فهرست

پیشنهاد جدید به پرسپولیس: حضور در جام ولایت!


آی اسپورت -  شاید علی دایی دنبال تکرار قهرمانی و جامی باشد که  حمید استیلی در دوران سرمربیگری اش برای پرسپولیس به ارمغان آورد!

دیروز دعوتنامه شرکت در تورنمنت چهارجانبه ای در تهران با نام جام ولایت به باشگاه پرسپولیس رسید و البته به علی دایی سرمربی این تیم اطلاع داده شد اما دایی هنوز تصمیم نهایی ار در این خصوص اتخاذ نکرده است.

قرار است این مسابقات از روز 31 تیرماه  با حضور تیم های پیکان ،پرسپولیس، نفت تهران و سپاهان برگزار شود که این می تواند مثل تورنمنت تیم کاپ در ایتالیا یک پیش زمینه و  کاپ دستگرمی برای شروع  فصل جدید لیگ برتر باشد.

البته  از آنجایی که سفر خارجی پرسپولیس کنسل به نظر می رسد و  این تیم  دنبال بازی های دوستانه  می گردد به احتمال زیاد در این تورنمنت شرکت خواهد کرد.البته شاید هم هراس از مصدومیت بازیکنان در آستانه فصل جدیدی دایی را از حضور در این جام  منصرف کند.

  ۳  
آی اسپورت
2014-06-29 12:36:29
نظر دهید

۳ نظر
پرسپولیسی اصیل
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۵۶
ایشاالله پرسپولیس از عنوان قهرمانیش دفاع می کنه و ستاره دوم رو هم به سینه میزنه اینجوری دیگه استقلالی ها نمی تونن واسه ما کری بخونن.
پیمان
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۰۸
حرومزاده این چیه زدی تو سایتت
انقدر برای اس تف راغیا میمالید سگم حسابتون نمی کنن
ریدم تو سایت لجنتون حرومزاده ها
♥ Ss ....تاج آسیا ♥
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۶
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر