فهرست
پیش بازی کاستاریکا-یونان؛ حماسه ادامه پیدا می کند؟
پیش بازی کاستاریکا-یونان؛ حماسه ادامه پیدا می کند؟

پیش بازی کاستاریکا-یونان؛ حماسه ادامه پیدا می کند؟

آی اسپورت- شاید تعداد بسیار کمی، دیدار کاستاریکا و یونان در این مرحله را پیش بینی می‌کردند.

کاستاریکا در سخت ترین گروه جام با حضور ایتالیا، انگلیس و اروگوئه به عنوان صدرنشین به دور بعد صعود کرد و یونان نیز  به سختی و با پنالتی دقیقه 90 ساباراس مقابل ساحل عاج موفق شد صعود کند.

کاستاریکا در کمال ناباوری در 9 بازی پیشین خود تنها 2 پیروزی دارد ولی زوج حمله ی جویی کمپل و  برایان رویز و زوج دفاعی اسکار دوارته و جونیور دیاز، در رقابت بزرگی مثل برزیل عالی کار کرده است.

پس از صعود از  دور گروهی، پینتو فرصت مناسبی داشت تا تیمش را آماده کند و آنها را برای دیداری بسیار از لحاظ روحی و روانی بسازد.

کاستاریکا هیچگاه بالاتر از مرحله ی یک هشتم نرفته و آنها به دنبال تاریخ سازی هستند.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/da56ffa7011.jpg\"


یونان نیز جام را با شکست مقابل کلمبیا شروع کرد. تساوی بدون گل مقابل ژاپن در ادامه و سپس پیروزی مقابل ساحل عاج باعث شد تا آنها به عنوان تیم دوم صعود کنند. اورستیس کارنزیس و پاناگیوتیس کونه هر دو به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کردند.

کارنزیس احتمالا به این بازی خواهد رسید ولی حضور کونه در شک و شبهه است. کوستاس کاتسورانیس، کاپیتان یونان هم پس از گذراندن محرومیت، برای این بازی حاضر خواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-06-29 10:51:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر