فهرست
ادعای گرشاسبی؛ مسلمان مشکل انضباطی ندارد
ادعای گرشاسبی؛ مسلمان مشکل انضباطی ندارد

ادعای گرشاسبی؛ مسلمان مشکل انضباطی ندارد

آی اسپورت- محمدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: «به دنبال برگزاری جلسه‌ای با اینفانتینو هستیم تا مباحثی در خصوص مسائل حقوقی باشگاه را مطرح کنیم. بازی امروز سرسره بازی بود. از طرفی هم برانکو تدبیری اتخاذ کرده بود تا برای بازی بعدی به بازیکنان استراحت دهد. بازیکنان امروز خوب بودند و با برد امروز فاصله ما در جدول بیشتر شد. انتظارمان از بازیکنان این است در داربی نیز بازی خوب و تماشاگرپسند به نمایش بگذارند. ان‌شاءالله نتیجه را هم از آن خودشان می‌کنند.»

گرشاسبی درباره احتمال برگزاری جلسه با اینفانتینو گفت: «باشگاه استقلال را نمی‌دانم اما ما به دنبال برگزاری جلسه‌ای با او هستیم تا مباحثی در خصوص مسائل حقوقی باشگاه را مطرح کنیم تا مسدود بودن پنجره نقل و انتقالات باشگاه حل شود. دو باشگاه به توافق رسیدیم و هیچ مشکلی بین ما نیست. با توجه به آسیب زیاد پرسپولیس، انتظار داریم نگاه مثبتی به باشگاه پرطرفدار آسیا شود.»

او درباره نیمکت نشینی مسلمان هم گفت: «سرمربی باشگاه تصمیم می‌گیرد و ما اگر به عنوان مدیرعامل دخالت کنیم، حرفه‌ای و منطقی نیست. برانکو امروز از بازیکنان جوان استفاده و آن‌ها را تست کرد. شاید برای مسلمان هم برنامه‌هایی دارد. اما درباره مسائل انضباطی مسلمان چیزی به ما نگفته و حتی برانکو درخواست تمدید قرارداد با او را کرده است

 

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-02-24 20:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امید از تفت
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۴۱
مسلمان خودش مشکلش را میدونه پس بهتره خودش حلش کنه
۴
کوهیار
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۱۸
همون دستهای کثیف پشت پرده که ربیع خارو فیکس کرده داره مسلمانو حذف میکنه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر