فهرست
چرا یحیی سرمربی تیم امید نشد؟
چرا یحیی سرمربی تیم امید نشد؟

چرا یحیی سرمربی تیم امید نشد؟

آی اسپورت - مهدی تاج، یحیی گل‌محمدی را گزینه مربیگری تیم امید معرفی کرد و گفت کار تمام شده است، اما بعد از این اعلام باشگاه پدیده قرارداد این مربی را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد. یحیی بعد از تمدید قرارداد با پدیده اعلام کرد ان‌شاءالله در فرصت آتی در خدمت تیم ملی خواهد بود.

اما چرا یحیی گل‌محمدی مربی تیم امید نشد؟ مهدی تاج در این باره می‌گوید: «قرار بود دیروز نام یحیی گل‌محمدی را به عنوان مربی تیم امید اعلام کنم ولی دیدم مردم محترم مشهد در صفحه شخصی من کلی پیام دادند که او در این تیم بماند. من خودم تصمیم داشتم با این شرایط از انتخاب گل‌محمدی انصراف بدهم. مدیر باشگاه پدیده هم با من تماس گرفت و شرایطی را گفت که قابل قبول بود. او گفت به سرمربی جدید فکر نکردیم و اجازه ندهید این تصور به وجود بیاید که در تیم امید حاضری‌خوری شده است. البته ما برای تیم امید گزینه‌های دیگری داشتیم و برای آقای گل‌محمدی آرزوی موفقیت می‌کنیم. مطمئناً گزینه تیم امید داخلی خواهد بود.»

باشگاه پدیده البته برای تمدید قرارداد یحیی گل‌محمدی مبلغ خوبی را به وی پیشنهاد داد. گفته می‌شود دستمزد یحیی گل‌محمدی برای دو فصل آینده حدود ۵ میلیارد تأمین شده که بخشی از این مبلغ به حساب او واریز شده است در حالی که پولی که قرار بود فدراسیون فوتبال به یحیی گل‌محمدی برای هدایت تیم امید بدهد خیلی کمتر ازدستمزد پدیده بود. با ادامه حضور یحیی گل‌محمدی در تیم پدیده فدراسیون فوتبال حالا باید به دنبال گزینه‌های جدید باشد. هر چند بعید است در روز‌های آینده اتفاقی دراین زمینه صورت گیرد، به این خاطر که مهدی تاج قرار است راهی بلژیک شود تا در سفارت ایران در بروکسل قرارداد ویلموتس را امضا کند.

تیم امید قرار بود دور جدید تمرینات خود را از دوم خرداد آغاز کند که با توجه به عدم انتخاب سرمربی استارت دور جدید تمرینات تیم امید به تأخیر خواهد افتاد.

 

خبر ورزشی 

۱    
آی اسپورت
2019-05-20 10:24:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر