فهرست
استقلال و خطر کسر امتیاز؛ شکایت پییچ جدی شد!
استقلال و خطر کسر امتیاز؛ شکایت پییچ جدی شد!

استقلال و خطر کسر امتیاز؛ شکایت پییچ جدی شد!

آی اسپورت - گویا ماجرای استقلال و شکایت بازیکنان خارجی‌اش تمامی ندارد. در جدیدترین نامه تهدید آمیز، استقلال تهران در خطر کسر امتیاز قرار گرفته است. فیفا در نامه ای که امروز به باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال فرستاده اعلام که استقلال یک ماه فرصت دارد که طلب پروپیچ را بدهد در غیر اینصورت از استقلال امتیاز کسر می شود.

این چهارمین نامه ای است که فیفا به استقلال و فدراسیون فوتبال فرستاده و استقلال هم پاسخ این نامه ها را نداده است تا کار به تهدید برای کسر امتیاز بکشد. ظاهرا یک هفته پیش جلسه تصمیم گیری برگزار شده و رای هم دیروز صادر شده است.

در روزهای گذشته هم خبر رسیده که علی اصغر مانوسی فر، مشاور بین الملل باشگاه استقلال از این باشگاه جدا شده است. افتخاری  پس از اتفاق‌هایی که در ماجرای بسته شدن پنجره نقل و انتقالات و همچنین پرونده عادل شیحی افتاد، ترجیح داده تا با مانوسی فر قطع همکاری کند. علیرضا منصوریان هم از کسانی بود که خواهان جدایی مانوسی فر بود. ظاهرا قرار است مانوسی فر در جلسه آتی هیات مدیره استقلال هم شرکت کند و درباره مسایلی که اتفاق افتاده توضیحات لازم را بدهد.

۲ ۲  
آی اسپورت
2017-02-17 13:09:00
نظر دهید

۲ نظر
من
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۰۰
ای اسپورت چرا در مورد دوپینگیا مطلب نمی نویسی؟ کی هستن؟ از استقلال مگویان میتونه باشه, محسن کریمی این فصل ازمایش دوپینگ نداده اصلا, از لنگ جلال و کامیابی نیا یا بازیکنایگمنامش میتونن باشن. یه مطلب بنویس و حدس بزن, یا اسم اختصاریشون رو نمیدونی؟
۲
حرف حساب
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۲۰
مشکلی نیست که! الان فدراسیون از کیسه خلیفه بدهی این بینواهای مفلوک رو میده! بعد میگن فدراسیون پرسپولیسیه! این تیم اگه حمایت فدراسیون و کمیته انضباطی و داوران را نداشت تا الان منحل شده بود و فوتبال ایران هم پاک و بی حاشیه میشد!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر