فهرست
مدرک پرسپولیسی‌ها محکمه‌پسند است؟
مدرک پرسپولیسی‌ها محکمه‌پسند است؟

مدرک پرسپولیسی‌ها محکمه‌پسند است؟

آی اسپورت – پرسپولیسی‌ها مدعی هستند که این تیم از نقل و انتقالات زمستانی محروم نیست و البته برای این ادعای خود مدرکی هم ارائه کرده‎اند. مدرک آنها تصویری از صفحه TMS مربوط به باشگاه پرسپولیس در سایت فیفاست که نشان می‌دهد آنها مشکلی برای نقل و انتقالات زمستانی ندارند. البته اصل بر برائت است و فعلا شواهد نشان می‌دهد که پرسپولیس برخلاف استقلال و تراکتورسازی از نقل و انتقالات محروم نیست اما معلوم نیست مدرکی که در این باره توسط یکی از لیدرهای این باشگاه در صفحه اینستاگرام او منتشر شده، مدرک محکمه‌پسندی است؟ در واقع تصویری که او از صفحه TMS  مربوط به باشگاه پرسپولیس در سایت فیفا منتشر کرده دال بر عدم محرومیت پرسپولیس نیست و البته مشخص نیست چرا به جای مسئولان و مدیران باشگاه که به امور اداری مسلط‌تر هستند، یک لیدر به دنبال پاسخگویی و پیدا کردن سند برای اثبات عدم محرومیت پرسپولیس است!

برای بررسی محرومیت یا عدم محرومیت یک باشگاه از نقل و انتقالات، نیاز به کمی زمان است و باز یا بسته بودن سیستم TMS بلافاصله پس از ثبت اطلاعات مشخص نمی‎شود. در واقع وقتی اطلاعات مربوط به یک باشگاه برای ثبت یک انتقال در این صفحه وارد می‌شود چند ساعت طول می‌کشد تا سیستم اطلاعات وارد شده را بررسی کرده و جواب دهد. اما به نظر می‌رسد در این مورد این اتفاق رخ نداده و کسی که این اطلاعات را وارد کرده، بلافاصله تصویری از صفحه‌ای که هنوز پاسخ نداده ضبط و آن را منتشر کرده است.

تی ام اس تراکتورسازی
تی ام اس تراکتورسازی
   
تی ام اس پرسپولیس
تی ام اس پرسپولیس

مقایسه تصویرهایی که نشان‌دهنده محرومیت تراکتورسازی و عدم محرومیت پرسپولیس است نشان می‌دهد که باید برای اثبات محروم نبودن پرسپولیس مدرکی محکمه پسندتر ارائه کرد و تصویری که جناب لیدر باشگاه در اینستاگرام خود منتشر کرده چیزی را اثبات نمی‌کند!

۲۳ ۵۴  
آی اسپورت
2017-02-04 18:22:00
نظر دهید

۵۴ نظر
44446666610
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۵
خوبه قشنگ با اربابتون کی روش هماهنگ هستین...حروم خورا
هواداران متوهم!
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۶
باشه آقا پرسپولیس هم محرومه،شماها انقدر حرص نخوردید! وقتی دیدن تیم مورد علاقشون محروم شده و حتی قبل از محرومیت نه استقلال نه تراکتور توان رقابت با پرسپولیس رو ندارن دارن الکی پای پرسپولیس رو هم میکشن به حاشیه.خوشحالم که نمیتونید تو زمین با ما رقابت کنید و دنبال راه های دیگه میکردین که به پرسپولیس ضربه بزنید! فعلا که ۶ امتیاز از تراکتور و ۱۰ امتیاز از استقلال بیشتریم،انقدر تلاش کنید تا خودتون رو بکشید
پویا
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۱۹
یعنی پرسپولیس میخواد با علم به اینکه علی الرغم محرومیت، دو بازیکن گرفته، به مسابقات آسیایی بره و نابود بشه؟ فدراسیون هم با اینهمه سروصدا ، میدونه ولی صداش رو درنمیاره؟ هیچ رسانه چی ای هم نیست که جای جوسازی و خاله زنک بازی، یه ارتباط ساده با فیفا و ای اف سی برقرار کنه و صحت و سقم ماجرا رو معلوم کنه؟
ساده ای یا ریگی به کفشته آی اسپورت؟ نکنه تو هم توی پیج الهلال وطن فروشی کردی؟
سرور لنگ
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۳
عباس سبزی فروش - مدافع حرم سابق - از tms چیزی سر در نمیاره
سلام
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۰۵
به نظر من جدای از درست یا غلط بودن و تعصبات رنگی ، بهتره برای اسیا چک کنن، که مشکلی ویش نیاد
۱
علی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۳
اصولا مگه پرسپولیس تو دادگاهه که مدرک "محکمه پسند"!! بیاره؟! :))))
۷
نیما
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۵۲
باشگاهی که سر تا پاشو پولای دزدی هدایتی کثیف برداشته اونوقت چیه؟
۳
مهدی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۶
اون کسی که ادعا داره پرسپولیس محرومه باید بره مدرک بیاره ثابت نکنه. نه اینکه بی گناه بره برای ادعای بی پایه و اساس کسی مدرک جمع کنه بگه من محروم نیستم.
مهدی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۰
اون کسی که ادعا داره پرسپولیس محرومه باید بره مدرک بیاره ثابت کنه. نه اینکه بی گناه بره برای ادعای بی پایه و اساس کسی مدرک جمع کنه بگه من محروم نیستم.
تراختورچی از تهران
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۹
۲ بار دیگه هم بنویس از روش ، املات بهتر شه لنگی
مهدی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۲
دلت به همین چیزا خوش باشه، تیمت که نابود شده
a
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۴۰
بازی آسیایی تون که شروع شد معلوم میشه محرومین یا نه آفرین صبر کنین ببینین
۲
مهدی
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۳۷
واقعا اینقدر ساده اید که فکر میکنید پرسپولیس همینجوری به سره با بازیکن محروم بازی میکنه که بعد بدتر از تراکتور دهنش سرویس شه؟ :|
محمد
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۷
اگر جرات دارید منتشر کنید. ظاهرا عدم تسلط به زبان انگلیسی در این سایت هم مثل سایت های دیگه رواج داره و ظاهر روشنفکری این سایت فقط یه ظاهره. استاد، در پنجره وسطی نوشته شده "Disciplinary history of Persepolis FC" و ذکر شده "ندارد". این به این معناست که پرسپولیس پرونده انضباطی ندارد. پس بی خودی زور نزنید.
هواداران متوهم!
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۹
میگن کسی که خواب هست رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده هر کاری کنه بیدار نمیشه! جالبه که خودشون هیچ مدرک و دلیلی ندارن که ادعاشون رو ثابت کنن بعدش مدرک دیگران و نقد میکنن.آی اسپرت و همه کسایی که میگید پرسپولیس ممکنه محروم باشه یا مدرک ارائه بدید یا لطفا سکوت کنید
مهدی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۷
اون کسی که ادعا داره پرسپولیس محرومه باید بره مدرک بیاره ثابت کنه. نه اینکه بی گناه بره برای ادعای بی پایه و اساس کسی مدرک جمع کنه بگه من محروم نیستم.
مهرداد
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۸
عکسی که از طرف پرسپولیس منتشر شده، بخش تنبیهات باشگاه رو نشون میده و نوشته تنبیهی وجود نداره. وقتی تنبیهی وجود نداشته باشه، دلیلی هم برای بسته شدن tms وجود نداره.
امید
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۸
کسی از شما نظر خواست؟
مهدی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۰
با سواد.پرسپولیس خلاصه وضعیت جریمه بودنش رو گرفته و تراکتور خلاصه وضعیت انتقال شهباز زاده رو.سر تیتر پنجرهها رو بخون لطفا.سواد چیز خوبیه که در بعضی از این نویسندهها یافت نمی شه
علی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۵
از دیشب تا حالا نوچه های الهلال هزار بار از فیفا استعلام گرفتن اگه مشکلی بود هزار بار بیانیه داده بودن
شناس
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۴
"چرا به جای مسئولان و مدیران باشگاه که به امور اداری مسلط‌تر هستند، یک لیدر به دنبال پاسخگویی و پیدا کردن سند برای اثبات عدم محرومیت پرسپولیس است"
اولا که خود شما مدعی محرومیت پرسپولیس بودید، نه فیفا و نه فدراسیون و نه باشگاه! اما با این حال از دیروز تا حالا صحبت های مدیر حقوقی، سخنگوی باشگاه، اعضای هیئت مدیره باشگاه به همراه ارائه مدارک رو ندیدید؟ استدلالتون رو به ناف لیدر می بندید؟
فرشاد
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۶
برای تهیه پماد سوختگی به داروخانه‌های سرارسر کشور مراجعه فرمایید
امید از تفت
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۷
ببین آی اسپورت خودت شبهه درست میکنی بعد میگی چرا رفتند صفحه الهلال. شما حرف مدیرعامل و معاون حقوقی پرسپولیس هم قبول نداری!!؟ حالا حرفشون را قبول نداری عقل که داری!؟ یا نداری!؟ اگه عقل داشته باشی میفهمی اگه پرسپولیس بخواد الا پنهان کاری کنه بعداً به ضررش تموم میشه. میفهمی!؟ یعنی این موضوع تا ابد نمیتونه پنهان بمونه و بالاخره یه جایی لو میره
تراختورچی از تهران
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۸
پس پس ، باشگاهی که لیدرای قهوه خونه ای میگردوننش !
۹ ۶
مهدی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
تو خوبی
امید
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۸
ببین سطحمون چقد بالاست که مدیرای سوراختور در سطح لیدرای قهوه خونه ای ما هم نیستن.چه برسد به مدیریت.بزن زنگو سوراختوری سال بعد دسته یکی .
تراختورچی از تهران
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۰
زنگ رو که نه !
یه چی دیگه میزنم بری پایین ....
۸
امید
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۲۷
آقای فردو پوس میخند.فعلا که فیفا سیفونو کشیده دارین دور دور میکنین.انقد کلفتین ابم جواب نمیده هی میگین عمو یه دور دیگه سیفون بکش.
محمد
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۱۹
چرا اینقدر هول ورتون داشته؟ دو روز صبر کنین مشخص میشه که محرومین یا نه؟... اگر واقعاً محروم نبودین چرا مسئول حقوقی فدراسیون اظهارنظر در مورد پرسپولیس رو موکول به چند روز دیگه کرد؟ فقط میخوان به قول خودشون قبلِ بازی تراکتور روحیه تیم مورد حمایت فدراسیون خراب نشه که جورشون رو کارلوس جون عزیز کشید و حسابی به تیم قهرمان از پیش تعیین شده روحیه داد دمش گرم...
۵
خر از تهران
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۰۳
همونی است به نام یاشار کامنت میذاره... واسه خنده خوبن فسیلهایی مث تو
۱
امید از تفت
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۶
من واقعاً یه سوال برام پیش اومده. این نویسنده های آی اسپورت اینقدر بی سواد و احمق هستند یا واسه بازدید سایتشون مطلب مزخرف چالشی میگذارند!!؟ لطفاً خودتون جواب بدید
امید
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۴
فقط بخاطر بازدیده.کافیه چندتا گزارش بفرستی برای ستاد ساماندهی خودش کله میشه.
مهدی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۱۱
فقط میخوان جنجال درست کنن مخاطب جمع کنن
Sirous
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۷
شما بهتره بری دعا کنی واسه فصل بعد یازده نفر داشته باشید که لیگ را شروع کنید. همه اینها نتیجه بیانیه های پشت سر هم آجرلو واسه تحریک احساس شما طرفداران تراکتوره که به جای حل مشکل اصلی سعی داشت با عوام فریبی و پوپولیسم، با شوراندن احساس شما واسه حودش محبوبیت کسب کنه. البته مشکل از خود شما هم هست که تا یک نفر را پیدا میکنید که تو هر مصاحبه اش ده بار میگه حق ملت غیور ترک پایمال شده فکر میکنید تو هر زمینه ای خداست. این آجرلو نمیتونه یه مدرسه رهنمایی را مدیریت کنه ولی بلند پروازیش تا ریاست فدراسیون هم میرفت.
نیما
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۴۹
شما بد عادت شدید! حقتون همون برنامه ناعادل نوده که به اتفاق کارشناس احمق داوری ناله کنن که چرا پنالتی های دایومی رو نمیگیرن؟!
رضا
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۱
یک عکس دیگه تو اینستاگرام خمارلو منتشر شده بود که همین صفحه هیستوری تراکتور و استقلال رو هم گذاشته بود و اونا پر بودند. البته شاید اگه پرسپولیس هم تقاضا میداد هیستوری اون هم پر میشد.
۳
44446666610
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۲
ای اسپورت، سایتی که همه مخطبان ازش ناراضی اند اما همچنان به کار خود ادامه میدهد و جالب اینکه از همه هم ایراد میگیره درحالیکه خودش پر از ایراده...نویسنده هاش یه جوری از وضعیت آشفته فوتبال ایران میگن که انگار سایت خودشون نشریه کیکره
ارمان
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۱۴
اقا برین اینستاگرام اای پندار خمارلو رو ببینید بعد این خبرای از اساس چرت رو کار کنید
۹
محمد علی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۱۵
احتمال اینکه چند تیم دیگه هم محروم باشن خیلی خیلی زیاد اصلا بحث استقلال پرسپولیس تراکتور نیست احتمالا این فاجعه بزرگتر از این که بشه جمعش کرد به راحتی الانم احتمالا دارن از فیفا استعلام میگیرن تا ببینن چکاری میتونن انجام بدن الان خارج از بحث رنگی مشکل ما بزرگتر از این حرفهاست
۶
هرمز
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۲۸
همه تیم های بدهکار بالاخره ضربه میخورن. حقشونم هست. بازیکن اهل هرجا باشه حقشه طلبشو بگیره
۳
مُمد
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۱
اگر عکس صفحه TMS استقلال رو دیده بودی می فهمیدی که اگه ممنوعیتی بود، توی همین پنجره نوشته شده بود. کاش حداقل یه دور میگشتی اینور اونور بعد یه مطلب ول می دادی.
با تشکر.
۷
اردلان
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۷
بريد اينستاگرام خمارلو مدير رسانه اي باشگاه عكس دقيق تي ام اس و مقايسش با دو باشگاه ديگه رو ببينيد به جاي اين خبراي كذب و دور از انصاف
۵
محمد ف
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۴۱
طاهري صبح مصاحبه كرد ،نخونديد !!! نديديد !!!!
گفت از سيستم خارج شديم و دوباره اومديم ، خوشبختانه هيچ پيامي به ما داده نشده، گفت وقتي دوباره وارد سيستم ميشيد ، اخطارها داده ميشه اما پيامي نداريم
۵ ۱
محمد
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۹
عجب استدلالی خخخخخخه
۱
محمد ف
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۴۱
طاهري صبح مصاحبه كرد ،نخونديد !!! نديديد !!!!
گفت از سيستم خارج شديم و دوباره اومديم ، خوشبختانه هيچ پيامي به ما داده نشده، گفت وقتي دوباره وارد سيستم ميشيد ، اخطارها داده ميشه اما پيامي نداريم
۲
Sirous
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۴۴
من درک نمیکنم این جنجال واسه چیه. پرسپولیس چند روز دیگه با الهلال بازی داره. اگر محروم بوده باشند که اونجا لو میرند و فیفا پدرشون را هم در میاره. فیفا که فدراسیون فوتبال ایران نیست که خر تو خر باشه. نمیدونم چرا یک عده اینقدر حرص و جوش میخورند که پرسپولیس محرومه. خوب دوستان چند روز صبر کنید، تو بازی با الهلال مشخص میشه محروم بوده یا نه. اگر محروم بوده که جرمشون از افتخاری و یردار آجرلو هم سنگینتر میشه که با وجود محروم بودن بازیکن گرفتند و تو آسیا هم بهشون بازی دادند. فعلا که میگن محروم نیستیم. به نظرم اینها فقط و فقط شانتاژ و شلوغ کاریه که گندی که مدیران استقلال و تراکتور زدند بره تو حاشیه. رهبری این جریان مسخره هم با اون وکیل قلابی حروم خور استقلاله که چون همه گنده کاریهای استقلال زیر سر خودشه میخواد فضا را متشنج کنه که کمتر سیبل انتقادات قرار بگیره.
ارتش سرخ
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۵۳
بوی لجن از تک تک کلمات این خزعولات و بیشتر خبر ها و خبر تحلیل هاتون عالم رو پر کرده به جای ای اسپورت اسمتون رو کیسه اسپرت بذارید و مثل مرد رنگ خودتون رو مشخص کنید نه مثل زن های هرزه و چند رو هر لحظه ی رنگ میزنید به لب و لوچه سایت متعفنتون. بیشتر شبیه کفتار هستید .البته کفتار هم شرف داره به شما لاشخورهای متعفن ...
اگه مردید بچاپید ...
۳
ارتش سرخ
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۰۳
معلومه هرچی دلتون بخاد میچاپید .
ولی اسم خوبی براتون انتخاب کردم کیسه اسپرت
ی خورده مرد باشید و قوی تر از خودتون رو ببینید و تحمل کنید و زیر باشید و نسبت به سرورتون ادب داشته باشین .
هنوزم بوی لجن میاد از تحلیل هاتون
خیلی دلتون میخاد پرسپولیس هم محروم بشه نه ؟
میخرم واستون اگه بچه های خوبی باشید ...
۲
سرخ
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۱۲
اخی خیلی دوست دارید پرسپولیس کبیر محروم بشه مثل کیسه تون و مفتخور سازی ؟ باشه میخرم واستون میخرم اگه بچه های خوبی باشید .
۲
پردازش هستم دو ساله از تهران
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۲۴
اقا دقت کردید؟ میگه سیستم باید چند ساعت بگرده اطلاعات رو جمع کنه :)))
حالا شاید کامپیوترای محل شما دمپایی به پا و پیژامه پوش دنبال اطلاعات بشن ولی بعید میدونم تو فیفا این شکلی باشه
۱
Omid abi
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۱۳
من خودم طرفدار استقلالم این نظر منه اگر این حماقت صورت بگیره که مسولان پرسپولیس و فدراسیون با علم به اینکه پرسپولیس محرومه و بذارن بره با بازیکنان جدیدش تو اسیا بزرگترین فاجعه فوتبال ما روی میده این عربهای همینطوریش دنبال یه بهونه برای محروم کردن ما هستن از هر ترفند کثیفی هم استفاده میکنن وای به روزی که یه بهونه ای واقعی هم داشته باشن مطمعنن اونا خیلی جلوتر از ما ته و توی قضیه رو در اوردن انشالله هر چی که صلاحه و خیره اتفاق بیوفته و فوتبال ما دچار تعلیق و محرومیت نشه مخصوصا در سال جام جهانی
نیما
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۲۸
مدرک پرسپولیسی‌ها محکمه‌پسند است؟" کجای این سوال اینهمه سوزش داشت لنگی؟ انگار خودتونم میدونید خبریه...
۲ ۱
مهدی
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۴۰
مگه پرسپولیس تو دادگاهه که محکمه پسند است یا نه؟؟؟ شما که تهمت میزنید برید مدرک بیارید.
shahab.ir
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۵۷
حالم از کسایی که کون خودشون گوهی هست ولی میخوان مال انسان های دیگه هم گوهی نشون بده بهم میخوره ...
مثل ....
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر