فهرست
سوال درباره ساشا شفر؛ با کدام رزومه؟
سوال درباره ساشا شفر؛ با کدام رزومه؟

سوال درباره ساشا شفر؛ با کدام رزومه؟

آی اسپورت – ساشا فرزند وینفرد شفر با حضور در کادر فنی استقلال و البته مصاحبه عجیبش موجی از انتقاد را در بین فوتبالی‌ها به راه انداخته است. ساشا شفر اخیرا در مصاحبه‌ای در مورد مربیگری فرهاد مجیدی در استقلال گفته است: «فرهاد باید پله پله مربیگری را یاد بگیرد و بالا برود.»

بعد از صحبت‌های ساشا این سوال در بین اهالی فوتبال به وجود آمده است که او خودش با چه رزومه‌ای با استقلال قرارداد امضا کرده است و آیا مدارج مربیگری را پله پله طی کرده است یا نه؟ نکته مهم این است که ساشا شفر در سایت‌های معتبر صفحه شخصی ندارد و آنچه در مورد او گفته می‌شود این است که او هرگز کارنامه مشخصی در مربیگری ندارد و با اعتبار پدرش به عنوان آنالیزور استقلال انتخاب شده است.

۸۳ ۴  
آی اسپورت
2017-11-13 11:17:00
نظر دهید

۴ نظر
ایسنای عوضی
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۴۳
احتمالا از دید خبرگزاری ایسننا مقصر جذب ساشا شفر علی اکبر طاهری هست. این روز ها کلا هر چیزی میشه مقصرش طاهریه
Sina
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۱۰
خب راس گفته برا فرهاد زوده بیاد استقلال همونجوری که واس منصوریان زود بود دیدیم منصوریان سبک اصلی خودشو عوض کرد و از دفاع ضدحمله رو آورد به فوتبال مالکانه که استقلال آسیب دید برا فرهادم زوده بیاد لطفا تشویش افکار عمومی نکنین!!!!
ی آنالیزور کارنامه خاصی نمیخواد فقط مهارت و هوش میخواد مث آنالیزور های برنامه نود و هزاری جای دیگه
+
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۱۹
خط اخر کامنتت اخر خنده بود فقط جای دیگه نگو خخخخ
...
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۱۹
صفحه اینستاگرامش قبل از اومدن به استقلال رو نگاه کنین میفهمین چیکاره اس؛ همه اش عکس لاک پشت و گربه !!! من موندم با چه رزومه ای اینا اوردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر