فهرست
آندو تیموریان :در این جام با قلب بازی کردیم / حالا وقت قهرمانی آسیاست
آندو تیموریان :در این جام با قلب بازی کردیم / حالا وقت قهرمانی آسیاست

آندو تیموریان :در این جام با قلب بازی کردیم / حالا وقت قهرمانی آسیاست

آی اسپورت - ستاره خط هافبک تیم فوتبال ایران که با اشک هایش در پایان دیدار با بوسنی هواداران تیم ملی را به شدت تحت تاثیر قرار داده بود، امروز در گفتگو با وبسایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا از آرزوهای بزرگش برای آینده تیم حرف زده است:

«قهرمان شدن در آسیا کار دشواری است اما ما باور داریم که می توانیم در استرالیا جام را بالای سر ببریم. فکر نمی کنم ما در این تورنمنت تحت فشار باشیم. ما باید بازی به بازی جلو برویم.

همه تیم های ملی بعد از جام جهانی ترکیب شان را تغییر می دهند و تنها بعد از رویارویی می شود تیم های رقیب را ارزیابی کرد».

آندو تیموریان همچنین در مورد آینده مبهم کی روش در فوتبال ایران گفته است:

«اگر کی روش از ایران برود، همه ناراحت خواهند شد. او سزاوار ماندن در تیم ملی است. او در این 3 سال سخت کار کرده و همه تجربه این 32 سال کارش را در اختیار ما قرار داده است.

درباره بازیکنان، نمی دانیم که ما در تیم خواهیم ماند یا نه. البته ما یک هدف بزرگ در سر داریم و آن، قهرمانی جام ملت های آسیاست».

ستاره فصل گذشته باشگاه استقلال که در پایان دیدارهای اول مرحله گروهی پرخطاترین بازیکن جام بود، عملکرد ایران در جام جهانی را اینگونه ارزیابی می کند:

«هر کسی که سه بازی ایران را در جام جهانی دیده باشد، اذعان می کند که ما شایستگی صعود به دور بعد رقابت ها را داشتیم. ما در بازی نیجریه یک موقعیت خوب را از دست دادیم و داور پنالتی مان را در تقابل با آرژانتین نگرفت و بعد مسی در دقیقه 91 برای آن ها گلزنی کرد. ما در همه بازی ها خوب بودیم اما از موقعیت ها استفاده نکردیم و نتیجه نگرفتیم.

بوسنی یکی از بهترین تیم های دنیاست. آن ها بازیکنان بسیار خوبی در تیم دارند. ما با خستگی زیاد به آن مسابقه رسیدیم. در دو بازی اول همه آنچه در ساق ها و قلب مان بود در زمین گذاشته بودیم اما در برابر بوسنی هم صاحب موقعیت هایی شدیم که نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم».

 

     
آی اسپورت
2014-06-28 18:08:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر