فهرست
گزارش روز: آمار و احتمالات جام بیستم که باید بدانید
گزارش روز: آمار و احتمالات جام بیستم که باید بدانید

گزارش روز: آمار و احتمالات جام بیستم که باید بدانید

آی اسپورت- امشب مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی با برگزار دو دیدار آغاز خواهد شد؛ دیدارهایی که بین مدعیان آمریکای جنوبی برگزار می شود. جام جهانی کم کم به روزهای حساس خود نزدیک می شود و در این بین، شاید بد نباشد هم نگاهی به روزهای گذشته بیندازیم و هم به مراحل پیش رو:\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/9b4f04bc545.jpg\"1- شکست بزرگ اروپا و آسیا: از 13 نماینده اروپا، 3 تیم مدعی اروپای جنوبی یعنی ایتالیا، اسپانیا و پرتغال، 3 تیم امیدوار اروپای شرقی شامل کرواسی، بوسنی و روسیه به همراه انگلیس با جام خداحافظی کردند. باز هم مشکلات بازی در آمریکای جنوبی برای تیم های اروپایی ثابت شد، جالب اینکه برعکس تیم های جنوب و شرق اروپا (به استثنای یونان) تیم های اروپای شمالی مثل هلند، آلمان، فرانسه و بلژیک بسیار موفق بودند. هر 4 تیم آسیایی حذف شدند، ایران، کره و ژاپن تنها یک تساوی گرفتند و استرالیا هر 3 بازی خود را باخت.

\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/be758ddde31.jpg\"


2- حضور موفق تیم های قاره آمریکا: از بین 10 نماینده این قاره تنها دو تیم همگروه اکوادور و هندوراس حذف شدند.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/be758ddde32.jpg\"


3- حضور متوسط قاره آفریقا: از بین 5 نماینده قاره سیاه، کامرون، ساحل عاج و غنا حذف شدند. \"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/9a5ccbd3281.jpg\"4- از 8 سرگروه اصلی، اسپانیا که مدافع قهرمانی هم بود حذف شد. 


5- ایتالیای مدعی دومین دوره بصورت متوالی در رقابت های گروهی حذف شد. \"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/9b4f04bc544.jpg\"6- چهار تیم احتمالی نیمه نهایی: از میان برزیل- شیلی، کلمبیا - اروگوئه یک تیم. از میان آلمان- الجزایر، فرانسه - نیجریه یک تیم. از میان آرژانتین-سوییس، بلژیک - آمریکا یک تیم. از میان هلند-مکزیک، یونان -کاستاریکا یک تیم. 


7- تیم های دارای شانس قهرمانی: برزیل، کلمبیا، آلمان، فرانسه، آرژانتین، بلژیک و هلند. \"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/50a841947f1.jpg\"8- بهترین گلزنان: نیمار از برزیل، مسی از آرژانتین و توماس مولر آلمانی، با 4 گل زده. 


9- تیم هایی که بیشترین برد و امتیاز را داشته اند: هلند، کلمبیا، آرژانتین و بلژیک با 3 برد و 9 امتیاز. 8- شگفتی ساز: تیم کاستاریکا در گروهی که ایتالیا و انگلیس و اروگوئه حاضر بودند با 7 امتیاز به عنوان تیم اول انتخاب شد.


هومن هاشمی

     
آی اسپورت
2014-06-28 18:30:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر