فهرست
گزارش روز: لیست 18 نفره؛ مانع بازگشت نکونام به استقلال
گزارش روز: لیست 18 نفره؛ مانع بازگشت نکونام به استقلال

گزارش روز: لیست 18 نفره؛ مانع بازگشت نکونام به استقلال

آی‌اسپورت‌ ـ با بازگشت ملی‌پوشان استقلال به ایران دور تازه مذاکرات آبی پوشان برای حفظ ستاره های ملی آغاز خواهد شد. آبی ها خسرو حیدری، امیرحسین صادقی و هاشم  بیگ‌زاده را در جمع ملی‌پوشان داشتند و قصدشان حفظ این سه مهره کلیدی است. به جز این سه بازیکن آندرانیک تیموریان به عنوان وزنه بزرگ و ستاره اصلی نیز در فازی جدا پای میز مذاکره خواهد نشست. استقلالی ها روی حفظ آندو تاکید ویژه ای دارند و امیر قلعه‌نویی می‌ خواهد او را به هر قیمتی که شده حفظ کند. در این بین سوال مهم به جواد نکونام کاپیتان تیم‌ملی‌ بازمی گردد، بازیکنی که خروج ناگهانی اش از جمع آبی ها در نیم فصل گذشته چندان به سود مجموعه استقلال تمام نشد و نتایج استقلال با جدایی وی روند نزولی به خود گرفت.
به گزارش آی‌اسپورت‌ مشکل بزرگ استقلال برای آغاز مذاکره با جواد نکونام موضوع تعداد نفرات در لیست آبی پوشان است. آبی ها در صورت حفظ ملی‌پوش ها و عقد قرارداد با آندو صاحب 16 بازیکن بزرگسال می‌ شوند و تنها 2 سهمیه این تیم خالی می‌ ماند که امیر قلعه‌نویی فعلا اولویت را روی استخدام یک دروازه بان و یک هافبک نفوذی گذاشته است. همچنین استقلال امید ابراهیمی را برای این پست دارد و مهدی کریمیان هم می‌ تواند مهره رزوی قلعه‌نویی برای روزهای مبادا باشد، با این وصف بی دلیل نیست که قلعه‌نویی چندان علاقه ای به جذب نکونام نشان  نمی‌ دهد.
اما یک طرف قضیه هم نزدیکان سرمربی استقلال هستند که به عقیده آنها جواد با توجه به کاراکتر و شخصیتش یک چهره کلیدی برای کسب قهرمانی خواهد بود. شما هم  می‌ توانید در این بحث با ما همراه باشید؛ آیا نکونام مهره مناسبی برای حضور در استقلال برای این فصل است؟ به خاطر داشته باشید صرف نظر از مجادلات بین او و قلعه‌نویی جواد یک استقلالی دو آتشه و تمام عیار است.
  ۹  
آی اسپورت
2014-06-28 16:26:34
نظر دهید

۹ نظر
woltanix
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۴
سالی که نکو اومد استقلال آندو هم نبود ولی با امار عالی دفاعی قهرمان شدیم در صورتی که هر فصلی که آندو استقلال بوده قهرمان نشدیم من نمیگم اندو بده ولی ارزش 2 میلیارد پول رو نداره
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۵
همه بازیکن های بالای ۳۰ سال تیم ملی باید کنار برن

باید جاشون رو به جوان های مثل امید ابراهیمی و مهدی شریفی و خانزاده و ... بدن

توی جام ملت ها باید جوونگرایی کنیم اگه نتیجه نگیریم هم ایرادی نداره

تا این تیم جوون ۳ سال در کنار هم بشه تا قدرتمند بشه و در جام جهانی بعدی بتونه از گروهش صعود کنه

اگه توی جام ملت ها جوانگرایی نکنیم بازم توی جام جهانی بعدی حرفی برای گفتن نداریم
بنیامین آسوده
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۸
به نظر من هم جواد باید به اس اس اگه کاپیتان هم باشه که چه بهتر
بنیامین آسوده
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۹
به نظر من هم جواد باید به اس اس اگه کاپیتان هم باشه که چه بهتر
امیر
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۱
بازیکنی که وسط فصل تیم رو رها کنه وبره همون برنگرده بهتره
رضا
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۳
دوست دارم جواد بیاد چون خیلی به کارمون میاد.ولی باز میگم هر چی امیرخان بگه هر چی امیرخان بخواد.
bnh
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۱۴
اول بگه چرا وسط فصل قبل تیم رو ول کرد تا بعد
-
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۰۱
اگر جواد بیاد که رو نیمکت نمیشینه دوباره یه مهره جوان میسوزه
مهران حاتمی
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۴۱
بی شک جواد مایه افنخار همه استقلالی های واقعی است وژنرال هم به خوبی این موضوع را میداند،کاش بعضی مگسان دور شیرینی میگذاشتند رابطه خوب جواد و امیر خان مایه سرافرازی استقلال میشد و مدیریت کردن این موضوع همین حالا هم باعث شادی همه طرفداران واقعی استقلال خواهد شد،فقط امیدوارم امیرخان مثل برخی سنوات گذشته منافع خود را فدای منافع استقلال میکرد ومانندماجرای تبریز جباری این قضیه را نیز مدیریت کند تا بیش از پیش شخصیت بزرگ خود را نشان دهد وبه خواسته اکثر هواداران واقعی استقلال جواب مثبت دهد و جواد نیز از حواشی اطراف خود دوری گزیند تا دست در دست امیرخان و هواداران در انتظار موفقیت های استقلال بزرگ باشیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر