فهرست
قاب تلخ/ تیم امیدی که تحقیر شد
قاب تلخ/ تیم امیدی که تحقیر شد

قاب تلخ/ تیم امیدی که تحقیر شد

آی اسپورت – این عکس مربوط به تیمی است که در سال 2014 عازم بازی‌های آسیایی اینچئون شد. البته تیم اصلی که در این مسابقات شرکت کرد یکی دو تغییر داشت اما اسکلت اصلی را بازیکنان حاضر در این تصویر تشکیل می‌دادند. کاوه رضایی، روزبه چشمی، مرتضی پورعلی گنجی، وحید حیدریه، محسن مسلمان، یعقوب کریمی و چند بازیکن دیگر مثل محمدرضا خانزاده، محمد دانشگر، فرشید اسماعیلی، محمدحسین کنعانی‌زادگان و ... نفرات تیم پر امیدی بودند که قرار بود در بازی‌های آسیایی اینچئون بدرخشند اما تنها دستاورد آن تیم باخت 4-1 به ویتنام و تساوی 1-1 مقابل قرقیزستان و تحقیر حاصل از این دو نتیجه بود. البته بسیاری از بازیکنان آن تیم، امروز جزو ستاره‌های فوتبال ایران هستند و به نظر می‌‎رسد مشکل آن تیم نه بازیکن بلکه مدیریت و البته کادر مربیگری بود.

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2017-07-16 17:22:00
نظر دهید

۴ نظر
متخصص آسیا هستیم
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۲
برای همین بازیکنان را به تیم امید ندادیم تا شش تایی نشیم‌:)))
مجتبی سینز
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۲
قیافه شماره 15 خیلی آشناست . همون بازیکنی نیست که شرف و عفت نداشته مون رو تو یه دقیقه به باد داد؟؟؟؟
۴
....
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۰۷:۲۰
آقا شماها شرفت تون با یه گل به باد میره مگه که انتظار دارید واسه بقیه به باد بره:))بعدم جناب از بین برنده ی شرفتون اینجا ابروهاش رو تمیز نکرده بود نشناختمش خوب شد اشاره کردی که بفهمیم قبل از عمل چه شکلی بوده:))
۲
تاج هستم نوکر سرخابی ها
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۰۹:۲۰
علی منصور جان مادرت بازیکن بده به تیم امید با این مربی دروپیت به قرقیزستان می بازیما . قول می دهم در لیگ جبران کنم چی می خواهی پنالتی دقیقه 90؟ بخشش محرومیت بازیکن؟ اهان بازیهایتان را بعد همه تیم ها برگزار کنم باشه قول می دهم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر