فهرست
زندگی با چشمان بسته!/ آقای رئیس و بن بست مربی خارجی
زندگی با چشمان بسته!/ آقای رئیس و بن بست مربی خارجی

زندگی با چشمان بسته!/ آقای رئیس و بن بست مربی خارجی

آی اسپورت - رئیس فدراسیون فوتبال ایران که بامداد امروز در مراسم استقبال از ملی پوشان در فرودگاه غایب بود، در جلسه وزیر ورزش با مدیرعاملان تیم های لیگ برتری حضور پیدا کرد و در پایان این جلسه در محاصره خبرنگارانی قرار گرفت که مصرانه به دنبال مشخص شدن وضعیت کارلوس کی روش در تیم ملی ایران بودند. علی کفاشیان در صحبت هایش بحث رقم 16 میلیاردی کی روش را پیش کشید و تاکید کرد که برای تعیین آینده کاری این مربی در ایران از وزارت ورزش استعلام خواهد گرفت. در روزهای اخیر و پس از اندکی فاصله گرفتن از موج های احساسی مرتبط با کی روش، عده ای از مخاطبان تیم ملی به این نتیجه رسیده اند که اگر هزینه لازم برای قرارداد با این مربی پرتغالی تامین نشد، فدراسیون فوتبال می تواند با مبلغی کم تر به سراغ دیگر چهره های مطرح خارجی برود و انتخاب خوب دیگری را برای هدایت ایران در جام ملت های آسیا رقم بزند. چه برای افرادی که با این نظریه موافق اند و چه برای حامیان سرسخت کی روش، جمله آخر کفاشیان در مورد این مربی در صحبت های امروزش مرگبار خواهد بود:«اگر با او به توافق نرسیم، گزینه تیم ملی قطعا داخلی خواهد بود».

به نظر می رسد از همین حالا باید اماده نشستن حسین فرکی بر روی نیمکت تیم ملی ایران باشیم. جدایی کی روش پس از نمایش درخشان ایران در جام جهانی و قرار گرفتن یک مربی وطنی به جای او، طبیعتا نمی تواند به معنای پیشرفت روی نیمکت تیم ملی باشد. مربیان وطنی پیش تر بارها امتحان پس داده اند و تفاوت سطح آشکارشان با نمونه های خارجی را به رخ کشیده اند، آن ها هم به مانند بسیاری از دیگر تولیدات ملی، در مقایسه با نمونه های خارجی هواخواهان زیادی ندارند. خب، هیچ گرانی بی علت نیست و هیچ ارزانی ای هم! 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-28 16:00:04
نظر دهید

۱ نظر
هوادار
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۵۲
اینا فرکی رو گذاشتن توی آب نمک. این آقا نمیخواد پول بده کی روش که خودش بودجه رو بکشه بالا . من خودم استقلالیم ولی خداییش امثال قلعه نویی برای یه فصل چند میلیارد میگیرن؟ خب معلوم کی روش باید اینقدر بگیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر