فهرست
در شهر بی کلانتر همه ۷تیر می‌کشند
در شهر بی کلانتر همه ۷تیر می‌کشند

در شهر بی کلانتر همه ۷تیر می‌کشند

آی‌اسپورت- فرهاد مجیدی قهرمانی پرسپولیس را آرزوی وزیر، معاون وزیر و فدراسیون فوتبال دانسته است. ادعایی جنجالی و تند که قطعا ترکش های زیادی هم خواهد داشت و قبل از او هم از سوی دیگر رقبا با ادبیاتی ملایم تر اما به شکلی جدی مطرح شده بود، ادعایی  که پرسپولیسی ها دقیقا مدعی هستند یک اتهام واهی است چرا که  تلاش می شود سرخ ها در هت تریک قهرمانی ناکام بمانند تا فشار رقبا و حالا برخی نمایندگان مجلس  که طرح استیضاح وزیر را پیگبری می کنند روی وزارت و فدراسیون کاهش پیدا کند.

به طور کلی هر چند که شعار وزیر پرسپولیسی طی دو سال اخیر بارها از سوی استقلالی  ها مطرح شده اما  ادعای حمایت از پرسپولیس اول بار از سوی قلعه نوعی و مدیریت سپاهان  به شکلی جدی مطرح شد و بعد از او رحمتی و برخی  نفرات تیم استقلال َ، کی روش و اخیرا هم زنوزی  با طرح ادعای مهندسی نتایج چنین ادعایی را مطرح کردند اما مجیدی به سیم آخر زد و قهرمانی پرسپولیس را آرزوی وزیر و فدراسیون دانسته است.

در نقطه مقابل هوادران پرسپولیس هم مدعی هستند که وزیر باتوجه به دبل قهرمانی پرسپولیس در لیگ و سوپرجام و صعود به فینال آسیا برای خارج شدن از فشار هوادران رقیب توجه بیشتری به استقلال دارد و دلیل آن را هم هزینه کرد بیشتر باشگاه استقلال در جذب بازیکن دانسته اند.

برانکو هم چند باری تاکید کرده  برخی دست به هر کاری می زنند تا ما قهرمان نشویم اما ما قهرمان خواهیم شد. پرسپولیسی ها عدم برخورد با اتهام مهندسی نتایج از سوی زنوزی و اتهام حمایت از پرسپولیس از سوی قلعه  نوعی و یا محروم نشدن تراکتور، دژاگه و حتی سپاهان در پی فشار نمایندگان مجلس را نشانه حمایت  ارکان فوتبال و ورزش  از رقبا می دانند و تاکید دارند که پرسپولیس بیشتر از همه مدعیان از اشتباهات داوری متضرر شده و سپاهان رقیب اصلی سرخ ها در مسیر قهرمانی  هم علاوه بر منتفع شدن از برنامه مسابقات  در جمع مدعیان بیشترین نفع را از داوری ها برده است.

 این کشمکش ها  ادامه دارد و هیچ مرجعی هم نیست که تکلیف را  مشخص کرده و بگوید که حق با کیست و با که نیست. در این آشفته بازار کسی نیست  اتهام و ادعاها و  سره را از ناسره را  جدا کرده و  ادعاهای  واقعی را از پوچ تفکیک کند و با آنهایی که حرف غیر واقع می زنند برخورد کند. حالا هر کس هر چه دلش می خواهد می گوید.

 مدعیان _جز پدیده_ علیه پرسپولیس و پرسپولیس علیه مخالفان خود در مسیر هت‌تریک قهرمانی موضع می گیرند و هر یک هم خود را محق می دانند اما....

نه نودی هست که بر مبنای  اظهار نظر کارشناسان داوری جدول سود و ضرر تیم ها از داوری را  منتشر کند تا شاهد این همه قیل و قال نباشیم و نه برنامه ای که بیاید و در مناظره گونه ای این چالش را بررسی کند که از پرسپولیس حمایت می شود یا در مسیر قهرمانی این تیم  کارشکنی می شود. در این شهر بی کلانتر همه هفت تیر می کشند. شما چطور؟! /قدوسی


۴۲ ۱۳  
آی اسپورت
2019-05-12 14:26:00
نظر دهید

۱۳ نظر
Fem
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۳۷
این حرفها قسمتی از مکتب استقلال هست تو زمین که حرفی ندارن فقط تو مصاحبه می تونن صحبت کنن.
سامان
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۲۶
كیسه كشای حقیر یادشون رفته همین پارسال چطور سر صنعت نفت رو بریدن تا اینا بتونن برن فینال حذفی 8 سال پیش كه پراید 6 میلیون بود و كیسه هم همون موقع اخرین قهرمانیشو اورد تو روز اخر با یك پنالتی فوق مسخره جلو فولاد تو اهواز قهرمان شدن ولی چون همزمان فینال حذفی پرسپولیس سپاهان برگزار میشد كسی به این توجه نكرد و هیاهو نشد كه چرا این پنالتی اینقدر مسخره گرفته شده حالا واسه یه گل مبهم كه تازه باز با برد هم به صدر نمیرسیدن به عالم و ادم تهمت میزنن . حرف داوری همیشه بوده فصل پانزدهم كه پرسپولیس با تفاضل نایب قهرمان شد اشتباهات كیلیویی داوری قهرمانی رو از ما گرفت اینا همش حرف مفته اگه راست میگید تو این 6 هفته كه پرسپولیس نتیجه نگرفت بازیهاتونو میبردید میرفتید قهرمان میشدید بی لیاقتی خودتونو توجیه بكنید یا نكنید برامون مهم نیست فقط بسووزید تا میتونید این برامون مهمه
ژان والژان
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۴۳
این مافنگی هنوز زنده است؟. الان از پای منقل بلند شده؟. ولی فرهاد خوب می سوزنه؟ چون حتی مرده ای به نام حسین مافنگی رو هم زنده کرد و دوباره آتیش زده
...
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۵۳
مث اینکه حسین منقلی رو باز بهش قول ماست و نوشابه اضافه دادن که اینجوری قلم فرسایی میکنه
کیسه کشی با اسامی مختلف
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۳۱
بالا حرف منقل رو زدی کامنت جدید گذاشتی حرف جدید بزن کیسه کش فلک زده
فرهاد مجیدی، اسطوره پشت به قدرت داده
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۵۶
همه می‌دانند که محمود احمدی‌نژاد علاقه فوق‌العاده‌ای به فوتبال داشت. در همین راستا روز گذشته سایت «کاپ» سراغ عبدالرضا داوری از حلقه اول مشاوران احمدی‌نژاد و مدیرعامل پیشین صندوق بازنشستگی صنایع مس ایران رفت تا در مورد علاقه فوتبالی رئیس دولت سابق با او گفت‌وگو کند. بخش‌هایی از این مصاحبه را بخوانید. احمدی نژاد خیلی فوتبالی بود؟

بله،‌ ایشان به شدت به فوتبال علاقه داشتند.

در میان چهره‌های فوتبالی، به چه کسی علاقه‌مند بود؟

به فرهاد مجیدی خیلی علاقه داشت. هم فوتبال او را دوست داشت و هم اخلاقش را، فرهاد یک فوتبالیست حرفه‌ای بود و مطمئنم در آینده فوتبال ایران تاثیرگذار خواهد بود.

به غیر از آن فوتسال معروف، ‌بار دیگری هم پیش آمد که احمدی‌ن‍ژاد و فرهاد مجیدی همدیگر را ببینند؟

بله، من نمی‌توانم دقیقا بگویم چند بار همدیگر را دیدند، اما فرهاد فوتبالیست محبوب احمدی‌نژاد بود و ایشان گفته بود که هر وقت فوتبالیست‌ها و چهره‌های ورزشی از او وقت ملاقات می‌خواستند این امر را تسهیل کنند. فرهاد یکی از کسانی بود که هر وقت می‌خواست احمدی‌نژاد را ببیند،‌ به او وقت می‌دادند.

جلسات فرهاد با احمدی‌نژاد و مشایی منظم بود؟

نمی‌دانم و نمی‌توانم به قطعیت در این باره صحبت کنم، اما این را می‌دانم که فرهاد جلسات زیادی با احمدی‌نژاد و مشایی داشت و برای این جلسات هم محدودیت نداشت، هر وقت که درخواست ملاقات می‌داد خیلی سریع به او وقت می‌دادند و جلساتش با رئیس‌جمهور وقت مشخصی نداشت، یعنی محدودیت زمانی برای ملاقاتش در نظر گرفته نمی‌شد.

مطمئن هستید که جلسات فرهاد مجیدی با احمدی‌نژاد برگزار شده بود؟ شاید در این مساله غلو شده باشد.

نه، شک نداشته باشید،‌ من در این باره مستنداتی دارم که انکارناپذیر است. ‌ضمن اینکه من از هر دو طرف این قضیه را شنیده‌ام.

ارتباط خودتان با فرهاد نزدیک بود؟

در زمانی که فرهاد به الغرافه رفته بود، تقریبا هر شب از اسکایپ با هم صحبت می‌کردیم، او خیلی علاقه داشت به ایران بازگردد
امید
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۰۲
نود کلانتر فوتباله!!؟ نود یه دکان و مغازه واسه صداوسیما بود که تعطیلش کرد.
۶
احسان تاجی
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۵۸
به به حسین قدوسی لنگی چند وقتی بود خبری ازت نبود!از دزدیهای لنگ چه خبر؟! چی زدی دوباره لابد جنسش خوب بوده خخخخ
۹ ۱
کیسه کشی با اسامی مختلف
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۳۳
جنسش ناب تر از جنس اسطوره کیسه بود خخخ ادم معلوم الحالی که خبر از فلاکت کیسه کشا میده که به همچین ادم بی ثباتی میگن اسطوره. بیشتر کامنت بذار کیسه کش
احسان تاجی
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۰۰
درود بر فرهاد مجیدی حرف حق رو زد و بهتره بگم حرف دل میلیونها طرفدار فوتبال رو زد!!
۹
امیرسلیمانی
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۱۳
خدا شفای عاجل مرحمت کنه بهت رفیق خدائیش خوشا بحالت از مغز رهایی و از عوالم ما جدا ...بی مخ بودن همیشه هم معادل شعبان بودن نیست گاهی هم بی مخی یعنی قدوسی!
۲
مهدی
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۳۹
اگه پنالتی که دقیقه اخرنگرفت داور پرسپولیس میزد میبرد گل اوت کیسه هیچ ارزشی نداشت اگه جلوهمین ماشین سازی دقیقه ۱چشمی اخراج پنالتی میگرفت دیگه الان انقدر زر نمیزدن الان فقط بااین حرفا میخوان تمرکز بگیرن تا سرورشون فهرمان نشه جواب فرنازجون رهبری فرد میده
۱
خطاب به کیسه کشی با اسامی مختلف
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۴۸
لونگی یابو ،حسین منقلی رو دیگه کابران این سایت با لقبش آشنان حالا چون دو تا کلمه توی دو کامنت یکی بود ینی یه نفر کامنت میزاره؟! الحق که یه لونگی مفلوک و شل مغزی نمیدونم اگه کمکای داوری و وزیر بهتون نبود بازم میتونستی بیای اینجا پارس کنی کودن؟!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر