فهرست
حضور همیشگی شفر در آزادی/ ۸ از ۱۰
حضور همیشگی شفر در آزادی/ ۸ از ۱۰

حضور همیشگی شفر در آزادی/ ۸ از ۱۰

آی اسپورت – بازی امروز استقلال - صنعت نفت آبادان دهمین حضور وینفرد شفر روی نیمکت استقلال است. شفر از هفته نهم هدایت استقلال را برعهده گرفت و بازی استقلال - فولاد اولین حضور این مربی آلمانی روی نیمکت استقلال بود. شفر ۶۷ ساله تا به امروز در ۹ بازی سرمربی استقلال بوده است؛ ۷ بازی در لیگ و دو دیدار در جام حذفی. استقلال در هر دو دیدار جام حذفی پیروز شد، در لیگ هم در ۷ بازی به ۳ برد، ۳ مساوی و یک باخت رسید.

۹ بازی، ۵ برد، ۳ تساوی و یک باخت کارنامه شفر قبل از رویایی با صنعت نفت است. نکته عجیب اما در کارنامه شفر حضور همیشگی او در آزادی است. با احتساب دیدار امروز شفر هشت بازی از ۱۰ حضورش را روی نیمکت ورزشگاه آزادی تجربه کرده است. یک بار به مشهد رفته و یک دیدار دیگرش هم در تهران و در قلعه حسن خان بود. شفر با بازی امروزش در ۱۰ دیداری که هدایت استقلال را برعهده داشته تنها یک بار مجبور به سفر شده است و از بین شهرهای ایران تنها مشهد را دیده است.

استقلال در ادامه راهش در لیگ سفرهای بیشتری خواهد داشت و شفر دو بار به تبریز، دو بار به اهواز و دوبار به اصفهان خواهد رفت. یک مرتبه دیگر هم به مشهد سفر می کند. در جام حذفی هم حداقل یک سفر به آبادان در دستور کار این مربی خواهد بود.

 

90tv

۲    
آی اسپورت
2017-12-24 12:51:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر