فهرست
گرت بیل : سوپرجام اروپا در کاردیف رویایی خواهد بود
گرت بیل : سوپرجام اروپا در کاردیف رویایی خواهد بود

گرت بیل : سوپرجام اروپا در کاردیف رویایی خواهد بود

آی اسپورت - گرت بیل دیروز به وعده خود عمل کرد . یک هفته پیش بود که آنی گریفیث 6 ساله و اوان دیویس 11 ساله طی نامه ای از او خواسته بودند که برای بازگشایی مقطع تحصیلی جدید دبستان Whitchurch به کاردیف بیاید.

مدرسه ای که خود در زمان کودکی در آن تحصیل می کرد. گرت بیل بلافاصله پس از خواندن نامه به مدیر دبستان اعلام کرد که در روز مورد نظر در مدرسه حاضر خواهد شد اما مسئولان این خبر را به بچه ها اطلاع ندادند تا همه چیز برای آنها مثل یک سورپرایز باشد.

در حالیکه نزدیک به 200 کودک در دبستان و در مراسم بازگشایی حضور داشتند گرت بیل وارد مدرسه شد . لحظه ای فراموش نشدنی برای همه بچه ها بخصوص انی گریفیث و اوان دیویس که رویایشان محقق شده بود.

آنها نام او را برای دقایقی فریاد می زدند و گرت هم در تمام مدت لبخند به لب داشت. او دو توپ فوتبال و پیراهن ورزشی دبستان را نیز امضا کرد.

گرت بیل به خبرنگار حاضر در این مراسم گفت : \" بازگشت به اصل خودت همیشه خاص و جالب است . زمانی که در این مدرسه تحصیل می کردم هرگز فکر نمی کردم روزی به یک فوتبالیست بزرگ بدل شوم و اینکه بتوانم در فینال های بزرگی همچون فینال چمپیونز لیگ حاضر باشم.

حالا که قرار است 12 آگوست بار دیگر به کاردیف برگردم تا همراه رئال در فینال سوپرکاپ اروپا مقابل سویا قرار بگیرم ؛ باید بگویم که یک رویای دیگر من هم محقق خواهد شد.

سال گذشته وقتی اعلام شد که این جام در کاردیف برگزار خواهد شد انگیزه من چند برابر شد. سویا تیم بسیار خوبیست و برای شکست دادن این تیم کار ساده ای در پیش نداریم \"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-28 15:52:53
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۳۵
چقدر زشته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر