فهرست
تابارس: کلمبیا شایسته صعود بود
تابارس: کلمبیا شایسته صعود بود

تابارس: کلمبیا شایسته صعود بود

آی اسپورت- اسکاری تابارس، سرمربی تیم ملی اروگوئه، پس از شکست 2-0 تیمش مقابل کلمبیا، تایید کرد که تیم حریف در طول 90 دقیقه تیم برتر میدان بود و با شایستگی توانست به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.

تیم ملی اروگوئه که در جام جهانی آفریقای جنوبی توانسته بود رتبه چهارم را به دست بیاورد با شکست 2 بر صفر برابر کلمبیا از این رقابت‌ها کنار رفت.

تابارس پس از این شکست به خبرنگاران گفت:\" کلمبیا تیم بسیار خوبی است. می‌دانستم که این تیم چقدر کار با توپ خوبی دارد. علاوه بر آن بازیکنان این تیم نیز توانایی‌های بسیار بالایی دارند. آن‌ها واقعا تیم باکیفیت و خوبی هستند. من این پیروزی را به آن‌ها تبریک می‌گویم. در طول مسابقه کلمبیا برتر از ما بود و صعود به مرحله بعد کاملا حق آن‌ها بود. گل اولی که کلمبیا به ثمر رساند، جریان بازی را عوض کرد. این گل روی مهارت فردی یک بازیکن به دست آمد که به تنهایی توانست با خلاقیت خود این گل را به ثمر برساند و جریان بازی را عوض کند. قطعا گل جیمز رودریگز بهترین گل جام تاکنون بوده است .

در نیمه دوم سعی کردم آرامش را به تیمم برگردانم و پس از آنکه دروازه‌مان برای بار دوم باز شد، فوتبال ریسکی را به نمایش گذاشتیم. باید از دروازه‌بان‌مان تشکر کنم که مانع از به ثمر رسیدن گل‌های بیشتر کلمبیا شد. باید این شکست را قبول کنیم و به کلمبیا تبریک بگوییم. دوست دارم آن‌ها به عنوان نماینده آمریکای جنوبی در ادامه مسابقه‌ها موفق باشند.\"

تابارس در پاسخ به سوال خبرنگاری که از روند آمادگی این تیم قبل از جام جهانی سوال کرده بود گفت:\"همان طور برای جام جهانی برزیل آماده شدیم که برای جام جهانی آفریقای جنوبی آماده شده بودیم. تجربه خوبی داشتیم و توانسته بودیم موقعیت‌های سختی را پشت سر بگذاریم. امروز برابر تیم کوچکی شکست نخوردیم. ما برابر تیم کلمبیا شکست خوردیم که کیفیت بسیار بالایی دارد.\"

     
آی اسپورت
2014-06-29 09:31:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر