فهرست
گزارش ویژه: تهدیدهای کی‌روش برای جدایی چقدر جدی است؟
گزارش ویژه: تهدیدهای کی‌روش برای جدایی چقدر جدی است؟

گزارش ویژه: تهدیدهای کی‌روش برای جدایی چقدر جدی است؟


آی‌اسپورت‌ ـ کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی‌ فوتبال  ایران صبح  امروز به محض بازگشت در  گفت‌وگو با خبرنگاران با موضعی نسبتا متفاوت سعی کرد کمی مثبت تر درباره بحث ماندنش در ایران صحبت کند.
کی‌روش که مسئله تمدید قراردادش تبدیل به مهمترین دغدغه علاقمندان فوتبال به ایران شده است در ایام جام‌جهانی با توجه به درخواست عمومی مبنی بر تمدید قرارداد بازی را آنطور که دوست داشت پیش برد و در نهایت هنوز هم سوار بر موج احساسات از پشتوانه قابل توجهی برای عقد قرارداد گرانقیمت با فدراسیون فوتبال ایران برخوردار است.
در مورد کی‌روش چند مسئله مهم و کلیدی وجود دارد؛ اول اینکه مردم تقریبا مطمئنا در صورت جدایی کی‌روش مربی بهتری جانشین او نخواهد شد بنابراین عاقلانه ترین کار اصرار بر ادامه حضور کارلوس کی‌روش در تیم‌ملی‌ است. کاری که البته با توجه به کیفیت های فنی کی‌روش چندان هم غیرمنطقی به نظر  نمی‌ رسد. اما در عین حال موضوع دیگری هم اذهان را به خود مشغول کرده است، اینکه با توجه به قیمت پیشنهادی کی‌روش برای تمدید قرارداد می‌ شود از این فرصت برای استخدام یک مربی با کیفیت تر استفاده کرد؟ پاسخ فعلا منفی است چرا که علی کفاشیان امروز اعلام کرده قصد ندارد مربی خارجی دیگری را جانشین کی‌روش کند پس با این وضع همه فشارها روی حفظ آقای سرمربی خواهد بود.
در این شرایط  کی‌روش هم بدون تردید روی مبلغ پیشنهادی پافشاری خواهد کرد و حتی این احتمال وجود داردکه آن را بالاتر هم ببرد، اگرچه بعید است در جای دیگر ی از دنیا به او رقمی در این حد پرداخت کنند. کی‌روش که پیشنهاد آفریقای جنوبی را در جیب دارد فردا با مسئولان فدراسیون فوتبال ایران مذاکرات جدی خود را آغاز خواهد کرد، مذاکراتی که اخبارش لحظه به لحظه توسط مطبوعات ایران رصد می‌ شود.
  ۲  
آی اسپورت
2014-06-28 16:40:57
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۵۶
مخالفت رسایی با تمدید قرارداد کی‌روش

به گزارش خانواده بزرگ ورزش: حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس و عضو فراکسیون اصل 90مجلس که قرار بود با شروع جام جهانی 2014به برزیل سفر کند اما در اخرین لحظه ان را لغو کرد به سایت «کاپ» اعلام کرد مخالف تمدید قرارداد کارلوس کرش است. رسایی یادآور شد :«بنده به شخصه موافق تمدید قرار داد کرش با فدراسیون و تیم ملی نیستم زیر اعتقاد دارم استفاده از مربی خارجی تبعات منفی دارد.»


رسایی گفت: «همان طور که ما در بخشهای دیگر ثابت کردیم که ما می توانیم و با شعار ما می توانیم در حوزه اقتصاد و در حوزه دانش هسته ای وحوزه های دیگر توانستیم ورود کنیم . در حوزه ورزش مربیان خودمان دست کمی از خارجی ها ندارند اگر خود را باور کنند.»
وی افزود: «استفاده از مربی خارجی تبعاتی دارد که در ظاهر شاید خیلی به آنها توجه نشود. ما در این پرونده های که داریم رسیدگی می کنیم شکایاتی را داشتیم که مربی های خارجی گاها خیلی به شان ایرانی و عزت ایرانی توجهی ندارد و برخی از نکات شاید در جام جهانی مطرح شود.»

عضو نزدیک به جبهه پایداری گفت: « بنده مخالف تمدید قرداد اقای کرش هستم و این نتایج را بیش از آن که حاصل یک مربی بدانم حاصل خود باوری بازیکنان خودمان می دانم که اگر این خود باوری حفظ شود و به آن اهمیت داده شود نتایج بهتری خواهیم گرفت .»
----------------
فدراسون چون میدونه که مردم کی روش رو می خواهند جرات این که با صراحت بگه که کی روش رو نمی خواهیم نداره ولی داره فیلم بازی میکنه تا کمکم پروژه خودشون یعنی سر کار آوردن فرکی رو به سرانجام برسونن مطمئن باشید که فرکی سر مربی تیم ملیه حتی اگر کیروش راضی بشه که مجانی کار کنه ، پول فقط بهانستتتتتتتت
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۴۰
ای خدا...از دست این دلواپسان فقط به خودت پناه می بریم....خدایا نفس ما مردم رو این دلواپس ها بند اوردند...خودت این هارو ادم کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر