فهرست
از بودیمیر به جونیور، از جونیور به کی؟
از بودیمیر به جونیور، از جونیور به کی؟

از بودیمیر به جونیور، از جونیور به کی؟

آی اسپورت - ماجرای جونیور براندائو و پرسپولیس هم بالاخره تمام شد. او البته از بخش مهمی از قراردادش چشم‌پوشی کرد و گفته می‌شود فقط حقوق این چند ماهی را که در پرسپولیس حضور داشته از این باشگاه گرفته که اگرچه شاید برای او خیلی هم زیاد نباشد اما برای پرسپولیس حدود ۳ میلیارد تومان آب خورده است. جالب این که دوستان در پرسپولیس جوری حرف می‌زنند که انگار شاهکار کرده اند و ماجرا را به بهترین شکل ممکن مدیریت کرده‌اند و جونیور را با کمترین هزینه ممکن رد کرده‌اند! حالا کاری نداریم که اصلا چرا چنین بازیکنی باید جذب شود که هزینه ۳ میلیاردی برای رد کردنش جزو افتخارات مدیران باشگاه باشد اما سوال این است که مهاجم خارجی بعدی پرسپولیس که قرار است جانشین جونیور شود کیست و چگونه تایید و جذب خواهد شد؟ یادمان نرود که خود جونیور هم جایگزین ماریو بودیمیری شد که اگر چه یکی دو گل زد و پاس گل هم داد اما او هم آش دهان‌سوزی نبود! درباره بودیمیر این را هم بگوییم که او بعد از پرسپولیس به تیم لوکوموتیو زاگرب پیوسته و با صادق محرمی همبازی است اما در این تیم جدید هم موفقیتی نداشته است.

بودیمیر در ۱۲ بازی برای لوکوموتیو و ۸۶۵ دقیقه حضور در زمین حتی یک گل هم نزده و فقط دو پاس گل داده است! ماجرا وقتی بامزه‌تر می‌‎شود که بدانیم لوکوموتیو در این مدت ۲۷ گل زده اما حتی یکی از این گل‌ها هم سهم سوپرماریوی! سابق پرسپولیس نبوده است!

حالا در نظر داشته باشید که همین جناب سوپرماریو از پرسپولیس شکایت کرده و همین روزهاست که فیفا دست به کار شود و پرسپولیس را جریمه و محکوم به پرداخت کلی پول به بودیمیر کند. درست در چنین شرایطی که پرسپولیس باید به دنبال پرداخت مطالبات بودیمیر و دیگر کروات‌های سابقش باشد تا دوباره درگیر شکایت و محرومیت از پنجره نقل و انتقالاتی نشود، کالدرون هم گیر داده و یک مهاجم خارجی خوب می‌خواهد و انصاری‌فرد هم قول داده که یک مهاجم طراز اول جهانی را جذب خواهد کرد! ما هم امیدواریم این اتفاق بیفتد اما پرسپولیسی‌ها باید مراقب باشند. به هر حال همه مثل جونیور بامعرفت نیستند!

۱    
آی اسپورت
2019-12-02 22:28:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر