فهرست
فن خال: گرمای هوا در فورتالزا روی تیم ما تاثیر خواهد گذاشت
فن خال: گرمای هوا در فورتالزا روی تیم ما تاثیر خواهد گذاشت

فن خال: گرمای هوا در فورتالزا روی تیم ما تاثیر خواهد گذاشت

آی اسپورت- لوئی فن خال، سرمربی تیم ملی هلند، معتقد است که در دیدار فردا شب مقابل مکزیک، رطوبت هوای شهر فورتالزا، تیمش را بیش از حریف اذیت خواهد کرد.

در طول جام جهانی، بازیکنان زیادی از گرمای و رطوبت هوا شکایت کرده اند و اکنون فن خال نگران است که گرمای هوا در این دیدار حساس، کار را برای بازیکنانش دشوار کند؛ به ویژه اینکه بازیکنان مکزیک به این آب و هوا عادت دارند.

او به خبرنگاران گفت:\" من یک سال قبل هم اینجا بودم و آن زمان هوا گرم تر بود اما هنوز هم رطوبت بالاست و این می تواند روی مسابقه تاثیر بگذارد.

به همین دلیل است که ما تلاش می کنیم تا بازیکنان را آماده نگه داریم. می دانم که این هوا مکزیکی را هم تحت تاثیر قرار می دهد اما آنها بیش از ما به این هوا عادت دارند.

من با آژاکس در مکزیکو سیتی بازی کردم و بازیکنان ما به سختی می توانستند در نیمه دوم بدوند. زمین بازی برای بازیکنان مهمترین مسئله است. من آن را چک کردم و خیلی شرایط خوبی نداشت.\"

سرمربی فصل آینده منچستریونایتد، همچنین در مورد تیم حریف گفت:\" فکر می کنم مکزیک قابل مقایسه با شیلی است. اگر به کل تیم مکزیک نگاه کنید، می بینید که آنها بهتر هستند.

آنها براساس کیفیت و مهارت های شان بازی می کنند. تیم مکزیک شور و اشتیاق بیشتری از شیلی دارد. مکزیک دو بازیکن فوق العاده داشت اما مکزیک بازیکن بزرگ بیشتری دارد. به همین خاطر تیم بهتری هستند.\"

     
آی اسپورت
2014-06-29 00:01:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر