فهرست
افت همزمان زوج طلایی: ستاره بازی‌های کم‌اهمیت؟
افت همزمان زوج طلایی: ستاره بازی‌های کم‌اهمیت؟

افت همزمان زوج طلایی: ستاره بازی‌های کم‌اهمیت؟

آی اسپورت – کری‌های پرتعداد سرمربی تیم ملی گوام پیش از بازی با ایران در آزادی، باعث شده بود این مسابقه نه چندان مهم جنبه حیثیتی برای تیم ملی بگیرد. گوام با همه کری‌ها و ادعاهایش، در ورزشگاه آزادی 6 گل از تیم ملی خورد و مغلوب درخشش زوج جوان و جذاب کی‌روش شد. آزمون و طارمی هر کدام در آن بازی دو گل زدند و همکاری و هماهنگی‌شان، حسابی تماشاگران را به وجد آورد. رفاقت آزمون و طارمی، خارج از زمین ادامه پیدا کرد و خبر از تولد یک زوج جدید در فوتبال ایران داد. زوجی که به همان سرعت ظهورشان، افت کرده‌اند.

آزمون و طارمی، در بازی‌های آینده به گوام و ترکمنستان و هند و عمان گل زدند و در بازی دوستانه با قرقیزستان، هر دوشان توانستند دروازه حریف را باز کنند. با شروع بازی‌های سخت دور نهایی، درخشش آن‌ها هم فعلا خاموش شده است. در بازی اول با قطر، هر دو آن‌ها در زمین بودند و نمایش ضعیفی هم داشتند. تیم ملی بعد از ورود زوج گوچی و انصاری‌فرد، دو گل زد و پیروز شد. بازی با چین، طارمی روی نیمکت نشست و بازی با ازبکستان، آزمون از روی نیمکت بازی را آغاز کرد.

در بازی دیروز ایران و ازبکستان، طارمی و آزمون فقط 14 دقیقه کنار هم بازی کردند. آزمون، دقیقه 62 جای قوچان‌نژاد وارد زمین شد و دقیقه 76، طارمی از زمین بیرون رفت. در این 14 دقیقه هم بجز دو ضد حمله تیم ملی که بخاطر ناهماهنگی آن‌ها از دست رفت، زوج طلایی کی‌روش تاثیری در جریان بازی نداشتند. زوجی که برای تمام نشدن زودهنگام خاطرات خوش و شادی‌های مشترک، باید در بازی‌های سخت هم برگ برنده کی‌روش باشند.

 

 

کد خبر: 9406

۶    
آی اسپورت
2016-10-07 17:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر