فهرست
متلک به سبک حامد لک: عقاب یکی بود، احمد عابدزاده/ آنکه باید منظورم را بفهمد می‌فهمد
متلک به سبک حامد لک: عقاب یکی بود، احمد عابدزاده/ آنکه باید منظورم را بفهمد می‌فهمد

متلک به سبک حامد لک: عقاب یکی بود، احمد عابدزاده/ آنکه باید منظورم را بفهمد می‌فهمد

آی اسپورت- وقتی علیرضا حقیقی به عنوان سومین دروازه‌بان ایران راهی برزیل شد، خیلی از گلرهای ایرانی خودشان را محق می‌دانستند که در جایگاه او باشند. به این ترتیب فیکس شدن او در برزیل و تجربه سه بازی ۹۰ دقیقه‌ای طبعا می‌توانست به واکنش این عده منجر شود. حالا اولین واکنش را حامد لک نشان داده است. گلر جسور تراکتور که کنایه تندی نثار حقیقی و محبوبیت فزاینده‌اش کرده است: «عقاب فقط یکی بود، آن هم احمدرضا عابدزاده!» گفتگوی پرحاشیه با حامد لک را به نقل از ایران ورزشی بخوانید.

 

در تراکتورسازی چه خبر است؟ یک روز محسن فروزان می‌آید و یک روز می‌رود...

این دیگر به سیاست باشگاه و سرمربی تیم مربوط می‌شود. رسول خطیبی یک روز تشخیص داد که محسن باید به تراکتورسازی بیاید و حالا هم نظر و سلیقه او مهم است. من به عنوان بازیکن باید تابع تصمیمات خطیبی و باشگاه تراکتورسازی باشم. پس نمی‌توانم بیشتر از این صحبت کنم و حرفی پیرامون اینکه چرا محسن آمد و چرا رفت به زبان بیاورم.

اما این جدایی شاید به نفع تو باشد...

واقعا برای من فرقی نداشت چون تمرکز کرده بودم تا یک سال موفق را رقم بزنم. محسن از دوستان من است. اتفاقا در اردو، هم اتاق بودیم و صحبت‌های زیادی با هم انجام دادیم. هدف من رقابت با فروزان بود. یک رقابت سالم. مطمئن بودم که خطیبی هم هر دروازه‌بانی را که آماده بود به زمین می‌فرستاد اما حالا و با جدایی محسن، این رقابت را باید با داود نوشی صوفیانی انجام دهم. رقابتی که کنارش رفاقت هم وجود دارد.

طوری حرف می‌زنی که انگار قرار بود تو شماره یک باشی؟

شماره یک که من بودم چون سال گذشته هم در ترکیب تراکتورسازی حضور داشتم و این پیراهن با نظر رسول خطیبی دوباره به من رسید. محسن شماره 22 را پوشید اما به نظر من بازی کردن و فیکس بودن به شماره پیراهن نیست و نخواهد بود. اگر محسن می‌ماند یک رقابت جانانه انجام می‌دادیم. حالا هم که رفته برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

با جدایی فروزان، داود نوشی صوفیانی به تراکتورسازی برگشت. حضور این دروازه‌بان را چطور می‌بینی؟ او می‌تواند یک رقیب جدی برای تو باشد؟

 داود از دوستان صمیمی من است. باور کنید خیلی با او رفیقم. فصل قبل هم با تکیه بر همین رفاقت توانستیم از دروازه تراکتورسازی حفاظت کنیم و اولین قهرمانی تاریخ باشگاه را رقم بزنیم. با حمایت هواداران خونگرم تراکتورسازی فکر نمی‌کنم این فصل، مشکلی از بابت دروازه داشته باشیم. هم من آماده‌ام و هم داود. پس هواداران تراکتورسازی نگران دروازه نباشند.

بعد از آن مصاحبه توفانی که قبل از جام جهانی انجام دادی دیگر در مورد تیم ملی حرف نمی‌زنی؟

حرف بزنم که چه شود؟ من دوست نداشتم برای تیم ملی حاشیه بسازم. الان هم واقعا خوشحالم که بازیکنان تیم ملی سربلند شدند. فقط یک نکته را می‌خواهم بگویم. متاسفانه برخی دوستان از لقب عابدزاده سوء‌استفاده کردند. محض اطلاع آنها باید بگویم عقاب، قدیم و جدید ندارد. عقاب آسیا یکی بود، آن هم احمدرضا عابدزاده. دیگر مثل او نمی‌آید. دیگر حرفی ندارم، کسی که باید منظورم را بفهمد، قطعا می‌فهمد.

  ۵  
آی اسپورت
2014-06-29 12:22:33
نظر دهید

۵ نظر
-
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۵۹
واقعا آدم مزخرفیه

واقعا فک میکرد باید بره جام جهانی؟

هی علیه علیرضا حقیقی میحرفه
بهتر بودی مگه احمق؟

بازی آرژانتینو ی نگاه کن میفهمی کدومتون بهترید
sina
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۵
افای لک شما پرسپولیسی هستی و قابل احترامی ولی علیرضا پسر پرسپولیسه و خوب نیس راجع به پسر ما بد بگی. حسادت رو بذار کنار به فکر فوتبالت باش با قرمز پوشیدن جلو استقلال پیش ماها فک نکن میتونی محبوب شی نه عزیزم ما هرچی بازیکن بزرگه داشتیم علیرضاا هم مال ماس جوونی هنوز توهم زحمت بکشی میتونی یه روز مثل رضا حقیقی دروازه بان نا باشی
ابوالوفا بوز جانی
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۱
خدا رحمت کند ناصرخان حجازی بلند مرتبه را و همچنین خدا طول عمر دهد احمد رضا خان عابدزاده را .
دیگه حرفی ندارم بزنم
عادل از لاهیجان
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۰
آقای لک شما هم جزه بازیکنانی هستی که حاشیه نابودت میکنه...این چندمین بار علیه حقیقی مصاحبه میکنی ولی اون یکبارم جوابتو نداده و عملا این ضرب المثل که جواب ابلحان خاموشیه رو ثابت کرده
امیر
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۸
واقعیت اینه که لک در حدی نیست که بخواد در مورد دروازه بانی که 270 دقیقه در دروازه ی تیم ملی تو جام جهانی بوده حرف بزنه.در همه جای دنیا هم همینه.درازه بانی که 3 بازی فیکس بوده دیگه برای یک عمر دهن منقدهای خودش رو به هم می دوزه.حالا اگر یکی مثل لک باز هم میاد حرف می زنه داره خودش رو به شدت تحقیر می کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر