فهرست
گزارش روز: برزیل، یک خاطره ی بد در ذهن رونالدو
گزارش روز: برزیل، یک خاطره ی بد در ذهن رونالدو

گزارش روز: برزیل، یک خاطره ی بد در ذهن رونالدو

آی اسپورت- نا‌امید و ناراحت از جام جهانی، حال درونی رونالدوست و از لحاظ جسمانی نیز اوضاع خوب نیست. در زانویش همچنان احساس درد دارد. برزیل برای رونالدو، یادآور خاطرات خوبی نخواهد بود. او به زودی تعطیلات را شروع خواهد کرد.

شماره ی 7 پرتغال، با انگیزه و جاه طلبی جام را شروع کرد ولی با وجود شکست، همچنان با سری بالا و با افتخار جام را ترک می‌کند.

پس از دیدار مقابل غنا و حذف از جام، او بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. در چهار صحنه موفق نشد دروازه بان حریف را شکست دهد، از کسب این عنوان تشکر کرد و سریعا ادامه ی صحبت را به سرمربی اش پاس داد. فرصت برای صحبت کردن وجود داشت ولی او از این کار سر باز زد. درد در زانویش، باعث شد تا در نیمه ی دوم نتواند خوب کار کند.

در راه رختکن، یک روزنامه نگار از او سوال کرد که اوضاع زانویش چطور است. پاسخ او جالب بود: \"مانند ابتدای جام\".

او ریسک بزرگی کرد که در جام شرکت کرد و در هر سه بازی تیمش فیکس بود.

تاریخ مشخصی برای بازگشتش وجود ندارد

رئال از شروع تعطیلات برای رونالدو خوشحال خواهد بود. آنها موفق نبودند در بازی‌های پایانی، او را کاملا بهبود ببخشند و او با مصدومیت وارد جام جهانی شد.

دکتر رئال مادرید و پرتغال هر دو به بازگشت او مطمئن هستند. آنتونیو گاسپار معتقد است که استراحت می‌تواند او را به 100% توانش بازگرداند. پس از بازگشت به مادرید، او باید تمرینات آب درمانی و همچنین باشگاهش را به آرامی شروع کند.

رونالدو برای حضور در جام جهانی ریسک بزرگی انجام داد، درست مثل فینال لیگ قهرمانان و یکی از بازی‌های لیگ رئال که برای حفظ شانس قهرمانی در آنها جنگید. او با زانویی مصدوم در جام جنگید و عملکرد خیلی بدی هم نداشت. حالا او را برای فصل 15-2014 آماده می‌کنند و برزیل، یک خاطره ی بد در ذهن او خواهد ماند.


سرجیو فرناندس

مارکا

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-28 17:40:56
نظر دهید

۲ نظر
...
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۳۳
خیلی دوست دارم بدونم اگه خدای نکرده مسی جای رونالدو بود چه حرفایی زده میشد...آره جنگید!اصن بهترین بود...هه هرچی میخواین بگین مهم اینه که تهش مسی آقای گل جام جهانی میشه و جام رو بالای سر میبره و به رونالدو یه گلدون هم نمیرسه
پویا لوس بلانکوس
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۱
عزیز من اینقدر به خودتون فشار نیارید آخرش هم یا آلمان قهرمانه یا هلند.شاید هم کلمبیا.همه به آرژانتین به خاطر بازیکناش نگاه می کنن.جام جهانی قبلی هم آرژانتین دقیقا همین خط حمله رو داشت ولی آخرش آلمان با 4تا گل آرژانتین رو لوله کرد.اینقدر دیگه از مسی حرف نزنید.دیدم مقابل آلمان چه غلطی کرد آخرش هم توپ طلا رو گرفت.اه.خدا کنه رونالدو خوب بشه و مثل فصل قبل به درخشش ادامه بده.واقعا ناراحتم .الان برای مصدومیت زوده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر