فهرست
تمام اشکالات به بلیت‌فروشی مسابقات پرسپولیس
تمام اشکالات به بلیت‌فروشی مسابقات پرسپولیس

تمام اشکالات به بلیت‌فروشی مسابقات پرسپولیس

آی‌اسپورت- بعد از حرفهای علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره مشکلات مربوط به پرداخت پول بلیط فروشی بازی های پرسپولیس، سازمان لیگ بیانیه ای منتشر کرد که در آن اعداد و ارقام تازه ای به چشم می خورد. پندارخمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این رابطه گفت:«ما مسایل مختلفی برای طرح سوال داریم اما در اینجا می خواهیم فقط روی دو سوال مهم تمرکز کنیم: 1- چه اتفاقی افتاد که آمار 988 هزار تماشاگر پرسپولیس در فصل قبل اکنون 588 هزار نفر شده است و 2- طرح میانگین بلیط 8500 تومان بر اساس چه معیاری به دست آمده است؟»

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در رابطه با شبهات موجود در بیانیه سازمان لیگ درباره بلیط فروشی پرسپولیس گفت: «درباره میانگین قیمت بلیط هایی که سازمان لیگ اعلام کرده نکات جالبی وجود دارد. این واضح و مبرهن است که در استادیوم آزادی اولین جایگاههایی که توسط تماشاگران پر می‌شود جایگاه و روبروی جایگاه هستند. اگر دقت کنید حتی دربازیهایی که جمعیت کمی آمده و مثلا سی هزارنفر در ورزشگاه بودند نیز تماشاگران در جایگاه و روبرو جایگاه نشسته اند.»

«بلیط جایگاه با کارت عضویت 15 هزارتومان و با کارت ملی 18 هزار تومان است. روبروی جایگاه هم با کارت عضویت 8هزار تومان و با کارت ملی 10 هزارتومان است. پشت دروازه ها نیز همینطور با کارت عضویت 8 هزار و با کارت ملی 10 هزار تومان است. طبقه بالا هم با کارت عضویت بلیط ها 5 هزارتومان و با کارت ملی 7 هزارتومان است.»

«حالا بر اساس میانگینی که سازمان لیگ اعلام کرده و 8500 تومان در نظر گرفته یعنی تمام هواداران پرسپولیس در طول فصل در طبقه دوم نشسته‌اند؟ این درحالی است که همانطور که گفتم حتی در کم تماشاگر ترین مسابقات پرسپولیس نیز جایگاه و روبروی جایگاه بوده است که پر شده.»

«جالب تر اینجا است که درآمد شرکت برهان مبین که بلیط فروشی را انجام داده تنها 700 میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس کمتر است. سازمان لیگ به ما توضیح بدهد که در کجای دنیا سهم باشگاه تنها 700 میلیون بیشتر از شرکت بلیط فروشی است؟»

«سازمان لیگ چندی قبل اعلام کرد که تماشاگران پرسپولیس در فصل قبل 988 هزار نفر بوده است اما الان می گویند این رقم پانصد و خرده ای هزار تماشاگر است. حالا این سوال ما است که 400 هزار تماشاگر پرسپولیس در این آمار چه شدند؟ همانطور که گفتم سازمان لیگ قبل از این تماشاگران پرسپولیس را 988 هزار و استقلال را 630 هزار نفر اعلام کرده بود.»

«اینکه برای بدست آوردن میانگین مبلغ بلیط ها اینگونه در نظر گرفته اند که تماشاگران پرسپولیس همه در طبقه بالا نشسته اند در نوع خودش جالب است. البته ما سوالات دیگری هم از سازمان لیگ داریم که در زمان مناسب آنها را هم مطرح خواهیم کرد.»

۱۰۵ ۱۵  
آی اسپورت
2017-08-12 22:11:00
نظر دهید

۱۵ نظر
No
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۶
دوست دارم سرمو بکوبم به دیوار ،هیچ چیز ما سرجاست نیست یه مشت دزد انگل اومدن شدن همه کاره اخه بیشرفا پرسپولیس اگه هواداراش نیان ورزشگاه نونتون اجر میشه واقعا حالم ازشون بهم میخوره
آبی آبی آبی ........ هادی
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۵۵
این شعار ما برای ادامه فصل است و از بازی دیشب برای اولین بار یک صدا فریاد زدیم و با همین شعار اولین برد رو کسب کردیم.البته یه سورپرایز هم برای دربی داریم که دقیقه 24 اجراش میکنیم.
۴ ۵
No One
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۰
کمتر از اینم ازتون انتظار نمیره
SS
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۳
بيخود خودتو نچسبون به اس اسيا ترتري،ما مثل شما به كسي كه فوت شده توهين نميكنيم
آبی آبی آبی ...... ...... هستی
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۴:۵۵
جای خالی را دوستان به سلیقه خود پر کنند
۲
666666
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۲۱
اگه وجودشو داری روز دربی میای ورزشگاه.ببین چکارت میکنم
۲
...
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۵۶
بابا این تراکتوریه. تابلوه.
SS
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۲
اون ٤٠٠ هزار نفر احتمالن از فلافل خوراي مجانيتونن ديگه
آقاي خماراو كلن خماره،شماها كه دو سه تا بازيتونو رايگان كرده بوديد پارسال،خب با همونا حساب كني درست ميشه ديگه
فقط اين وسط درآمد اون شركت واسطه را نميفهمم،چطوري آخه يه شركت بليط فروشي انقدر بايد درآمد داشته باشه؟!!
يا خدااااا
۲ ۶
اقلیت ...
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۳۱
... پارسال کدوم بازی رایگان بود شعر میگی،بجز بازی تیم منفورت تو اسیا که رایگان بود؟... کی نظرتو خواست؟
ههه
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۳۴
از خواب پاشو. اون مال دو فصل قبل بود نه فصل قبل. اگه اون خماره تو مستی
امیر
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۳۸
شعر نگو...
پرسپولیس بازی رایگان نداشت
عارف
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۱
اگه نظر ندي سنگين تريي
توهم
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۲۹
یعنی احمقر از اون سازمان تویی اخه کدوم عقلی باور میکنه پرسپولیس 580 نفر تماشگر داشته بعد یه تیمی که در بهترین حالت دوسه هزارنفر اومدن 600 وخورده ای ..خخخخ
۴
بلیط هزاری برای تیم دوزاری
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۴:۵۶
شش در چهار ✋
۴
توهم
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۳۱
پرسپولیس 588 هزار نفر تماشگر داشته استقلال 630 هزار نفر خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
باوا حداقل بازیهای رو نشون نمیداید مردم نمیدین
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر