فهرست
بیت آشور برگشت اما بازی نکرد / انتخاب دفاع راست، دغدغه سرمربی ونکوور
بیت آشور برگشت اما بازی نکرد / انتخاب دفاع راست، دغدغه سرمربی ونکوور

بیت آشور برگشت اما بازی نکرد / انتخاب دفاع راست، دغدغه سرمربی ونکوور

آی اسپورت - استیون بیت آشور در باخت 0-2 تیم به کلرادو رپیدز در لیگ فوتبال امریکا، بازی هم تیمی هایش را از روی نیمکت دنبال کرد اما بازگشت او به تمرینات ونکوور بعد از حضور در جام جهانی، سوژه جالبی برای مارک وبر خبرنگار سایت theprovince است.

او نوشته استیون بیت آشور با پرواز سائوپائولو به تورنتو خودش را به کانادا رساند تا در تمرینات تیمش شرکت کند.

او البته این شانس را نداشت که برای ایران در جام جهانی بازی کند و حالا می خواهد دوباره برای ونکوور به میدان برود.

استیوی می گوید:\"  به سرمربی تیم گفتم که آماده بازی هستم. خیلی از بازیکنانی که از جام جهانی برمی گردند می خواهند استراحت کنند اما من دوست دارم بازی کنم\"

درست است که بیت آشور چند هفته ای می شود که بازی نکرده اما این موضوع قطعا باعث نگرانی سرمربی ونکوور نمی شود چرا که مدافع ایرانی ونکوور، هر روز به همراه تیمش در برزیل تمرین کرده است.

حالا مهم ترین نگرانی سرمربی ونکوور کنار گذاشتن رئو کاکر از ترکیب تیم است. بازیکنی که در روزهای غیبت بیت آشور، جایگزین او در سمت راست خط دفاعی تیم شد.

اگر استیوی جایگاهش در تیم را پس بگیرد تکلیف کاکر چه می شود؟ آیا قرار است بازیکنی با قرارداد نیم میلیون دلاری، روی نیمکت ذخیره ها بنشیند چون بعید است که به او در خط دفاعی بازی برسد

بیت آشور 10 بازی اول فصل را در کنار ونکوور بوده و اینکه او را به خاطر حضور در جام جهانی از ترکیب اصلی کنار بگذارند، اتفاق خوبی نیست. او که فرصتی برای بازی در جام جهانی پیدا نکرد، حضور در این تورنمنت را یک اتفاق بزرگ می داند:\" رفتن به برزیل تحقق رویاهای من بود. ایران در جام جهانی عملکرد بسیار خوبی داشت و کاری کردیم که همه دنیا به ما احترام بگذارند.

     
آی اسپورت
2014-06-29 10:03:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر