فهرست
شرفی: انتخاب فرکی به عنوان سرمربی تیم ملی به  معنای خودکشی ورزشی اوست / کی روش را همه دنیا می شناسند اما فرکی را نه / فدراسیون باید کی روش را حفظ کند
شرفی: انتخاب فرکی به عنوان سرمربی تیم ملی به معنای خودکشی ورزشی اوست / کی روش را همه دنیا می شناسند اما فرکی را نه / فدراسیون باید کی روش را حفظ کند

شرفی: انتخاب فرکی به عنوان سرمربی تیم ملی به معنای خودکشی ورزشی اوست / کی روش را همه دنیا می شناسند اما فرکی را نه / فدراسیون باید کی روش را حفظ کند

آی اسپورت - صحبتهای دیروز علی کفاشیان مبنی بر آنکه در صورت عدم توافق با کارلوس کی روش، یک مربی ایرانی جایگزین او در تیم ملی می شود، نام حسین فرکی را دوباره سر زبان ها انداخته.

از سرمربی سابق فولاد به عنوان گزینه اصلی فدراسیون فوتبال نام برده می شود اما فرکی نباید این سمت را بپذیرد. این نظر اصغر شرفی است که مربی او در جام جهانی 1978 بوده است.

شرفی که با روزنامه هفت صبح صحبت کرده درباره احتمال انتخاب فرکی می گوید:\" من حسین را دوست دارم چون او آدم باشخصیتی است. اگر قبل از جام جهانی از من می پرسیدند که فرکی مربی تیم ملی شود، کاملا از این موضوع استقبال می کردم چون امید زیادی به تیم ملی نداشتم اما حالا شرایط عوض شده. کی روش تیم بسیار خوبی در جام جهانی درست کرده و عوض کردن او کار بسیار اشتباهی است\"

شرفی ادامه می دهد:\" فدراسیون فوتبال باید کی روش را حفظ کند به خصوص آنکه مردم، رسانه ها و بازیکنان پشت سر او هستند. اغراق نیست اگر بگویم بازیکنان برای کی روش جان می دهند و اگر مربی دیگری جانشین کی روش شود، احتمال خداحافظی چند ملی پوش وجود دارد\"

شرفی با ادبیات خاص خودش، بحث را به پایان می رساند:\" کی روش را همه دنیا می شناسند اما کسی فرکی را نمی شناسد. به نظرم هر مربی ایرانی که بخواهد جایگزین کی روش شود، با این کار خودکشی ورزشی خواهد کرد\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-29 11:07:13
نظر دهید

۱ نظر
کیان
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۴۴
فرکی وقتی از فولاد استعفا داد مشخص بود میخواد مربی تیم ملی بشه، وزیر ورزش دستور داده که فرکی بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر