فهرست
خبر مهم: کی‌روش نماند فرکی می‌ آید
خبر مهم: کی‌روش نماند فرکی می‌ آید

خبر مهم: کی‌روش نماند فرکی می‌ آید

آی‌اسپورت‌ ـ نرمش کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی‌ ایران فضا را برای بازگشت او مساعد کرده است.
با توجه به خواست عمومی برای حفظ کی‌روش به نظر می‌ رسد مذاکرات در سطحی بالاتر از فدراسیون فوتبال دنبال شود و مدیران با سرمربی موفق و محبوب تیم‌ملی‌ تمدید قرارداد کنند.
با این حال آقای سرمربی هم باید در موضوع مالی کمی نرمش داشته باشد تا کار بی چون و چرا پیش برود.
به گزارش آی‌اسپورت‌ امروز علی کفاشیان در هواپیمای حامل تیم‌ملی‌ به مقصد تهران ضمن اشاره به تمایل فدراسیون به عقد قرارداد گفت: اگر با کی‌روش از لحاظ مالی به توافق برسیم هیچ مشکلی برای تمدید نداریم.
کفاشیان درباره جانشینان احتمالی کی‌روش در هواپیما حرف های تازه ای زد و گفت: با توجه به اینکه گزینه خارجی وقت زیادی برای شناخت شرایط فوتبال ایران لازم دارد به احتمال زیاد گزینه بعد از کی‌روش داخلی خواهد بود. فردی که کفاشیان از او حرف می‌ زند کسی جز فرکی نیست. البته کفاشیان در میکس زون بعد از بازی بوسنی مذاکره با فرکی را تکذیب کرد اما با اصرار خبرنگاران و طعنه های آنها لبخندی زد که نشان می‌ داد آنها  گفت‌وگوی کاملی در این زمینه داشته اند. شما هم نظر خود را بنویسید آیا فرکی گزینه مناسبی برای تیم‌ملی‌ فوتبال است؟
  ۳۸  
آی اسپورت
2014-06-28 16:30:45
نظر دهید
۳۸ نظر
هوادار
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۱
خیر ! فرکی قراره به اشکان و گوچی و جهانبخش و اینها چی یاد بده؟!
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۶
نه نه نه
مهدی
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۵۰
کاملا درسته و از قبل از جام جهانی می دانستیم ...
برای همین فرکی از سرمربی گری تیمش کناره گرفت ...
در صورت عدم تمدید قرار دار کیروش من و تمامی مردم به یقین دیگر از تیم ملی حمایت نخواهند کرد ...

به این مجموعه باید خداحافظی بازیکنان دورگه از تیم ملی و نتایج فاجعه بارتر از گذشته در جام ملت های آسیا را اشاره نمود ...
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۰۰
افتضاح
farshid
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۰۰
jooone madaretoon nakonid in karo,ye morabiye khobo par nadid bekhatere ye morabiye biu fayde
میلاد برزیل
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۰۶
فرکی کیه ما فقط کیروش میخوایم
شایان
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۰۶
نه
بهرام
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۲
خیر! موافق نیستیم!!!
سعید
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۲
آی اسپورت لطفا فقط اینو پیگیری کنید که چرا آقای کی​روش مربی ایرانی روی نیمکت ندارد. چرا آقای مجید صالح که مربی آرامی هم هست نتونست روی نیمکت تیم ملی دوام بیاورد؟ لطفا اینو پیگیری کنید... مممنون
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۴
یک فاجعه بزرگ
اسمان
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۹
به هیچ عنوان مربیان داخلی مناسب نیستند
شایان
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۰۳
ما این یارو رو نمیخوایم....کلا مربی ایرانی نمیخوایم... مگه این فوتبال ماله هواردارا نیست؟؟؟؟؟ پس چرا به حرف دلشون گوش نمیدید؟بس کنید توروخدا
محمدرضا
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۲۵
دوستانی که مثل بچه ننه ها میگن ما فقط کیروش رو میخوایم احتمالا فوتبال رو با مهدکودک اشتباه گرفتن. به سه نکته ی دیگه هم باید توجه کنید: اول اینکه سرمربی تیم ملی نباید به بازیکنان چیزی یاد بده بلکه باید از داشته های اونها به بهترین شکل استفاده کنه. دوم هم اینکه با ازدست دادن بازیکنانی که با تعویض سرمربی دیگه برای تیم ملی بازی نخواهند کرد، تیم ملی چیزی از دست نخواهد داد. سوم هم خطاب به اون دوستانی هست که از میگن درصورت استفاده از فلانی بعنوان سرمربی تیم ملی ما دیگه از تیم حمایت نمیکنیم؛ نگاهی به شناسنامه ات بنداز شاید صادره از یه کشور دیگه است.
جواد
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۲۹
بسیار گزینه ی مناسبی است و بهترین جوان هارو به تیم ملی میاره از دایی قلعه نویی هم مربی بزرگتریه
حامد
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۳۷
فقط کیروش!!!! کفاشیان باید خودش بره و دادکان برگرده
عرفان
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۵
به درد نمیخوره فرکی!
آخه کی میخوایم درست بشیم؟
فرکی فقط امسال تونسته فولادو قهرمان کنه، از آسیام که حذف شد! تازه قهرمانیشم خیلی با اقتدار نبود!
احسان ایرانی
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۷
از خوندن کامنت‌ها واقعا متاسف شدم. من هم اعتقاد دارم مناسب‌ترین گزینه کیروشه و اولویت بعدی هم باید یه مربی بزرگ خارجی دیگه باشه. ولی اگر بنا به مربی‌گری مربی ایرانیه، فرکی مناسب‌ترین گزینه‌است. آقایونی که نوشتید «فرکی کیه» و «ما این یارو رو نمی‌خوایم» و . . .
«این یارو» توی جام جهانی به عنوان بازیکن و مربی حظور داشته. «این یارو» تیمش رو با بازیکن‌های جوون و هزینه‌ی کم توی لیگ ایران قهرمان کرده، و از همه مهم‌تر هیچ‌کدوم از موقعیت‌هاش رو با باندبازی و «لابی با خدا» و . . . به دست نیاورده.
«این یارو» توی تمام سال‌هایی که توی این فوتبال بوده به کسی توهین نکرده و با کسی دعوا نکرده (که توی فوتبالی که ما داریم واقعا کار شق‌القمریه).
من اشکان و گوچی رو دوست دارم ولی اگر بخوان با عوض شدن سرمربی تیم ملی رو تنها بذارن، همون بهتر که برن (که البته مطمئنم این بازیکن‌های حرفه‌ای همچین کاری نمی‌کنن)، هرچی باشه یکی از بهترین کارهای کیروش این بود که جلوی بازیکن‌سالاری رو گرفت.
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۵۰
بعدازجدائی فرکی از فولاد پسر دبستانی منهم میدونست فدراسیون ازش خواسته .
حسن
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۵۹
ایشون قبلا مربی بودن در تیم ملیو هیچ گای به سر ما نزدن
92 توپ رو گل ما اومده در جام و دفع شده گروهمان واقعا سخت بود کاش تو گروه کره یا ژاپن بودیم
شهروند
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۰۱
نه ، فعلا یا کروش یا بزرگتر از اون ، آمدن حسین آقا بازگشت به عقبه
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۰۱
خوبه
Farzad
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۰۱
مربی های ایرانی اصلا از نظر دانش فنی و تجربه ، برای تیم ملی مناسب نیستند.
در صورتی که کیروش نماند حتما باید یک مربی در حد و اندازه ی کیروش انتخاب کرد.
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۲۶
قلعه نویی و ابراهیم زاده و دایی و قطبی هم همشون بهترین مربیای لیگ بودن. کدومشون حتی تونستن جلوی حریفای آسیایی نتیجه قابل قبولی بگیرن؟
مانی
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۲۷
کی روش که رفت ، فاتحه تیم ملّی رو بخونید ... همین
حسین
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۳۲
اگه فرکی بیاد میشیم دهم اسیا
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۴۳
اون عزیزی که میگه تبم ملی مربی ارانی نداره، معتقده مارکار آقاجانیان ایرانی نیست؟
امید استرابادی
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۵۹
انتخاب فرکی گامی به عقب هست....
مهرداد
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۰۰
درسته که 4 میلیون پول زیادیه ولی یه سری چیزا رو هم در نظر باید در نظر بگیریم. با 4 میلیون در سال در صورتی که مدیرامون واقعا دنبال کار کردن باشن که نیستن میشه بهترین مربیان دنیا رو اورد برا تیم . اما مشکل در اینه که ما اصلا با برنامه کار نمیکنیم مربی جدید به چند بازی تدارکاتی برا شناخت بازیکنا برا انتخاب مناسب درجام ملت ها نیاز داره اما کیروش نه زیاد. با کی روش شانس بالایی برا قهرمانی و حضور در جام کنفدراسیون ها داریم که این علاوه بر جایزه قهرمانی و حضور در این کنفدراسیون ها میتونه بهترین بازی تدارکاتی ممکن برا ما باشه که تو این زمینه همیشه مشکل و خساست داشتیم. وجود کی روش باعث رشد بازیکنان و سطح لیگمون شده بدون شک و باز هم این رشد ادامه داره و ما میتونیم بازیکنان بیشتری ترنسفر کنیم تا در جام بعدی شانس بیشتری برا حضور و حتی صعود داشته باشیم. اگه بخواهیم دلیل بیاریم زیاده. در مجموع اول کی روش بعد اگه نموند مربی با کلاس خارجی در اخر مربی ایرانی اصلا نیاریم تیم بدون مربی بهتر از تیم با مربی داخلیه.
محسن
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۰۱
این مسخره بازی ها یعنی چی چون وقت نیست تا جام ملت ها اتفاقا اگه قرار مربیه خارجی بیاد بهترین زمان حالاست چون تا جام جهانی بعد 4 سال کامل وقت داره.جام جهانی مهمتره یا جام ملت ها.در ضمن در جواب آقای محمد رضا که میگن که مربی چیزی به بازیکن یاد نمیده بلکه از تواناییشون استفاده میکنه مال فوتبال حرفه ای روز دنیاست نه فوتبال دوزاری ایران.بعد اگه محمدرضا خان معنی کلمه مربی رو به ما بگی خوشحال میشیم!!!!!!!!!!!!
طاهاااا
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۰۱
از قبل جام جهانی معلوم بود. بحث ستمزد کیروش هم بهانه بود.
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۰۶
Aghah Faraki yek bazi mohem foolad dar bashgahay asia ra natavanst bebarad on vaght dar team melli mikhand movagh bashad.
جناب سعید یا شاید محمد رضا
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۲۶
سقف مربیان ایرانی کاملا مشخص هست با وجود قله نوعی و دایی و قطبی رو به جلو نرفتیم هیچ سالهای سال از بقیه عقب افتادیم،اگر مردم به خاطر بازیهای خوب ایران و غیرت کیروش به ایران که هزار برابر امثال شما هست از کیروش حمایت میکنن اجنبی پرست نیستن وطن پرستن که دوست ندارن جلو بقیه کشورها ایران تحقیر بشه ،شما یه نگاه به شناسنامت بنداز که ببینی برای منافع کی اینجور حرف میزنی،جناب صالح از دارودسته قلعه نوعی اگر واقعا عرق ملی داشت کنار تیم میموند،لیاقت بعضی ها مایلی کهن و مظلومی و درخشان و قلعه نوعی هست
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۵۷
محمدر
علی
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۰۴
یوخ .به زبان اذری گفتم که ماهممون مخالف فکری هستیم.
حسینم اول نساجی مازندران بعد پرسپولیس
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۳۰
با محمدرضا موافقم.اگر قراره اینهمه پول خرج بشه برای کیروش بهتره که به جاش خرج بهترین مربیای پایه ی جهان بشه تا بیان ایران و حداقل چند تا سانت به نوجوونای ما یاد بدن تا وقتی عضو تیم ملی بزرگسالان میشن سرمربی بتونه از مهارتاشون استفاده کنه نه اینکه مثل کیروش 4 سال زحمت بکشه تا ساده ترین تکنیکای فوتبال رو به بازیکنا یاد بده.
حسینم اول نساجی مازندران بعد پرسپولیس
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۳۰
با محمدرضا موافقم.اگر قراره اینهمه پول خرج بشه برای کیروش بهتره که به جاش خرج بهترین مربیای پایه ی جهان بشه تا بیان ایران و حداقل چند تا سانت به نوجوونای ما یاد بدن تا وقتی عضو تیم ملی بزرگسالان میشن سرمربی بتونه از مهارتاشون استفاده کنه نه اینکه مثل کیروش 4 سال زحمت بکشه تا ساده ترین تکنیکای فوتبال رو به بازیکنا یاد بده.
-
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۳
بسیار مناسب است
محمد م
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۷
دوستانی که میگن مربی ایرانی دانش فنی برای هدایت تیم ملی رو نداره به این نکته دقت کنن مگه اصن بازیکن ایرانی چه چیز خاصی داره که یه دانش خاص بخواد برای هدایتش؟ نه داداش من مربی و بازیکن ایرانی در یه سطحن. اتفاقا به نظر من بهترین تصمیم برای تیم ملی انتخابه فرکیه. سطح دانشش بسیار بالاتر از قلعه نوعی و قطبیه. دایی که اصلن مربی نیست که بخواد با اینا مقایسه بشه..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر