فهرست
کلافگی کرانچار: به همه‌چیز رسیده‌ایم، به‌جز نتیجه
کلافگی کرانچار: به همه‌چیز رسیده‌ایم، به‌جز نتیجه

کلافگی کرانچار: به همه‌چیز رسیده‌ایم، به‌جز نتیجه

آی‌اسپورت- سرمربی سپاهان در نشست خبری پیش از بازی با سیاه‌جامگان درباره وضعیت تیم‌اش صحبت کرد. کرانچار که کاملا مشخص است از بازیکنان‌اش و سطح کیفی بازی‌های طلایی پوشان اصفهان رضایت دارد نوعی کلافگی در گفته‌هایش هم وجود داشت. این که سپاهان خوب بازی می‌کند اما گل نمی‌زند و طبیعتا نتیجه و امتیازی هم به دست نمی‌آورد. با این وجود سرمربی کروات اصفهانی‌ها پذیرفت که هواداران اعتراضاتی دارند اما از آن‌ها خواست صبور باشند و وعده داد که با صبر، نتیجه خوبی را هم خواهند دید. صحبت‌های کرانچار در نشست خبری را می‌خوانید:

هر نتیجه‌ای که به دست آید نه تنها من را به عنوان سرمربی دچار مشکل خواهد کرد بلکه بچه‌هایمان را هم دچار مشکل خواهد کرد و واقعیت این است که هواداران ناراضی هستند. ما با بازیکنان مصدوم مشکل داریم و روی بحث کارت‌های زردی که به تیم‌مان می‌دهند هم. حسن جعفری که محروم است و عزت پورقاز که هنوز از بند مصدومیت رها نشده و امیدوارم بازیکنان جانشین هم عملکرد خوبی از خودشان نشان بدهند و باعث انسجام تیمی شوند.

من باید از این دیدگاه نگاه کنم که از لحاظ بازی بهبود یافتیم و در تمام نقاط همه چیز را به نظم رسانده‌ایم ولی آن چیزی که ما را همراهی نمی‌کرده کسب نتیجه به همراه گل‌هایی است که باید به ثمر می‌رسید. همه شرایط برای سپاهان فراهم بوده اما باید اینها بهره برداری شود. امیدوارم که فقط بتوانیم این موقعیت‌ها را گل کنیم. تنها روز بد ما فقط بازی با پدیده بود. هواداران همیشه حمایت بزرگ خودشان را داشته‌اند و امیدوارم فردا بازیکنان ما بتوانند به همراه نتیجه‌ای که به دست می‌آورند این حمایت را توجیه کنند.

     
آی اسپورت
2017-10-12 20:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر