فهرست
مکانی: دلیل خط خوردنم از تیم ملی فنی نبود/ گاسپار زنگ زد و همه چیز را گفت/ برایم فرقی نمی کند نیلسون بیاید یا نه/ هدفمندی کادر فنی برای کسب هر 3 جام است
مکانی: دلیل خط خوردنم از تیم ملی فنی نبود/ گاسپار زنگ زد و همه چیز را گفت/ برایم فرقی نمی کند نیلسون بیاید یا نه/ هدفمندی کادر فنی برای کسب هر 3 جام است

مکانی: دلیل خط خوردنم از تیم ملی فنی نبود/ گاسپار زنگ زد و همه چیز را گفت/ برایم فرقی نمی کند نیلسون بیاید یا نه/ هدفمندی کادر فنی برای کسب هر 3 جام است

آی اسپورت- سوشا مکانی شرایط تیم فوتبال پرسپولیس را خوب توصیف می کند. او حالا که رقابت های ایران در جام جهانی 2014 برزیل تمام شده ادعا می کند خط خوردنش از تیم ملی فنی نبوده و صحبت های دیگری را نیز پیرامون این مساله بر زبان می آورد. مکانی علاقه ای برای صحبت کردن درباره نیسلون کوریا دروازه بان دیگر پرسپولیس ندارد و امیدوار است تیمش در فصل آینده هر 3 جام را کسب کند.

او در گفت و گو با آی اسپورت ابتدا درباره شرایط پرسپولیس اظهار داشت: اوضاع پرسپولیس خوب است. فعلا که اول فصل است و محور تمرینات بیشتر روی تمرینات بدنسازی و هوازی می گردد. از نظر من از خیلی از تیم های دیگر جلوتر هستیم چون زودتر از بقیه کارمان را آغاز کردیم و با دراختیار داشتن اکثر نفرات در نقل و انتقالات هم موفق بوده ایم. خوشبختانه تمرینات هم در سطح بالایی برگزار می شود و یکماه فرصت داریم تا کار تاکتیکی انجام دهیم و از این نظر هم بتوانیم شرایط خوبی به دست آوریم.

دروازه بان پرسپولیس ادامه داد: جو پرسپولیس از خیلی تیم های دیگر بهتر است. من حالا که از نزدیک در کنار پرسپولیس هستم این موضوع را درک می کنم. کادر مدیریتی و فنی بزرگی بالای سر پرسپولیس است و حضور آنها باعث شده جو بسیار خوبی ایجاد شود و هرکس بدون دغدغه کار خودش را انجام دهد.

مکانی درباره آینده تیمش تاکید کرد: من مطمئن هستم که همه ما برای کسب 3 جام پیش رو تلاش می کنیم. کار سختی داریم اما قطعا همه چیز امکان پذیر است. به نظر من امسال شرایط برای موفقیت هرچه بیشتر پرسپولیس مهیا است.

وی درباره نیلسون کوریا و اینکه احتمال دارد به ایران نیاید، گفت: من دوست ندارم درباره او صحبتی انجام دهم. به آینده خودم فکر می کنم و نظرم این است که هرآدمی باید آینده خودش را رقم بزند. فقط این را بگویم که روزی که من با پرسپولیس قرارداد بستم، نیلسون به عنوان دروازه بان دیگر در تیم حضور داشت و الان هم اطلاعی درباره آمدن یا نیامدنش ندارم و فرقی هم برایم نمی کند که این اتفاق بیفتد یا خیر.

مکانی در پایان صحبت هایش را به سمت تیم ملی برد و بحث خط خوردنش از تیم ملی را باز کرد: من به خاطر اینکه تیم ملی دربازی های جام جهانی حضور داشت هیچ وقت این مساله را نگفته بودم اما حالا که رقابت ایران در برزیل تمام شده، می گویم. دلیل خط خوردن من از تیم ملی فنی نبود. روزی که قرار بود خط بخورم، گاسپار، مربی دروازه بان های تیم ملی با من تماس گرفت و گفت تو از نظر فنی بهترین هستی اما چون در بازی با نیجریه محروم هستی، نمی توانیم ریسک کنیم و تو را به برزیل ببریم چون احتمال دارد یک دروازه بان دیگر هم مصدوم شود و آنوقت باید با یک گلر به مصاف نیجریه برویم. عملکرد من مورد تایید کادرفنی تیم ملی بود و تاکید می کنم از نظر فنی خط نخوردم. با این حال گله ای از کسی ندارم و مشکلی هم با کسی ندارم. به توانایی های خودم ایمان دارم و می دانم که سربلند بوده ام.

وی درباره احتمال جدایی کی روش از تیم ملی تصریح کرد: به عنوان یک بازیکن کی روش را دوست دارم اما تصمیم گیرنده در این خصوص فدراسیون است.

مکانی اضافه کرد: من تلاشم را می کنم و شک ندارم دوباره به تیم ملی برمی گردم. امید زیادی دارم و با انگیزه تلاش می کنم تا به هدفی که دارم دست پیدا کنم.

     
آی اسپورت
2014-06-29 12:37:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر