فهرست
ابراز تاسف روزنامه نگار برزیلی از حذف ایران
ابراز تاسف روزنامه نگار برزیلی از حذف ایران

ابراز تاسف روزنامه نگار برزیلی از حذف ایران

آی‌اسپورت‌ ـ رودریگو روتا روزنامه نگار برزیلی خبرنگار ثابت روزنامه گلوبو در کمپ تیم‌ملی‌ در باشگاه کورینتیانس بود که حالا با پایان کار تیم‌ملی‌ در برزیل دیگر در این باشگاه حضور نخواهد داشت. رودریگو که از ابتدای حضور تیم‌ملی‌ در برزیل با آی‌اسپورت‌ هم همکاری داشت امروز در یادداشتی به ستایش از فضای تیم‌ملی‌ ایران پرداخته است.
رودریگو در این یادداشت که آن را اختصاصی برای آی‌اسپورت‌ نوشته چنین می‌ گوید: برای من تجربه کاملا جدیدی بود من 2 هفته هر روز ملی‌پوشان فوتبال ایران را از نزدیک دیدم و با اخلاق و رفتار و منش آنها آشنا شدم. این تیم یک مربی بزرگ و بازیکنان صمیمی و خوش اخلاق داشت که واقعا مصاحبت با آنها برایم لذت بخش بود. اما بهترین قسمت روزهای کاری من به زمانی برمی گردد که رئیس فدراسیون فوتبال ایران در محیطی کاملا صمیمی با خبرنگاران به  گفت‌وگو نشست و شروع به عکس انداختن از آنها کرد. این چیزی است که ما هرگز در فوتبال برزیل نشنیده و ندیده بودیم. در برزیل بین ما و روسا همواره فاصله زیادی وجود دارد که البته شاید به خاطر سطح فوتبال ماست و اینکه رئیس فدراسیون فوتبال برزیل فردی غیرقابل دسترس در اینجاست.
 به هر حال اشتیاق ایرانی ها در این مدت لحظات خیلی خوبی را برای من به وجود آورد و قطعا این تجربه بزرگی در دوران کاری من بود. من در مصاحبت با مربی ها و بازیکنان ایرانی از صمیمیت آنها خوشحال بودم و افسوس می‌ خورم که  ایران برزیل را به مقصد کشورش ترک کرده است. اگر تیم شما در بازی آرژانتین به نتیجه می‌ رسید حالا باز هم در سائوپائولو بود. اما زندگی پر از برد و باخت است و همچنان ادامه خواهد داشت، بخصوص که شما در این جام‌جهانی تبدیل به تیمی بزرگتر شدید.
     
آی اسپورت
2014-06-28 17:29:01
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر