فهرست
پیش بازی هلند-مکزیک: آزتک ها، شعله نارنجی را خاموش می کنند؟
پیش بازی هلند-مکزیک: آزتک ها، شعله نارنجی را خاموش می کنند؟

پیش بازی هلند-مکزیک: آزتک ها، شعله نارنجی را خاموش می کنند؟

آی اسپورت- هلند، نایب قهرمان سال 2010، با نمایش‌های بسیار خوب در برزیل خود را به عنوان یکی از اصلی ترین مدعیان معرفی کرده است، حالا باید به مصاف مکزیکی برود که در کارهای دفاعی عالی بوده است.

علاوه بر اینکه هلندی ها داخل زمین باید به مصاف مکزیک بروند، آنها با مشکل دیگری هم روبرو هستند. دمای بالای 30 درجه در هنگاه انجام بازی، مسلما به ضرر هر تیم اروپایی است و هلند هم از این قاعده مستثنی نبوده است.

البته شاگردان فن خال در شرایط آب و هوایی بد هم خوب کار کرده‌اند. آنها 5-1 اسپانیا را در هم کوبیدند، سپس 3-2 استرالیا را شکست دادند و در پایان 2-0 شیلی را بردند و با اقتدار از یکی از سخت‌ترین گروه‌های جام به دور بعد صعود کردند.

روبن و دی فری جدا از بقیه ی بازیکنان تمرین کردند و حضورشان مشخص نیست. البته رابین فن پرسی از محرومیت بازگشته است. لروی فر در لیست نخواهد بود و وضعیت برونو مارتینس در هاله‌ای از ابهام است.
\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/b0de9fa7041.jpg\"مکزیک هم تیم قدرتمندی نشان داده. آنها کامرون و کرواسی را شکست دادند و مقابل برزیل تساوی گرفتند و تنها به خاطر تفاضل گل به عنوان تیم دوم صعود کردند.

بازی مقابل برزیل در شهر فورتالتزا برگزار شد و مکزیکی ها با آب و هوای مشابه بازی امروز، آشنا هستند. در دو دوره ی پیشین مکزیکی ها از این دوره مرحله عبور کردند که البته در 5 صعود خود حذف شده‌اند. مکزیک خوان وازکوئس را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و به نظر می‌رسد چیچاریتو در این بازی فیکس شود.

     
آی اسپورت
2014-06-29 10:38:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر