فهرست
نقل قول‌های روز: مربیان بالن سوار هستند
نقل قول‌های روز: مربیان بالن سوار هستند

نقل قول‌های روز: مربیان بالن سوار هستند

آی اسپورت –  این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته

کمبود بازیکن داشتیم و کادر فنی روی من حساب ویژه‌ای باز کرده بود، اما ناخواسته آن اتفاق افتاد. در تک‌تک روزهای این دو ماه که محروم بودم، هر وقت هواداران، کادر فنی، بازیکنان و افراد متعلق به مجموعه باشگاه تراکتورسازی را می‌دیدم، شرمنده می‌شدم. حالا خدا را شکر که محرومیتم به اتمام رسیده و می‌توانم بالاخره بازی کنم.

محرومیت کیانی اواخر آذرماه به پایان می رسد و او می تواند دوباره برای تراکتورسازی بازی کند

 یادم می آید زمانی که گولچ می خواست از ایران برود به او اعلام کردیم به باشگاه مراجعه کند و حقوق معوقه اش را دریافت کند. اما او به باشگاه نیامد و همین موضوع هم باعث شد تا شکایتی را به دلیل عدم حضورش در تمرینات تیم تنظیم کرده و به فیفا ارسال کنیم.درباره این پرونده نیز مستنداتی از ما خواسته شد که آنها را ارائه کردیم اما فکر می کنم هنوز هیچ حکم قطعی مبنی بر محکومیت باشگاه پرسپولیس نرسیده است. دلیل زمان‌بر شدن این پرونده هم به خاطر شکایتی است که هر دو طرف از یکدیگر داشته اند.

واکنش مدیر روابط عمومی پرسپولیس به خبر محکومیت پرسپولیس به خاطر شکایت گولچ

 کارلوس کی‌روش  را از زمانی که در منچستریونایتد  دستیار سرالکس فرگوسن بود می شناسم. تیم‌های او همیشه نظم تاکتیکی و سازماندهی دفاعی خوبی دارد. من این را می دانم که   انتظارات زیادی از فدراسیون فوتبال و بازیکنانش خواهد داشت، چرا که اهمیت و جایگاه جام جهانی را به خوبی می داند. کارلوس کی‌روش می‌خواهد که تاثیر خوب و مثبتی را روی فوتبال ایران بگذارد و نتایج خوبی را در جام جهانی پیش رو بگیرد.

نظر پسر یوهان کرایف اسطوره فوتبال هلند درباره سرمربی تیم ملی ایران

 دیگر از آن تیم جدا شده‌ام و نمی‌خواهم در مورد گذشته صحبت کنم. مربیان همیشه بالُن‌سوار هستند و اگر بخواهند مسائل گذشته خود را با خود جابه‌جا کنند آسیب می‌بینند. من هم دوست دارم مثبت فکر کنم و دیگر به گذشته نمی‌پردازم زیرا ممکن است احساس بدی بهم بدهد.

پاسخ علیرضا مرزبان به سئوالی درباره اختلافش با مسئولان سیاه جامگان

     
آی اسپورت
2017-12-11 09:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر