فهرست
کمالوند: من و فرهاد فقط یک اختلاف داریم
کمالوند: من و فرهاد فقط یک اختلاف داریم

کمالوند: من و فرهاد فقط یک اختلاف داریم

آی اسپورت - فراز کمالوند درباره وضعیت استقلال گفت: خیلی سخت است که یک مربی در وسط فصل خودش را با تیم هماهنگ کند ولی با توجه به حضور سال گذشته فرهاد مجیدی در این تیم، خیلی خوب با بچه‌ها هماهنگ شدیم و توانستیم ۳ برد پیاپی به دست آوردیم. فکر می‌کنم از ابتدای فصل استقلال ۳ برد پیاپی نداشته است. تعطیلات نوروز بیشترین کمک را به استقلال خواهد کرد و امیدوارم تیم را برای لیگ و بعد از آن برای لیگ قهرمانان به خوبی آماده کنیم.

وی درباره آخرین وضعیت جذب امین قاسمی‌نژاد عنوان کرد: با توجه به شرایط سختی که در نیم فصل وجود دارد، بازیکن آزادی نیست و این کار را برای یارگیری سخت می‌کند. در این بین توانستیم آرمان رمضانی که یک بازیکن آزاد بود را برای تقویت خط حمله جذب کنیم. ما در سه جام باید تلاش کنیم و در هر پست نیاز به بازیکن داریم.

مدیر فنی استقلال درباره اینکه برای جذب رمضانی حرف و حدیث‌های زیادی وجود دارد، گفت: شرایط نیم فصل، متفاوت و دست‌مان بسته است. در نیم فصل قدرت انتخاب نسبت به ابتدای فصل بسته است و نمی‌توانستیم به دنبال همه بازیکنان مدنظرمان برویم. بازیکنان تحت قرارداد باشگاه‌های دیگر هستند و باید طبق موجودی بازار انتخاب می‌کردیم. فکر می‌کنم با انتخاب آرمان رمضانی انتخاب خوبی داشتیم. کیفیت یک بازیکن را نمی‌توان در چند ماه دید. این بازیکن در سایپا خیلی خوب بوده و ممکن است با سیستم بازی آقای گل‌محمدی سازگاری نداشته است.

کمالوند عنوان کرد: باشگاه با ۸-۷ بازیکن از طریق باشگاه‌هایشان وارد مذاکره شد ولی امکان جذب این بازیکنان بوجود نداشت. تا الان سعید مهری و آرمان رمضانی را به طور قطعی اضافه شده‌اند و امین قاسمی‌نژاد هم خیلی علاقه‌منداست که به استقلال بیاید. توافقات صورت گرفته است ولی تا الان باشگاه پدیده رضایت‌نامه را نداده است.

وی درباره اینکه گفته می‌شود انتقال قاسمی‌نژاد بر سر تاریخ چک به اما و اگر رسیده است، تصریح کرد: امروز ۲۸ اسفندماه است و فردا جمعه و بعد از آن تعطیلات عید است و عملاً نمی‌توان چکی برای تاریخ روز داد. از باشگاه پدیده می‌خواهم کمک کند، چون استقلال نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است. پدیده هم روی درآمد رضایت‌نامه و فروش قاسمی‌نژاد حساب باز کرده است. از سویی دیگر رحمتی سال اول مربیگری‌اش است و حق دارد به آینده‌اش فکر کند ولی اگر از روز اول می‌گفتند رضایت‌نامه نمی‌دهند شاید به دنبال بازیکنان دیگر می‌رفتیم.

مدیر فنی تیم استقلال درباره وضعیت دانشگر اظهار داشت: این بازیکن جزو سرمایه‌های باشگاه استقلال است که برای تیم زحمت می‌کشد ولی در گذشته اتفاقاتی رخ داده که مجیدی تکدر دارد. باید با او صحبت شود تا وضعیتش مشخص شود. این بازیکن از تیم جدا نشده ولی فعلا با تیم نیز تمرین نمی‌کند.

وی که با برنامه فوتبال برتر صحبت می‌کرد، گفت: مربیانی مثل مجیدی، نکونام و رحمتی جزو سرمایه‌های فوتبال ما هستند، چون می‌توانند روزی سرمربی تیم ملی باشند.

کمالوند در واکنش به سؤالی مربوط به اینکه پستش در استقلال مدیرفنی است یا کمک مربی، یادآور شد: مدیر فنی در فوتبال ایران وظایف نامشخصی دارد ولی می‌دانید که در همه جای دنیا این پست وجود دارد. من و فرهاد مجیدی دوست هستیم و به تفکرات یکدیگر آشنایی داریم. بین ما فقط یک اختلاف وجود دارد و آن هم این است که اسم من «فراز» است و اسم او فرهاد؛ البته موهای من هم مقداری سفید شده است.

وی درباره اعتراض استقلال به داور دیدار با ماشین سازی گفت: هرچقدر فشار را روی داوران برداریم آنها بهتر کار می‌کنند. اشکان خورشیدی می‌توانست یک ضربه پنالتی برای ما بگیرد اما هر مربی ممکن است اشتباه کند و داور هم امکان دارد دچار اشتباه شود. همه باید کمک کنیم تا باعث رشد فوتبال‌مان شویم. الان شرایط سخت است و ما باید در عربستان با الاهلی بازی کنیم. خبر رسیده که از تماشاگر هم می‌توانند استفاده کنند. این یک کار نابرابر و ناعادلانه است.

۵ ۱  
آی اسپورت
2021-03-18 18:59:00
نظر دهید

۱ نظر
تاژ حومه
جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۹، ۰۶:۲۵
آخیییی،عزیزم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر