فهرست
زادمهر یا عابدینی مدیرعامل راه آهن می شوند؟
زادمهر یا عابدینی مدیرعامل راه آهن می شوند؟

زادمهر یا عابدینی مدیرعامل راه آهن می شوند؟

آی اسپورت – رئیسی کیا مدیرعامل باشگاه  راه آهن اعلام کرده الان بهترین زمان برای جدایی از این باشگاه است چرا که نقش خودش در این باشگاه را نمی داند.البته طبیعی بود که بعد از تغییرات مالکیتی در این باشگاه و تغییرات بنیادینی که در تیم راه آهن صورت گرفت  مالکان جدید باشگاه دوست ندارند با او ادامه همکاری دهند.

از سوی دیگر شنیده می شود محمد زادمهر هم مثل حمید استیلی از  حضور در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس انصراف داده و به زودی کنار خواهد کشید.از آنجایی که همه از رابطه خوب زادمهر با استیلی خبر دارند به نظر می رسد استیلی مالک – سرمربی راه آهن  قصد دارد پست مدیرعاملی  این باشگاه را به دکتر دندانپزشک سرخ ها تقدیم کند.

شاید این جدایی از هیات مدیره پرسپولیس برای زادمهر و استیلی  بد هم نباشد چرا که آنها در نقطه مقابل رحیمی  قرار داشتند و وقتی دیدند رحیمی از پستش استعفا نمی دهد آنها با جدایی از این جمع دیگر اصطکاکی با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نخواهند داشت و البته علی دایی هم راحت تر از قبل کارهایش را پیش خواهد برد.

در این بین البته نام امیر عابدینی هم برای پست مدیرعاملی راه آهن مطرح شده است و البته گفته می شود حتی گزینه ی جدی تری از زادمهر است. عابدینی که صبح امروز در مصاحبه با آی اسپورت به شدت از او حمایت کرد .  

     
آی اسپورت
2014-06-29 13:21:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر