فهرست
گزارش روز: استراتژی قلعه‌نویی شکست خورد/ حفظ ملی‌پوش ها سخت تر از یک ماه پیش
گزارش روز: استراتژی قلعه‌نویی شکست خورد/ حفظ ملی‌پوش ها سخت تر از یک ماه پیش

گزارش روز: استراتژی قلعه‌نویی شکست خورد/ حفظ ملی‌پوش ها سخت تر از یک ماه پیش

آی‌اسپورت‌ ـ امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال روزهای پیچیده برای حفظ ملی‌پوشان استقلال را پیش رو دارد. 4 ملی‌پوش استقلال در شرایطی به ایران بازگشتند که به تشخیص قلعه‌نویی مذاکره با آنها به بعد از جام‌جهانی موکول شده بود. پیش‌بینی قلعه‌نویی قبل از جام‌جهانی این بود که تیم‌ملی‌ در برزیل نمایش خوبی نخواهد داشت و ملی‌پوش ها  در بازگشت به ایران در مذاکره دست بالا را نخواهند گرفت. اما برخلاف پیش‌بینی ها تیم‌ملی‌ در جام‌جهانی نتایج خوبی گرفت و استقلال به جز دو بازیکن اصلی (صادقی و آندو) دو بازیکن رزو هم داشت و از بین خسرو حیدری و هاشم  بیگ‌زاده حیدری در دو نیمه مقابل دو تیم نیجریه و بوسنی بازی کرد.
با توجه به  موفقیت دور از انتظار تیم‌ملی‌ ایران در جام‌جهانی ملی‌پوشان در شرایطی به ایران بازگشته اند که به نظر انتظار دارند برای آنها سطح تازه ای در موضوع مذاکره در نظر گرفته شود، چیزی که البته خوشایند امیر قلعه‌نویی نخواهد بود. اما بدون شک برای استقلال رخ خواهد داد. در مورد عقد قرارداد با ملی‌پوش ها این شایعه به وجود آمده که آنها مصمم هستند رقمی بالا را به استقلال پیشنهاد کنند اما این خبر به هیچ وجه تایید شده نیست.
به هر حال قلعه‌نویی حالا کار سختی در حفظ ستاره هایش دارد. این یک اشتباه محاسباتی که فعلا به ضرر استقلال تمام شده است. اگرچه بهرام افشارزاده مدیرعامل آبی ها پیشنهادهای میلیاردی را فعلا تکذیب کرده است.
  ۱  
آی اسپورت
2014-06-28 17:24:28
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۵۴
نظر امیرخان درست بوده.متاسفانه رسانه های ما اجنبی پرست هستن.اگه همین بازیها با همین نتایج توسط یه مربی ایرانی بدست میومد خدا میدونه چه بلاهایی سرش می آوردن.دو باخت و یک مساوی.و نیز کلا یک گل زده در سه بازی.فقط رسانه های اجنبی پرست این نتایج رو بزرگ و خوب جلوه میدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر