فهرست
اسم فرزندتان را مهدی طارمی بگذارید!
اسم فرزندتان را مهدی طارمی بگذارید!

اسم فرزندتان را مهدی طارمی بگذارید!

آی اسپورت - در چارچوب هفته دهم رقابت های لیگ برتر پرتغال، تیم پورتو در استادیوم خانگی خود دراگو، به مصاف ناسیونال رده سیزدهمی رفت و با نتیجه دو بر صفر از سد خریف خود عبور کرد. در این دیدار، مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو عملکرد درخشانی داشت. او ابتدا در دقیقه 21 توسط مدافع ناسیونال در درون محوطه جریمه حریف سرنگون شد و یک خطای پنالتی به سود آبی و سفیدهای پورتو گرفت که سرجیو اولیویرا آن را وارد دروازه حریف کرد.

سپس و در دقیقه 39، طارمی با یک پاس زیبا موسی مارگا دیگر مهاجم پورتو را در شرایط ایده آل گلزنی قرار داد که این مهاجم اهل مالی قدر پاس طارمی را دانست و آن را وارد دروازه حریف کرد. در نهایت پورتو با تأثیرگذاری طارمی بر روی هر دو گل این دیدار، از سد ناسیونال عبور کرد تا با 22 امتیاز از 10 بازی در رده سوم جدول رده بندی قرار بگیرد. اسپورتینگ با 26 و بنفیکا با 24 امتیاز بالاتر از پورتو در رده های اول و دوم قرار دارند.

طارمی که در این فصل و در همه رقابت ها 16 بار برای پورتو به میدان رفته، تنها در 6 بازی از ابتدا در ترکیب تیمش قرار گرفته است. او در این 6 مسابقه، 4 بار موفق به گلزنی شده، یک پنالتی به سود تیمش گرفته و یک پاس گل نیز داده است.

عملکرد خوب طارمی با تمجید هواداران پورتو در فضای مجازی روبرو شد. نکته ای که بخش عظیمی از هواداران این تیم بر روی آن نظر مشترک دارند، اعتقاد به حضور طارمی از ابتدا در ترکیب پورتو است. مسئله ای که به نظر می رسد سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو نیز اخیرا به آن رسیده و او در 8 بازی اخیر تیمش، در 6 دیدار از وجود طارمی از ابتدا در ترکیب تیمش استفاده کرده است.

اما عملکرد مهدی طارمی در دیدار شب گذشته در مقابل ناسیونال با بازخورد مثبت هواداران پورتو روبرو شد. جایی که آنها معتقدند طارمی بر روی عملکرد موسی مارگا مهاجم ثابت پورتو تأثیر مثبت گذاشته و حتی یک هوادار پورتو نیز پیشنهاد داده است طرفداران این تیم در صورت بچه دار شدن، نام او را مهدی طارمی بگذارند. در زیر تعدادی از این توئیت ها را مرور می کنیم:

حضور طارمی در زمین یک چیز دیگری است.

طارمی ساده، آسان و با اختیار بازی می کند. تقریباً همیشه خوب تصمیم می گیرد و بازی اطرافیانش را بهتر می کند.

طارمی در همه چیز خیلی بهتر از مارگا است! (مارگا نام مهاجم اصلی و ثابت پورتو است)

ما چقدر احمق بودیم که با مارگا به تنهایی (بازی با یک مهاجم)، خیلی منزوی بازی می کردیم. با حضور طارمی، او جان دیگری به خط حمله می بخشد.

یک پاس گل و گرفتن یک پنالتی. مهدی طارمی متفاوت است. او فرصت های زیادی را خلق می کند و همیشه وقتی توپ را دریافت می کند هم تیمی هایش را در جای خوبی قرار می دهد. من نمی خواستم از الآن این را بگویم، اما فکر می کنم می توانم این کار را انجام دهم: طارمی، بهترین قرارداد اژدهاها در این فصل. (اژدها لقب تیم پورتو است)

این طارمی خیلی خوبه!

طارمی چقدر مفید است!

آیا مارگا بهتر از حد معمول بازی می کند؟ دلیل آن ساده است... چون طارمی از او پشتیبانی می کند. او همیشه بهتر بازی می کند وقتی که یک یار ثابت در کنارش بازی کند. برای مثال، موفقیت زوج مارگا و وینسنت ابوبکر (مهاجم سابق پورتو) را به یاد داشته باشید. شاید بتوان آن زوج خط حمله را با طارمی دوباره ساخت.

حسرت برای آن همه زمانی که طول کشید تا کنسیسائو فهمید که لازم است در خط حمله، با مارگا و طارمی بازی کنیم!

اگر روزی بچه دار شوید، احتمال اینکه نام او را طارمی بگذارید، بسیار زیاد است!

یک بازی دیگر طارمی از ابتدا در ترکیب تیم حضور دارد، او یک ضربه پنالتی گرفته و یک پاس گل داده. آیا او خودش را به اندازه کافی به سرجیو کنسیسائو ثابت کرده است؟

طارمی و زایدو (مدافع پورتو). چه قراردادهای زیبا و کم هزینه ای. حتی بهترین خریدهای فصل!

واکنش خط دفاع بنفیکا، وقتی که می فهمد که در بازی بعدی، آنها باید به مصاف مارگا و طارمی بروند. (پورتو و بنفیکا چند روز دیگر در بازی سوپرکاپ پرتغال به مصاف هم می روند)

طارمی، سلطان گرفتن پنالتی است.

۷    
آی اسپورت
2020-12-22 00:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر