثابت شد. زیرا پدرش به او شانسی بیش از آنچه لایقش بود، اعطا کرد؛ اما از زمان جدایی او، ثابت شد که لایق این موقعیت نبوده، زیرا آلاوس هم که او را به خدمت گرفت خیلی زود پشیمان شد و انزو را راهی لاسانه کرد.

 مخالفت شخصی زیدان با پرز در مورد امضای قرارداد با کپا، به خشم رئیس باشگاه نسبت به فرم ضعیف تیم در لالیگا، جایی که آنها 16 امتیاز از بارسلونا عقب هستند، افزوده است و حالا می‌توان گفت آینده زیدان به نتایج آنها در لیگ قهرمانان و دیدار سرنوشت‌ساز برابر پاریسن ژرمن بستگی دارد.

ورزش3

۳    
آی اسپورت
2018-01-11 12:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر