فهرست
لوو: اشتباه بزرگی است اگر الجزایر را دست کم بگیریم
لوو: اشتباه بزرگی است اگر الجزایر را دست کم بگیریم

لوو: اشتباه بزرگی است اگر الجزایر را دست کم بگیریم

آی اسپورت- یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، این ادعا را که تیمش در دیدار مرحله یک هشتم نهایی مقابل الجزایر، کار آسانی در پیش دارد، رد کرد.

ژرمن ها که یکی از مدعیان اصلی فتح جام به حساب می آیند، برای رسیدن به یک چهارم نهایی، باید از سد الجزایر عبور کنند و بسیاری معتقدند که آلمان به راحتی می تواند تیم وحید هلیلهودزیچ را شکست بدهد اما لوو تاکید کرد که حریف را دست کم نخواهند گرفت.

او به خبرنگاران گفت:\" در دیدارهای حذفی، یک چیز جادویی وجود دارد. ما سرشار از اعتماد به نفس هستیم اما این یک اشتباه بزرگ خواهد بود اگر فکر کنیم دیدار آسانی خواهیم داشت. ما تا اینجا بازی های خوبی انجام دادیم و راضی هستیم اما می دانیم که می توانیم بازی های بهتری داشته باشیم.\"

لوو همچنین اعلام کرد که ژروم بواتنگ می تواند در دیدار مقاب الجزایر به میدان برود اما لوکاس پودولسکی احتمالا به این دیدار نخواهد رسید.

\" ژروم از ناحیه زانو اندکی ضربه دید. اما این مسئله او را از دیدار مقابل الجزایر محروم نمی کند. اما پودولسکی دیدار یک هشتم نهایی را به دلیل آسیب دیدگی ماهیچه ای از دست خواهد داد. او نیاز به دو-سه روی استراحت دارد.\"

     
آی اسپورت
2014-06-29 00:02:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر