فهرست
سپاهان ۰-۱نفت؛ اولین پیروزی کریمی
سپاهان ۰-۱نفت؛ اولین پیروزی کریمی

سپاهان ۰-۱نفت؛ اولین پیروزی کریمی

آی‌اسپورت- ناکامی‌های زلاتکو کرانچار در سپاهان ادامه داد و این تیم بعد از بازی خوب و تساوی مقابل پرسپولیس در هفته گذشته در تهران به نفت باخت. تک گل عیسی آل کثیر، بازیکنی که ۵ گل از ۷ گل تیم‌اش در لیگ را زده کافی بود تا علی کریمی اولین پیروزی‌اش را به عنوان سرمربی به دست بیاورد. پیروزی علی کریمی جایگاه کرانچار در اصفهان را که در هفته‌های گذشته دو بار با هشدار مدیران سپاهان روبه‌رو شده لرزان‌تر از قبل باشد.

نفت تهران-سپاهان اصفهان؛

ورزشگاه تختی تهران؛ ساعت 17:45
داور: رضا مهدوی، کمک‌ها: علیرضا ایلدروم – امیر مبشر

 
نفت تهران: میلاد فراهانی، محسن بنگر، محمد نصرتی، فرید محمدزاده، امیرحسین فشنگچی، علی عزتی، علی زینالی(91 میلاد سوری)، مجتبی حقدوست(90- آرش شهامتی)، میلاد احمدی، عیسی آل کثیر و امین منوچهری.
سرمربی: علی کریمی 

  سپاهان: لی اولیویرا – حسن جعفری، ژایرو رودریگوئز، سیاوش یزدانی، سعید آقایی، میلاد سرلک، شاهین ثاقبی، رافائل کریولارو(65- حامد بحیرایی)، مهرداد محمدی(65-رضا میرزایی)، مروان حسین، ساسان انصاری.
سرمربی: زلاتکو کرانچار

 

اخطار:

 امین منوچهری(34)- فرید محمدی زاده (49)- محسن بنگر(60)- احمد امیرکامدار(70)- علیرضا عزت کرامت(93) نفت تهران

ژایرو رودریگز (66) از سپاهان

 

شرح گل:

 1-0 (نفت تهران): روی پاس در عمق احمد امیر کامدار عیسی آل کثیر پشت مدافعان صاحب توپ شد و با دریبل گلر حریف گل اول بازی را به ثمر رساند.

 

دقایق حساس

 دقیقه 5: اولین خطر سپاهان ارسال ثاقبی در عمق در‌ شرایط تک به تک به ساسان انصاری رسید که داور اعلام آفساید کرد.

دقیقه 17: توپ در میانه میدان به نفتی ها رسید و با یک پاس  عمقی علی زینالی رو با‌ گلر حریف تک به تک کردن ولی او با بی دقتی توپ رو با آسمان کوبید.

دقیقه 26: رافائل کریولارو درون محوطه جریمه صاحب توپ شد و از میان مدافعان ضربه ای زمینی در خلاف جهت گلر زد که توپ با اختلاف ناچیزی به اوت رفت.

 دقیقه 27: فرید محمدزاده بازیکن نفت از داور اجازه گرفت و از زمین بیرون رفت تا به دستشویی برود. نفت چند دقیقه 10 نفره به کار ادامه می دهد.

دقیقه 32 :توپ به طور اتفاقی زیر پای آل کثیر افتاد و او هم بعد از دریبل مدافع حریف توپ رو به گل‌تبدیل کرد که داور خطای آل کثیر رو روی مدافع اعلام کرد.

دقیقه 37 : حسین مروان از سمت راست به سرعت نفوذ کرد و با دریبل مدافع با گلر نفت تک به تک شد ولی ضربه اش توسط میلاد فراهانی به کرنر فرستاده شد.

دقیقه 43 : حمله همه جانبه سپاهانی ها از سمت راست و ارسال توپ رو به بیرون که ضربه ساسان انصاری رو گلر نفت جمع کرد.

دقیقه 46: ارسال ضربه ایستگاهی روی دروازه سپاهان و ضربه سر‌ منوچهری که با فاصله کمی از روی دروازه به اوت رفت.

دقیقه 56 : ارسال سپاهان از سمت چپ و ضربه سر شیرجه ای رافائل به اوت رفت.
دقیقه 54 : ساسان انصاری مصدوم شد و با سری بانداژ شده به بازی ادامه می دهد.
دقیقه 58 : ارسال ساسان انصاری از راست در عرض  محوطه ۶ قدم زیر پای ژائرو رودریگوئز افتاد که سایه توپ رو زد و موقعیت تک به تک رو از دست داد.

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-09-26 20:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
تیم شانزدهم جدول با دو گل زده در هفت بازی
پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶، ۰۵:۲۳
شله زرد سقوط نکن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر