فهرست
سفر به برزیل زهر هنرمندان شد/ حاشیه پشت حاشیه
سفر به برزیل زهر هنرمندان شد/ حاشیه پشت حاشیه

سفر به برزیل زهر هنرمندان شد/ حاشیه پشت حاشیه


آی‌اسپورت‌ ـ گروهی که تحت عنوان کلی هنرمندان برای تماشای بازی ایران راهی جام‌جهانی شده بودند، شب گذشته به ایران برگشتند. این گروه در دوران حضور در برزیل اقدام به پر کردن سی دی ای کردند که قرار است در شبکه خانگی منتشر شود؛ هزینه حضور این گروه در برزیل برای هر نفر کمتر 30 میلیون تومان برآورد شده که به طور مشترک توسط شرکت تعطیلات رویایی (مجری تورهای اعزامی به برزیل) و سیدجواد هاشمی پرداخت شده است.
آنها برخلاف حرف های قبلی و تبلیغات نادرست از جایی بودجه خاصی نگرفتند و اسپانسر امیدوار است با فروش سی دی ها سرمایه گذاری خود را بازگرداند.
اما سفر این جمع به برزیل همانطور که پیش‌بینی می‌ شد پر از حاشیه و بازتاب های منفی بوده است.
انتشار چند عکس در فیسبوک و شایعاتی مثل ازدواج دو بازیگر در برزیل(!) صبح امروز با انتشار عکس تازه ای از دو چهره این سفر کامل شد. عکسی که البته به خودی خود ایرادی ندارد و مربوط به حریم خصوصی این بازیگران است اما با توجه به جوی که به راه افتاده در نهایت فضا بیشتر و بیشتر علیه این بازیگران شده است.
از بین هنرمندها خبرنگار آی‌اسپورت‌ با پژمان جمشیدی، محراب قاسم خانی، لیندا کیانی، رضا یزدانی و سام درخشانی به  گفت‌وگو نشسته که آنها از وضع پیش آمده انتقاد کرده اند و البته این بار حق هم با آنهاست چرا که به نظر می‌ رسد سرک کشیدن در حریم خصوصی بازیگران و چهره های مشهور تبدیل به عادتی برای اهالی شبکه های اجتماعی شده است.
بنا بر آنچه که اتفاق افتاده است این بازیگران نگران مشکلات بعدی هستند. به هر حال به جز برنامه هایی مثل 30 :20 و البته روزنامه و سایت ها، مجلس  ایران هم نشان داده علاقه خاصی به این سوژه ها دارد ... و احتمالا آنها از ترکش های این ماجرا بی نصیب نخواهند ماند، آن هم برای سفری به برزیل که به هر حال با توجه به جمیع جهات احتمال رخ دادن چیزهایی که حالا در سطح یک فاجعه به آن نگاه شده کاملا عادی است.
  ۱  
آی اسپورت
2014-06-28 16:22:00
نظر دهید

۱ نظر
اعتدال
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۳۱
این طور که من تو خبرگذاری های معتبر خوندم همه می دونند اسپانسری در کار نیست خود این مجری پولی نداشته که اینا رو ببرند یعنی با پول بیت المال و به بهانه های واهی با پول بیت المال رفتند خوشگذرونی اینم که به ما رب نداره بله با پول خودشون می رفتند بعد این حرف می زدند البته من حرفم درباره ازدواج و این حرفهای بچه گونه نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر