فهرست
کی‌روش: شفر پست وریا را تغییر داد!
کی‌روش: شفر پست وریا را تغییر داد!

کی‌روش: شفر پست وریا را تغییر داد!

آی اسپورت – وز گذشته اسامی بازیکنان تیم ملی ایران برای سفر به روسیه و حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ از سوی کارلوس کی‌روش معرفی شد و به دلیل غیبت برخی بازیکنان از جمله سید جلال حسینی و وریا غفوری در کم‌ترین زمان ممکن انتقادها اوج گرفت. کی‌روش قبل از سفر تیم ملی به ترکیه برای برگزاری بازی دوستانه در استانبول، در فرودگاه امام خمینی گفت و گویی انجام داد. آخرین مصاحبه کی‌روش قبل از رفتن از ایران را بخوانید.

آقای کی‌روش! لیست نهایی تیم ملی برای سفر به جام جهانی ۲۰۱۸ اعلام شد که همین لیست انتقادهای زیادی را به همراه داشت. نظرتان در این زمینه چیست؟

این انتقادها یک امر طبیعی است. واقعاً اعلام نهایی لیست تیم ملی و اینکه پس از اعلام هر لیستی انتقادها و نقدهایی به ما می‌شود از بدیهیات است. خود من هم حتی نسبت به اعلام این لیست انتقاد دارم اما کاری نمی‌شود کرد زیرا طبق قوانین و بنا بر مسائل لجستیکی و به لحاظ تعداد بازیکنانی که ما باید معرفی کنیم. فقط ۲۳ بازیکن می‌توانند در تیم ملی حضور داشته باشد و مطمئن باشید اگر قانون به من اجازه می‌داد که ۴۶ بازیکن را به تیم ملی دعوت کنم بدون شک این لیست تیم ملی دچار تغییرات می‌شد.

با توجه به تجارب بین المللی که داشته‌اید آیا همه جای دنیا هم برای معرفی نفرات تیم ملی چنین انتقادهایی وجود دارد؟

بله، شما اگر به برزیل بروید هواداران سائوپائولو دوست ندارند که بازیکنی از تیم پالمیراس به تیم ملی دعوت شود، اگر به انگلیس بروید می‌بینید که هواداران منچستریونایتد دوست ندارند که بازیکنی از تیم آرسنال به تیم ملی انگلیس دعوت شود، در اسپانیا آنهایی که هواداران بارسلونا هستند دوست دارند که بازیکنان بیشتری از این تیم به تیم ملی دعوت شوند و در مقابل رئالی‌ها دوست دارند که بیشترین ملی‌پوش از تیم خودشان در تیم ملی اسپانیا باشد. در آلمان هم خیلی‌ها دوست دارند که ملی‌پوشان‌شان بیشتر از بایرن‌مونیخ باشند نه از آینتراخت فرانکفورت. اصلاً همین مسئله است که عاملی شده تا تیم ملی یک کشور زنده بماند.

در شرایط فعلی از روز گذشته که اسامی تیم ملی اعلام شده خیلی‌ از منتقدین اعتقاد دارند که بازیکنانی مثل وریا غفوری و سید جلال حسینی که هم در لیگ ایران آماده هستند و هم تجربه بالایی دارند چرا در لیست شما نیستند؟

من اصولاً دوست ندارم که فقط در مورد یک یا دو بازیکن خاص صحبت کنم ولی به خاطر احترامی که برای سیدجلال حسینی و وریا غفوری قائل هستم، پس حالا در مورد آنها صحبت می‌کنم. اصولاً چنین تصمیماتی مربوط می‌شود به تصمیم‌گیری نهایی مربیان. به عنوان مثال سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال ۸۷۳ دقیقه گل نخورد، خب وقتی چنین رکوردی زده بود و کلین‌شیت‌های خودش را حفظ کرد، به یک‌باره با تصمیم سرمربی استقلال دیگر برای این تیم بازی نکرد که خود من هم شوکه شدم. همانطور که گفتم چنین مواردی به تصمیمات مربیان مربوط می‌شود، ولی بازیکنان دیگری هم هستند که چنین اتفاق‌هایی برایشان رخ می‌دهد. در مورد وریا غفوری هم باید بگویم که هیچ مربی‌ای به اندازه من وریا را نمی‌شناسد و بنده این اختیار را برای خودم قائل هستم که در مورد این بازیکن صحبت کنم چون قبل از اینکه وریا بخواهد به استقلال برود من این بازیکن را به تیم ملی دعوت کردم. در آن زمان وریا غفوری دفاع راست بسیار خوبی بود و بنده بیش از یک ماه پیش او را صدا کردم و به او گفتم: پسرم ما در تیم ملی نیازی به وینگر راست نداریم، تو باید در دفاع راست بازی کنی. چون بازیکنانی مثل علیرضا جهانبخش، کریم انصاری‌فر و قلی‌زاده در وینگر راست هستند و من چنین نفراتی را در این پست دارم. من به وریا تأکید کردم که در تیم ملی به یک دفاع راست محکم نیاز دارم اما وقتی در تیم استقلال و با تصمیم وینفرد شفر او از پست دفاع راست به هافبک راست تبدیل می‌شود این دیگر به سرمربی این تیم برمی‌گردد. نمی‌دانم چگونه شفر از عدم دعوت وریا غفوری به تیم ملی سورپرایز شده است. وقتی در تیم خودش اعتقادی ندارد که در دفاع راست از وریا استفاده کند و پست او را تغییر می‌دهد چگونه سورپرایز می‌شود. این تغییرات در تیم استقلال انجام شد و با این جابجایی پست این تصمیم از جانب من گرفته شد. وقتی قرار است ما مقابل تیم‌های بزرگی مثل مراکش، اسپانیا و پرتغال بازی کنیم من احتیاج به یک دفاع راست محکم دارم اما من می‌خواهم بگویم که چنین تصمیماتی در فوتبال یک امر طبیعی است و گاهی اوقات چنین اتفاق‌هایی در فوتبال رخ می‌دهد، اتفاق‌هایی عجیب. به عنوان مثال در تیم ملی مکزیک یک زمانی یک بازیکنی به نام خورخه‌ کامپوس در باشگاه خودش یک مهاجم بود ولی در تیم ملی درون دروازه قرار می‌گرفت، اتفاق عجیبی بود اما چنین اتفاق‌هایی در فوتبال رخ می‌دهد و در مورد شرایط وریا غفوری نیز باید به تصمیم شفر نیز احترام بگذاریم ولی باز هم تأکید می‌کنم که من در جام جهانی نیاز به یک دفاع محکم داشتم و توقعم از این بازیکن این بود که در پست دفاع برای باشگاهش بازی می‌کرد. من همیشه سبک بازی وریا را تحسین کردم و در ۴ سال گذشته همواره او به تیم ملی دعوت شده و این کارلوس کی‌روش بوده است که وریا را به تیم ملی دعوت کرده است.

سید جلال چطور؟

حالا در مورد یک بازیکن خاص که می‌خواهم به صورت ویژه در موردش صحبت کنم بازیکن من یعنی سیدجلال حسینی است. بیش از ۷ سال است؛ تأکید می‌کنم بیش از ۷ سال است از زمانی که من سرمربی تیم ملی ایران شده‌ام سیدجلال حسینی همیشه در تمامی اردوهای تیم ملی حضور داشت حتی یک اردو را هم سیدجلال از دست نداد، همیشه او را دعوت کردم، همین نشان می‌دهد که من چقدر این بازیکن را باور دارم. سیدجلال بازیکنی بود که همیشه تأثیرات زیادی در تیم ملی داشت، تأثیر این بازیکن را در روند موفقیت تیم ملی به عنوان یک بازیکن کلیدی چه در داخل زمین و چه بیرون زمین از لحاظ حرفه‌ای گری و از لحاظ اخلاق و از لحاظ کیفیت بازی از خودش نشان داده. در راستای منافع تیمی فقط با یک کلمه می‌توانم سید جلال را توصیف کنم؛ احترام. ما در ساختمان پک دیواری داریم که به نام ساختمان مفاخر نامگذاری شده، آن دیوار متعلق به ۶ بازیکن برتر تاریخ فوتبال ایران است، جلال یکی از آن ستون‌هایی است که در ساختمان پک و در تاریخ فوتبال ایران ثبت شده است ولی الان ما جام جهانی و در آینده جام ملت‌های آسیا را در پیش داریم. باید در چنین وضعیتی فضایی بسازیم تا نفرات جوان‌تر به تیم ملی بیایند و در آینده کمک حال‌مان باشند. نفراتی مثل مجید حسینی، مرتضی پورعلی گنجی، خانزاده، روزبه چشمی و بازیکنان جوان دیگر، باید رو به جلو حرکت کنیم. با تمام احترام قلبی که برای سیدجلال حسینی قائل هستم مخصوصاً خودم ولی همین احترام را باید برای نسل آینده فوتبال ایران نیز داشته باشیم. آنهایی که در آن رشد می‌کنند باید چنین احترامی را برایشان قائل باشیم. ما نمی‌توانیم یک تیم ملی داشته باشیم که فقط در حالت رکود باشد بلکه باید رو به جلو حرکت کنیم. یکبار دیگر تاکید می‌کنم که سیدجلال حسینی در لیست انتظارمان خواهد ماند و هر لحظه که احتیاج باشد او به تیم ملی ملحق خواهد شد. سیدجلال حسینی از جمله بازیکنانی بود که با الگوی اخلاقی و فنی که همیشه از خودش نشان داد باعث شد که من عاشق بازیکنان ایرانی شوم و یکی از دلایلی که باعث شد من ۷ سال در ایران بمانم همین سیدجلال حسینی بود. باز هم بر می‌گردیم به مطلب اولمان، بعضی‌ها در این زمینه موافقند و بعضی‌ها مخالف.

به عنوان سرمربی تیم ملی تا چه حد انتقادها نسبت به اعلام لیست تیم ملی را می پذیرید؟

ما تمامی نقطه نظراتی که در این زمینه دارند را با آغوش باز می‌پذیریم حتی انتقادها را گوش می‌کنیم تا زمانی که این انتقادات بی‌احترامی در آنها نباشد و تا زمانی که این انتقادها از سمت جبهه خاص و ذهن‌های بیمار و کسانی که ذهن‌های مریض دارند و تا زمانی که برای تفرقه نباشند را می‌پذیریم. متأسفانه فوتبال ایران در درونش افرادی که ذهن‌های بیمار دارند زیاد است و افرادی که به خاطر منافع خودشان و جبهه‌های خودشان صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند.

منظورتان از ذهن‌های بیمار چیست؟

ما در تیم ملی افرادی را نمی‌خواهیم که وقتی در اردو حاضر می‌شوند و یا کسانی که خارج از کشور در حال بازگشت به سمت ایران هستند افرادی باشند که ۱۰ تا ۱۲ چمدان لباس با خودشان به کشور بیاورند تا جایی که چمدان‌های بازیکنان تیم ملی در آن کشور باقی می‌ماند تا چمدان‌های آن فرد یا آن افراد به تهران بیایند. علاوه بر این به دلیل اضافه همین چمدان‌ها، هزاران یورو به خاطر همین اضافه بار باید پرداخت شود. جرایمی که فقط عده ای به خاطر اینکه این لباس‌های مُد روز دنیا را برای خودشان به ایران بیاورند. ما اینگونه رفتارها را در تیم ملی قبول نخواهیم کرد. ما در تیم ملی شخص یا افرادی را نمی‌خواهیم که از طریق دوستشان که قصد داشت کمک مالی به تیم ملی داشته باشند بیایند در هتل تیم ملی و ساعت یک و نیم بامداد و دو بازیکنی که قرار بود به استقلال بروند را جلویشان را بگیرند و به دنبال این باشند که تفاهم ایجاد شود تا این دو بازیکن به جای باشگاه استقلال به جای دیگری بروند. با آن اتفاق مالی در آن دوره، با آن دو بازیکن ساعت یک و نیم بامداد توافق مالی صورت گرفت. ما در تیم ملی اینگونه افراد را نمی‌خواهیم. پشت سر من ساعت ۱:۳۰ بامداد بازیکن من را بیدار کردند تا به پرسپولیس بیاورند. دیگر من در تیم ملی نمی‌خواهم که ساعت ۱:۳۰ بامداد اشخاصی دوستانشان را به اردوی تیم ملی بیاورند. آن اتفاق که یک اتفاق شعبده‌گونه بود، جایی که بدون اطلاع من به اتاق بازیکنانم رفتند و با آنها قرارداد امضا کردند. من اینگونه ایجنت‌ها که به اصطلاح به آنها دلال گفته می‌شود را در تیم ملی بخواهند فعالیت کنند را قبول نخواهم کرد و نخواهم پذیرفت. تا زمانی که من در تیم ملی هستم، تیم ملی یک وسیله یا یک پُلی برای جابجایی بازیکنان از استقلال به پرسپولیس نخواهد بود. در هر کشوری که کار کرده‌ام در انگلیس، در پرتغال یا در اسپانیا اگر چنین اتفاقی بیفتد آن ایجنت یا همان واسطه یا همان دلالی که این کار را انجام داده مطمئناً با جریمه‌های هنگفتی روبرو خواهد شد و این باشگاه‌ها نیز با جریمه‌های کلانی متضرر خواهند شد. امیدوارم این موضوع مشخص شود که چه کسی به عنوان یک دلال در فوتبال ایران چنین کارهایی را انجام می‌دهد.

یعنی اردوی تیم ملی آنقدر باز بود که به راحتی دلال‌ها وارد اتاق‌های بازیکنان می‌شدند؟

خیر، آنقدر هم راحت نبود. آنها به این راحتی نمی‌توانند بیایند. ولی متأسفانه بدون اطلاع ما به هتل ورود کردند، با آن حق ورودی که دوستانشان در تیم ملی بودند این دلال‌ها نیز به اردو ورود کردند. این افراد افرادی بودند که آقای هدایتی را به تیم ملی معرفی کردند، اینها دوستان آقای هدایتی بودند، تا زمانی که من در تیم ملی هستم دیگر چنین اتفاقاتی رخ نخواهد داد به همین دلیل یکسری از افراد من را دوست ندارند ولی برای من ایرادی ندارد و باعث افتخارم است که چنین افرادی من را دوست ندارند. به خاطر اینکه این فرد یا افرادی بخواهند از تیم ملی سوء استفاده کنند یا وسیله از خارج کشور به داخل بیاورند تا زمانی که من هستم این اتفاق نخواهد افتاد. این افراد اگر بخواهند از تیم ملی استفاده کنند تا باشگاه‌ها را به جان هم بیاندازند و آنها را وارد چالش کنند و میان آنها تفرقه بیاندازند، من این اجازه را نمی‌دهم. اگر مرا دوست ندارند این دیگر مشکل خودشان است.

 

فارس

۳۴ ۹۰  
آی اسپورت
2018-05-21 13:08:00
نظر دهید

۹۰ نظر
ژان والژان
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۱۳
مهمترین بخش مصاحبه اعتراف به فضاحت و کثافت کاری مهدی تاج و فدراسیون و حسین دولابی (رفیق کثیف العلی الکریمی) است که با زدو بند بازیکنان رو از استقلال به لنگ می فرستادن
قهرمانی کثیف تر از قعرمانی های لنگ در تاریخ فوتبال وجود نداشته و نداره
سعید طوسی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۳۰
کثیف مثل لنگ
باید هر دو قهرمانی لنگ رو پس بگیرن
حسین
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۳۱
تو زندون نپوسیدی ژان والژان ؟؟؟!! راستی از کوزت چه خبر ابنه ای ؟؟؟!!!
!!!
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۳۳
سروش رفیعی به خاطر 2 میلیارد که پرسپولیس بهش نداد رفت قطر از اونور واسه کیسه شجاعیان 4 میلیاردی و مهاجم 6 میلیاردی گرفتن. اتفاقا نکته مهم حرفای کیروش مبارزه با دستمال کشی بود کاری که شوفر جونت توی اون کار مهارت داره خخخ اخرش مزد پاچه خواریش رو گرفت و مقصر رو شوفر اعلام کردحالا تقابل بازیکنان خط خورده کیسه با شوفر شومن دیدن داره
با کیروش رفیقم بیا ببرمت تیم ملی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۱۶
والله تا جایی که ما یادمونه منصوریان اومده بود اردوی تیم ملی و با امیری صحبت میکرد -بعد هم کاوه رضای رو با وعده ملی پوش

شدن برد استقلال و از پرسپولیس قرش زد

در ضمن برانکو میگفت آقای کیروش میخواد قهرمان تعیین کنه بی خود نمیگفت واقعا برنامه ریزی کرده بودی واسه تعیین قهرمان

پس میتونه اون شایعات دادن آنالیز پرسپولیس به منصوریان تو بازی نفت تهران و استقلال هم درست باشه
امید از تفت
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۱۸
دقیقاً همه اینهایی که گفتی واقعیت داره و کیروش با این مصاحبه خودش اعتراف کرد. هرکاری منصوریان می کرده مشکل داشته ولی هرکاری برای پرسپولیس و برانکو میشده مشکلی نداشته. مگه میشه شخصیت متین و بزرگ و صبوری مثل برانکو الکی علیه کسی موضع بگیره!!؟
ژان والژان
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
به به 70 مثبت در 20 ثانیه برای لنگی های جاعل
روستایی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۴
خوب بخون چی گفتم بالا غیرتا جواب بده!

یعنی تو میگی کی روش آنالیز پرسپولیس را داده به منصوریان ، منصوریان هم تام و کمال به بازیکنان نفت داده و بعد بازیکنان نفت اینقدر اون برنامه را خوب اجرا کردند که تونستند از پس برانکو و بازیکنان بزرگش بر بیان ؛
اونوقت نمی گی این برانکو چه مربی هست که اگه رمز ش را به چهارتا بچه بگویند شکستش میدن!

پس اگه اینطوری باشه منصوریان چه مربی خوبی بود که تونست اینقدر خوب تیمش را بسازه و یاد بده!

خوب این که تقصیر کی روش بود؛ باخت به الهلال هم که تقصیر عادل بود،
باخت سه دو به استقلال هم تقصیر کی روش بود؛
اگر به الجزیره می باختنید هم باز تقصیر کی روش بود ؛
کلا بردها برای برانکو و باختهای پرسپولیس گردن کی روش است ؟؟؟
ادوین
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۱۹
حالا استقلالیا فهمیدن چرا برانکو تو خونه نشست و عکس العملی راجع به لیست تیم ملی نداشت؟ چون کیروش رو خوب شناخته بود .حالا شفر صبح بره ورزشگاه، عصر هم بره بدرقه! حالا بازیکنان خط خورده استقلال شفر رو مقصر میدونن
Kian
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۲۳
آخه متوهم ،هدایتی مصاحبه میکنه میگه ۴ میلیارد فقط ب فدراسیون دادم تا امیری رو بگیرم واسه پرسپولیس،تاکید میکنم ،مصاحبه تصویریش هست،صراحتا میگه و افتخار هم میکنه ب رشوه دادنش،کی روش هم میگه ساعت یک و نیم نصف شب اومدن بازیکنی که از قبل با استقلال توافق کرده بود با همدستی دوستانشون در تیم ملی(پیروانی) قاپیدن ،اونم ساعت یک نصف شب از خواب بیدارش کردن،چیو انکار میکنی به خودتم دروغ میگی؟حداقل به فهم خودت توهین نکن
majid
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۱۸
وریا بیشتر فصل رو دفاع راست بازی کرد به خاطر چند تا بازی تو پست وینگر از رضاییان ضعیف تر شده وریا! با این دروغ های احمقانه معلوم شد قصدش فقط انتقام گرفتن از استقلال پرسپولیس به خاطر به هم خوردن برنامه تیم ملی بوده
ساسان
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۱۹
دلایلیش منطقی نیست. جام جهانی پیش همین کیروش، منتظری دفاع وسط استقلال را برد دفاع راست. اگر تو استقلال دفاع وسط بود چرا بردیش دفاع راست؟ ضمنا اگر حسینی 2 بازی نیمکت نشین شد امیر عابدزاده بیشتر فصل رو نیمکت بود
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۲۹
به نظر خودت وقتی شفر جلوی خونه به خونه به حسینی اعتماد نکرد کی روش باید اونو با خودش ببره روسیه!
تو بودی میکردی
اشنا
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۲
جناب کیروش می فرمایند که وریا غفوری چون در چند بازی در دفاع بازی نکرد خط خورد . ابشان می توانند توضیح بفرمایند که پست دژاگه در دوسال اخیر کجا بوده جز در فیزوتراپی و بیمارستان ! در مورد پست بازی رامین رضاییان که به نیمکت میخ کوب شده بود چه نظری دارند ؟ در مورد حسین حسینی می گویند چند بازی درون دروازه نبود .اما درمورد عابدزاده که فقط چند بازی در چند هفته اخیر انجام داد نمی گویند درتمام سالهای عمرش کجا بوده . از این توجیهات صدتا یک غاز زیاد است . انطور که می گویند انتخاب بازیکن حق مربی است . اما هیچکس حق ندارد مردم را جیگر فرض کند.
منصوری
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۴
این هنوز فرق فوتبال باشگاهی و ملی رو درک نکرده. تو باشگاه با توجه به مصدومیت ها و محرومیت ها و فشردگی بازیها مربی گاهی مجبوره تغییراتی بده. وقتی شجاعیان مصدوم یا محروم شد و محسن کریمی و قایدی هم مشکل داشتند شفر گاهی مجبور بود وریا را بگذاره بال راست ولی انتهای فصل هم جلو خونه به خونه هم جلو ذوب اهن دفاع راست بود
حامد
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۴
تا قبل از این مسابقه طرفدار انتخاب های شما بودم جناب کی روش
ولی الان می فهمم که شدیدا آدم لجباز و ضعیفی هستی
کارهایی رو انجام میدی که نشون بدی باید بت توجه شه
نسخه عجیبی هستی
بازم برای تو و تیم ملی آرزوی موفقیت میکنم
با اینکه قلبا دوست دارم بعد از جام جهانی دیگه روی نیمکت تیم ملی نباشی
جاج
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۵
حالا که حق دلالی رو تا ته کشیده بالا، یادش افتاده که باید افشاگری کنه. خودتی عمو خخ
بی اعصاب
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۶
برا همینه امثال کریمی ها و میناوندها دارن خودشونو جر میدن..منافع شخصی
majid
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۶
امیدوارم سه تا شکست سنگین داشته باشیم تو جام جهانی تا از شر این عوضی راحت شیم!!
مارال
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۵۰
متاسفم برات ، همین !!
Shahin
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۶
یعنی قشنگ چرت و پرت میگه!!!
غفوری تو استقلال هافبک راست بازی کرد چند وقت چون استقلال کمبود هافبک راست داره!!!
و یا اگر قرار باشه حسین حسینی چون تو تیمش ۳ بازی آخر رو بازی نکرده دیگه دعوت نشه باید خیلی ها رو دعوت نمیکرد!!
خلاصه خوشحالم کیروش رفتنیه!!
حرف حساب
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۰
حالا میخوام بدوم حال استقلالی ها چطوره؟ این تازه اول ماجراست: استقلال تغییر پست زیاد داشت سال گذشته! فقط تماشا کنید در صورت ماندن کیروش بازیکنانتون چطور براتون بامبول درمیارن تا بفهمید پرسپولیس تو این سه سال چه کشید!
&
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۳۶
همین الان هم کلی واسشون مشکل درست کرده رسما بازیکنان شون رو مقابل شفر قرار داد
Vahid
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۰
وریا کلا چند بازی در استقلال وینگر بود؟
آیا وریا از لحاظ دفاعی از رضاییان نیمکت نشین ضعیفتر است؟
امیر عابدزاده در پرتغال چند بازی در یک فصل انجام داد؟
تعداد بازی و کلین شیت‌های عابدزاده بیشتر بود یا حسینی؟
آیا کسی اخرین باری که دژاگه پا به توپ شد به یاد می‌آورد؟
مستر با تمام احترامی ک براتون قائلم ولی حرفهای شما جز بهانه جویی برای فراری دادن بازیکنان از لیگ برتر به لیگهای درجه 3 و 4 خارجی و قراردادن ستاره های استقلال روبروی سرمربی این تیم هدف دیگری را دنبال نمیکند.
ناشناس
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۰
اگه این طور بود طارمی که تو پرسپولیس مهاجم مرکزی بود نباید دعوت تیم ملی می شد و جز مهاجمان سایه باشه در ضمن بازیکن دو پسته ندید تا حالا ؟ سوم وریا تو بازی آخر هم رفت دفاع راست بود اگه زحمت می کشید و فوتبال ایران نگاهی می انداخت درخشش علیپور در نبود طارمی نیمکت نشینی خانزاده و ... را هم میدید
جو زده نباشیم
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۱
زنده باد کیروش کبیر
جو زده نباشیم
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۱
زنده باد کیروش کبیر
۹
جو زده نباشیم
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۱
زنده باد کیروش کبیر
۹
جو زده نباشیم
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۱
زنده باد کیروش کبیر
۶
جو زده نباشیم
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۱
زنده باد کیروش کبیر
۷
جو زده نباشیم
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۱
زنده باد کیروش کبیر
۸
جو زده نباشیم
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۱
زنده باد کیروش کبیر
۷
جو زده نباشیم
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۱
زنده باد کیروش کبیر
۷
محمد
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۳
به شخصه امید وارم کیروش واسه جام ملتها هم بمونه -اونوقت تقابل فرهنگ آلمانی و موزامبیک رو هم ببینیم

مخصوصا مقالات اشک ریز بر ضد شفر و حمله های آی اسپورت به شفر رو -ظالم کیروشی پور هم دیدن داره

یاور همیشگی تیم ملی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۶
حیف که قدر این سرمربی رو نمی دونیم و وقتی که از دستش دادیم و دوباره برا صعود به جام جهانی، به روزهای آخر مسابقات چشم بستیم، اون وقت می فهمیم کیروش کی بود!
من به عنوان یه پرسپولیسی بسیار متعصب، میدونم شاید حذف فعلی سید جلال ضرر باشه ولی ساخته شدن دفاع جوونی مثل مجید حسینی، میارزه به حذف سید جلال

به امید بازیهای خوب توی جام جهانی
و قهرمانی آسیا، ان شاءالله
حامد
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۷
جناب کی روش شما اینقد ضعیفی که نمیخوای قبول کنی که درباره عدم دعوت بعضی ها توی این لیست شخص شما هم موثر بود وگرنه به لحاظ فنی بازیکنایی نظیر کاوه، وریا و جلال حسینی و حسین حسینی از بازیکنایی که شما دعوت کردی یه سر و گردن بالاترن
و وقتی مسئولیتش رو نمیپذیری بازیکن رو جلوی مربی قرار میدی و میگی تقصیر مربی بود که مثلا وریا رو گذاشت جلو
مرد باش همیشه
شفر تنها مربی ای بود که ازت حمایت کرد که شک ندارم الان خودش هم شناختت و پشیمونه از این کارش
بازم میگم موفق باشی
ولی واقعا دیگه برو
CQ Bf Sebastian
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۹
دلال موزامبیکی بعد سه سال واسه انحراف افکار عمومی داره قبرستون کهنه ها رو میشکافه..
اگه منظورش وحید امیریه باید میگفت چرا اول شیشعلی خان رو راه داد به تمرین تیم ملی بعد هم بهش اجازه داد خصوصی با وحید امیری حرف بزنه ولی چون وحید نرفت استقلال خیلی واسش گرون تموم شده
در اینکه حاج حسین کمک کرد وحید بیاد پرسپولیس شکی نیست مث حاجی انصاری یا برادران شفیع زاده که تو نقل و انتقالات به استقلال کمک میکنن..
شما بگو خودت چقد حق دلالی از ترانسفر احتمالی ترابی و قلی زاده و مجید حسینی قراره گیرت بیاد که میخوای کسی نفهمه زدی تو جاده خاکی..
Me
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۳۱
آخه حماقتت تا کجاس؟تو روز روشن منصوریان اومده به تمرین تیم ملی مثل بقیه مربیانی که اومدن تمرین تیم ملی،بعد حماقتت تا جاییه که برای ماستمالی اینو با قرار ساعت یک و نیم شب تو اردوی تیم ملی،پراخت ۴ میلیارد رشوه ب فدراسیون و امضای قرارداد همونجا یکی میدونی ،حماقتت چقدره دقیقا؟
۶
بهزاد
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۴۲
زنده باد یه صراحت و شجاعتش
۸
علی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۴۴
حاج صفی پست باشگاهی=دفاع چپ یا هافبک چپ...تیم ملی=هافبک دفاعی
قلی زاده= هافبک چپ....................................تیم ملی=دفاع چپ
پژمان منتظری=دفاع وسط..............................تیم ملی=دفاع راست

رامین رضاییان=هافبک راست........................تیم ملی=دفاع راست

کریم انصاریفرد=فروارد------------------------------تیم ملی=هافبک
CQ Bf Sebastian
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۴۶
من پرسپولیسی هستم ولی میخوام ار وریا و سید حسین حسینی دفاع کنم..
میگه واسه دوتا بازی که وریا وینگر بوده یا سه چهار تا بازی آخر که سید حسین نیمکت نشین بوده اونارو خط زده یعنی وریا با دوتا بازی تو پست وینگر دفاع یادش رفته پس چطور خودت میخوای قلی زاده ی وینگرو بداری دفاع چپ؟
اگه نیمکت نشینی دلیل خط خوردن میشه دژاگه که فقط تو یه سال ۱۲ دقیقه بازی کرده رامین رضاییان که کلا نیمکتو بغل کرده بود..
هوشیار باشید این دلال موزامبیکی فقط قصدش ضربه زدن به فوتبال این مملکته چون بعد جام جهانی دیگه برنمیگرده ایران..
Mn
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۴۷
در لیگ گذشته زمانیکه رضاییان از ترکیه به پرسپولیس برگشت مدتها بازی نمیکرد به عنوان دفاع راست برای تیم ملی بازی میکرد بعد برانکو از رضاییان مدتهای طولانی به عنوان هافبک بازی میکرد نه دفاع راست ، باز هم جناب کی روش رضاییان را درتیم ملی به عنوان دفاع راست استفاده میکرد.حالا داره در مورد غفوری توجیه میکنه مردانه بگو دوست دارم رضاییان بازی کنه فراموش نکردیم بعد از دعوا با برانکو و بازگشت از دبی رضاییان مدتها به بهانه کمردرد در پرسپولیس تمرین و بازی نمیکرد بالاخره باید پاداش همراه بودن با کی روش را دریافت کنه ۷۰ درصد مردم از هواداران دوتیم معترض هستن در مورد دلال داستان تعریف میکنه که هواداران دو تیم که به صورت هماهنگ معترض هستن به جون هم بندازه ..یادمون نرفته به ایشون گفتن چرا برای قرعه کشی جام ملتها به دبی نرفتی فرمودن من که مربی تیم ملی در اون زمان نیستم حالا میفرمایند من حسینی دعوت نکردم تا مدافعانم را برای جام ملت ها آماده کنم .......
رضا
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۴۹
منتظری تو استقلال دفاع وسط بازی میکنه و شما میخوای دفاع راست بازیش بدی یا چشمی بیشتر بازیها دفاع وسط بود و میخوای هافبک بازیش بدی. بهانه الکی نیار. وریا فقط یکی دو بازی جلو بازی کرد
محسن
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۰
درود بر کیروش کبیر، تشکر فراوان از افشاگری های شما حالا دیگه همه متوجه شدند علت اخراج دستیار ایرانی و سرپرست را خدا تو را جزای خیر که همان موفقیت در جام جهانی فوتبال است اعطا کند واز شما میخواهم با صلابت و قدرت وغیرت در مواجهه با افساد فوتبال ایران به پیش بروید که هواداران واقعی فوتبال ایران پشتیبان شما خواهند بود. خدایا شکرت به خاطر وجود این مرد
پدرام
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۲
نابغه هست این مرد
۸ ۱
حمید
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۲۴
یه نگاهی اگه به کامنت ها بندازی متوجه میشی کمتر کسی گول حرف های تفرقه افکنانه ایشون رو خورده. دیگه نبوغش هم جواب نمیده
CQ Bf Sebastian
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۲
شما خودت چند کلمه راجع به هوشنگ مقدس و بامداد میرزایی توضیح بده..
مرتیکه سرشو کرده زیر برف و هر خزعبلی که دلش میخواد به خورد ملت میده..
اگه ۷ سال اینهمه سختی کشیدی چرا ول نمیکنی بری ؟
چون هیچ جا اینقد پول یا مفت بهت نمیدن و نمیذارن واسشون گربه برقصونی..
احمد
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۴
خودش طارمی مهاجم رو نمیذاره وینگر چپ یا روزبه هافبک دفاعی رو نمیذاره دفاع وسط؟
حسین
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۴
بسیار جامع و درخورتوجه بود صحبتهای کارلوس کبیر . او تمامی شبهات رو برطرف کرد .
۸
Vahid
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۶
احسان حاج صفی تو باشگاهش کدوم پست بازی میکنه؟ دفاع و هافبک چپ:)
تو‌ تیم‌ملی‌کجا بازی میکنه؟هافبک دفاعی:)

انصاری فرد کجا بازی‌میکنه تو باشگاهش؟مهاجم:)
تو تیم‌ملی کجا بازی میکنه؟هافبک راست:)

طارمی‌تو‌ باشگاهش کجا بازی میکنه؟مهاجم:)
تو تیم‌ ملی‌کجا بازی‌میکنه؟هافبک چپ:)

علی قلی زاده تو‌ باشگاهش کجا بازی میکنه؟وینگر راست:)
تو‌تیم ملی کجا بازی میکنه؟دفاع چپ:)

توجیح ازین داغون تر نداشتین جناب کی روش؟
رو‌چه حساب دیگه لجبازی میکنین؟چون حرفتونو گوش‌ نکردن؟چون تو‌ کله این فصل چهار پنج تا بازی مجبور شده پستشو تغییر بده؟ چون صعود کردن به مرحله بعد لیگ قهرمانان؟:)
دیگه تابلو‌تر ازین نمیتونستین نشون بدین دارین رابطه بازیکنایه استقلالو با سرمربیش خراب میکنین:) دلیلش چیه خدا میدونه:)
CQ Bf Sebastian
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۶
میگه من چون تو جام ملتها سرمربی ایران نیستم تو قرعه کشی شرکت نکردم ازش میپرسن چرا سید جلالو خط زدی میگه میخوام واسه جام ملتها جوون گرایی کنم!
دم خروسو باور کنیم یا قسم حضرت عباسو؟
دیگه دوره ات تموم شده دلال..
برو که ایشالاه دیگه هیچوقت برنگردی..
پدرام
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۰۱
تمام افکارش حرفه ای هست. حتی درصدی از دشمن اش هم حرفی ای هست. یک سیاستمدار کم نظیر. یک مغز متفکر. یکی که حنما باید توی تیمت داشته باشی تا ببری. یکی که میدونه بردن با حتی یه درصد شانس ارزش گذاشتن همه زندگی رو سرش داره. لامذهب قماربازه که دستش هم خالی باشه مثل جیبش یه ذره هم نک انگشتش یخ نمیکنه.رییس هست. باس هست.
۴
مسعود
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۱۸
اگه سن سید جلال زیاد پژمان منتظری عضو تیم زیر ۲۳ ساله ایرانه؟
وریا غفوری چون تو باشگاه تغییر پست داده نمیتونه دفاع باشه؟ حتما کریم انصاری فرد تو باشگاه خودش هافبک هست ما خبر نداریم!
ایمان
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۰
صحبت های کی روش دو بخش داشت
اولی- با نظرات کی روش اصلا درباره حذف جلال حسینی و غفوری و گلر جوان استقلال موافق نیستم. انقدر دلایل بی معنی و پوچ هست که قابل جواب نیست.دلایل کی روش چون مسن بودن جلال و تغییر پست وریا واقعا تعجب کرده ام. حسینی از منتظری پیرتر هست؟ آقای کی روش الان چند بازیکن تو همین تیم ملی میتونم نام ببرم که پست اونها تو تیم باشگاهی با پست اونها در تیم ملی متفاوته. کی روش داری چکار میکنی؟
دومی- این دلال ها چه کسانی هستند که به هدایتی اجازه ورود به اردوی تیم ملی را دادند؟ چقدر گرفتند راه دادند؟ اینکه دو سه سالی میشه بعضی خبرگزاری ها و سایت ها مثل روزنامه گل شمشیر را به روی کی روش بستند و به او موزامبیک گفتند تو رد این داستان برملا شد. بله کی روش دست اینها را بست
آقایون محترم قوه قضاییه و مجلس محترم شما چرا رسیدگی نمی کنید؟ من هیچ امیدی به فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاقش ندارم. چون قشنگ معلومه خودشونم دستی تو ماجرا دارند. چی تو این فوتبال ما می گذره؟ دیگه برام مسلم شد که تو این فوتبال هزار تا زیر میزی داره پول جابجا میشه و حتی قهرمانی همه تیم ها تو لیگ برتر زیر سوال رفته
حالا برای همه معلوم شد چرا تو این فوتبال کاملا ضرر ده همه مدیران و سرپرست تان و .... حاضر نیستند پست خود را بگذارند و بروند.
و اما نکته آخر
باز هم باز هم باز هم پای هدایتی این وسط........................
برادر فردوسی پور تو چقدر از این هدایتی گرفتی تا اون بیاد تو برنامه نود خوش مزه بازی در بیاره؟
حمید
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۳۲
تا حالا از خودت پرسیدی چرا درست الان و توی این موقعیت این حرفا رو پیش کشیده؟ عزیز من گول نخور. می دونست و خوب می دونست. مگه چند ماه پیش خود هدایتی این قضیه رو تو نود تعریف نکرد؟ این حرفاش به خاطر اینه که قرمز و آبیا رو بندازه به جون هم تا از پاسخگویی فرار کنه. بخدا تا قبل از این مصاحبه اگرچه شوکه بودم اما برای انتخاباش احترام قائل بودم اما الان دیگه نه. فقط هدفش فرار از پاسخ گوییه. دقت کردی تلویحا شفر رو مقصر حذف وریا دونسته؟
!!!
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۰
چقدر خزعبل بافته این یارو! جالبه از مقابله با دلالی حرف زده درحالیکه خودش یه دلال حرفه ایه دیگه واسه همه مشخص شده چه کسی طارمی، کاوه رضایی و رضاییان رو از تیم های داخلی جدا کرد؟ کی بود که از کیفیت لباس ها ناراضی بود ولی وقتی رنگ پول رو دید راضی شد! اتفاقات کمپ افریقا!
امیرعباس
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۰
تعداد بازی هایی که در طول این فصل وریا بعنوان وینگر بازی کرده در مقایسه با بازیهایی که دفاع راست بازی کرده عدد بسیار کوچکی است در عین حال که بازی وریا در دفاع راست بدلیل ضعفش نبوده به این علت بوده که استقلال مدافع راست مقتدری چون خسرو حیدری را در اختیار داشته که در جام جهانی قبلی از ارکان اصلی تیم ملی خود کیروش بوده است بنابراین این توجیه کیروش کمی عجیب است چرا که قطعا بازیکنی مثل مهدی طارمی که در باشگاهش مهاجم هدف است در تیم ملی به کناره ها متمایل میشود اگر قرار باشد با این استدلال ذره بین بدست بگیریم برخی از بازیکنان تیم ملی در باشگاه در پستی مغایر تیم ملی بازی می کنند این که شد عذر بدتر از گناه!!
طاها
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۳
عالی
۵
####
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۳
مشخصه مبنای خط خوردن این بازیکنان مسائل فنی نبوده و عقده ها و حسادت های شخصی کیروش هست. مثلا وریا غفوری دوتا بازی بود پستش عوض شده بود. تو فشردگی مسابقات و تو اوج اختلاف با برانکو تو مرحله مقدماتی نتونست از بازیکنان پرسپولیس بگذره حالا داره عقده اش رو خالی میکنه
444
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۳
خخخ عجب مارمولکیه این کیروش. توپ رو انداخت تو زمین شفر؛ میخواد بازیکنان رو مقابل شفر قرار بده
ابیدل
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۴
به به حالا معلوم شد داستان اون وام معروف هدایتی به تاج و فدراسیون چی هستش حالا دو تا قهرمانی پرسپولیس معلوم شد از کجا اب میخوره حقارت ده ساله باعث شده که با امدن تاج به فدراسیون همه با هم دست به دست هم بدن و با گرفتن سهمشون قبل لیگ قهرمان رو مشخص کنند
حمید
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۵۵
تا حالا از خودت پرسیدی چرا 90 درصد استقلالی ها و پرسپولیسی ها گول این حرفشو نخوردن و فهمیدن که سعی داره قرمز و آبی رو بندازه به جون هم ولی تو نفهمیدی؟ یه خورده روی سطح هوش و ذکاوتت کار کن عزیز من. این مثلا افشاگری مال دو سال پیشه و همون موقع همه می دونستن.
___
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۴۲
حقارت که مشخص شد از کجا اب میخوره همون مقاله ای که اشک ریز نوشت و پاک کردن . حقارت یعنی با گرون ترین تیم لیگ با مهاجم 6 میلیاردی و بیشترین سود از داوری بازم زیر سرورت دست و پا بزنی. یادت نره اولین نفری که اجازه پیدا کرد بره اردو تیم ملی و با بازیکنان حرف بزنه منصوریان بود
سهیل
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۶
تناقض!!
7 ساله دعوتش کرده و بعد یهو در آخرین اردو تصمیم میگیره جوون گرایی کنه؟!!!!!!!!!؟؟؟!!!!
تناقض از این واضح تر؟!
میتونست دیگه بعد از صعود به جام جهانی دعوت نکنه و درضمن پژمانم منتظری هم 34 ساله هست.
محسن
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۳۳
عجب!!!! اما فکر نمیکنی یه کم دیر شده؟فقط دو سال!!!! این دون کیشوت هم حالا که داره میره، افشاگری میکنه! افشاگری که چه عرض کنم یکی دوساله که همه این اتفاق را میدانند اما ترجیح میدهند خودشان را به خریت بزنند!!
۵
محسن
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۳۷
الان قلی زاده تو پست دفاع تجربه داره یا بازی بلده؟!! جنازه اش بهتز خانزاده نیست؟! ما قبولت داریم ولی مارو ساده فرض نکن....تو قلی زاده رو گذاشتی دفاع که حتی یک بازی دفاع نبوده بعد میگی وریا پستش تغییر کرده؟!!!!
00
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۴۳
خبر درگیری غفوری و شفر که رسانه ها تکذیبش میکردن و این سایت که از کوچکترین حرکات مسلمان نمیگذره هیچ اشاره ای به این موضوع نکردن یه وقت تیم محبوبش تو حاشیه نره امروز کیروش تاییدش کرد خخخخ
۹
110
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۴۹
به خدا این ادم مریض منتظر انتقاد برانکو بود دید بهش محل نذاشته از در دیگه ای وارد شد حالا هم که مقصر دعوت نشدن غفوری رو شفر میدونه
سعید کارگر
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۴۹
واقعا حرفهای عجیبی زده....یعنی علی کریمی؟!! افشین پیروانی؟!!!!خط خوردن سید جلال میتونست بعد از جامجهانی باشه و توی جام ملتها دیگه بازیش نده....وریا غفوری رو مبتونست نگه داره لاقل به عنوان ذخیره که بهتر از خانزاده اس....کاوه رو خط زدی دژاگه رو که کلا یا مصدومه یا بدون تیم با خووت بردی؟!! طارمی تو لیگ قطر دروازه خالی میزنه تو اوت کاوه چهارمین گل زن لیگ بلژیک شده!!!!! آقای کیروش شما محترم اما با این حرفها دنبال چی میگردی؟ هیچ کس چه استقلالی چه پرسپولیسی خط خوردن وریا و سید جلال رک نمیپذیره...
بی اعصاب
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۵۸
متاسفانه سیستم فاسد..آدم های سالم مثل شمارو پس میزنه آقای کیروش..مثل سلولهای سرطانی میمونه..و ما ایرانی ها طبق عادت همیشگی بعد از رفتنت برات کف میزنیم و هورا میکشیم..و دنبالت میگردیم ..فقط فردوسی پور درس گرفت از دفعه قبلش و خداحافظ تیم ملی خداحافظ برانکو خداحافظ دایی گفتنش..کاری که با براتکو تیم ملی قبل از دایی و قلعه کردیم با کیروش نکنیم..
۲
مسعود
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۵۹
اینکه حرف مفته، سه بازی وریا جلوتر بازی کرد،نمیشه ایم اینو گذاشت تغییر پست،دنبال انتقام از لیگ برتر بودی،که با خط زدن ملی پوشان پرسپولیس از و با رو در رو قرار دادن حسینی و وریا با شفر انتقامتو از سرخابیا گرفتی
Kian
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۰۱
چرا به این حرفا نمیپردازید،مصاحبه هدایتی هم تأیید میکنه این حرفارو:«در تیم ملی شخص یا افرادی را نمی‌خواهیم که از طریق دوستشان که قصد داشت کمک مالی به تیم ملی داشته باشند بیایند در هتل تیم ملی و ساعت یک و نیم بامداد و دو بازیکنی که قرار بود به استقلال بروند را جلویشان را بگیرند و به دنبال این باشند که تفاهم ایجاد شود تا این دو بازیکن به جای باشگاه استقلال به جای دیگری بروند»،
110
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۰۴
بخوان به این حرفا بپردازن باید بپرسن قبلش منصوریان تو اردو تیم ملی چیکار میکرد و باز چه کسی با بازیکنان مدنظرش صحبت میکرد؟ کیروش دردش چیز دیگه ایه وگرنه بزرگترین حرفی که زده مقصر جلوه دادن سرمربی استقلاله
Kian
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۱۷
یاوه سرایی نکن،غیراز منصوریان، ویسی و خیلی از مربیا رفتن سر تمرین تیم ملی،اگه قرارداد امضا کردن ساعت ۲ شب رو با رفتن منصوریان سر تمرین جای دیگه یکی بدونی بهت پناهندگی روانی میدن جهت بستری رایگان در تیمارستانهاشون
۳
امید از تفت
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۰۹
از این مصاحبه کاملاً میشه ذهنیات کیروش را فهمید. اینکه میگه هواداران سائوپائولو دوست ندارند که بازیکنی از تیم پالمیراس به تیم ملی دعوت شود و . . . یعنی هنوز با پرسپولیس و هواداران و برانکو مشکل داره و این در تصمیماتش اثرگذاره و قبلاً با دیپورت زشت بازیکنان پرسپولیس از امارات اینو نشون داده بود و ورود وزارت ورزش باعث جلوگیری از یک بحران در فوتبال ایران شد ولی بجای واکنش ناگهانی به تدریج اینکار را انجام داد. نکته دوم اینکه کیروش در یک اقدام غیرحرفه ای، بازیکنان را روردروی مربیان باشگاهشون قرار میده. به وریا گفته پسرم، برو دفاع راست بازی کن نه هافبک راست. در حالی که پست یک بازیکن در حطیه اختیارات مربی باشگاهی است و همین باعث شد وریا با شفر درگیر بشه و جنجال درست کنه. در حالی که درستش این بود که به شفر زنگ می زد و می گفت شفرجان، من دفاع راست نیاز دارم و برای حفظ آمادگی بگذار وریا در دفاع راست بازی کنه. نکته بعدی اینکه کیروش در قرعه کشی جام ملتها به بهانه نداشتن قرارداد شرکت نمیکنه ولی اینجا میگه ما باید آینده نگر باشیم چون ما جام ملتها را در پیش داریم. این یعنی اینکه کیروش نبض فدراسیون و رسانه های ایران در دستش هست و از بودن خودش حداقل برای 4-5 سال آینده مطمئن هست نه شش ماه. ایشون میگه شبانه به تیم ملی اومدند و دو بازیکن استقلال را به پرسپولیس بردند که منظورش امیری هست و دومی را نمیدونم چون بیرانوند قبل از اردوی تیم ملی به عنوان اولین بازیکن جذب پرسپولیس شد. ولی نمیگه منصوریان برای چی مدام به تمرینات تیم ملی می رفت و امیری را بغل می کرد. یعنی کیروش با اینهمه رندی نمی فهمید منصوریان و اطرافیانش برای چی اطراف تمرین تمی ملی مثل گرگ کمین کرده بودند!!؟ این حرفها یعنی اینکه ایشون با پرسپولیس مشکل داره نه استقلال و ناراحته که چرا بازیکنانش حرفش را گوش نکردند و به پرسپولیس رفتند. در هر صورت انتخاب بازیکن حق هر سرمربی است و انتقاد هم حق هواداران و رسانه ها. ولی اگر این دو طرف قضیه خیلی باهم زاویه پیدا کنند تیم ملی آسیب میبینه. امیدوارم تیم ملی ایران قربانی خصومت ها و کینه های شخصی کیروش نشود.
مرتضی سلطان
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۱۲
دلال موزامبیکی فقط با این حرفاش ثابت کرد دنبال انتقام از پرسپولیس و استقلال واسه بهم خوردن برنامه تیم ملی بوده خدا میدونه چقد مصاحبه آماده کرده بود واسه حذف این دو تا تیم تو آسیا
عصبانیت این چند روزش هم بخاطر صعود دو تا تیم به جمع هشت تا تیم آسیاست
برانکو میگفت این یارو میخواد قهرمان لیگو معلوم کنه همه بهش ایراد میگرفتن
آفتاب آمد دلیل آفتاب..
موزامبیکی عقده ای..
ابیدل
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۱۲
چرا ای اسپورت نظر من رو تایید نکرد فکر کنم با هدایتی دستشون تو یه کاسه هست و هر دو کثافت کار هستند بی وجود ها
۹
گرشاسبی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۱۴
وقتی سیدجلال گل پیروزی ما را به الجزیره زد دلم لرزید که او از تیم ملی خط می‌خورد.

استقلالیا حالتون چطوره؟
از شفر هم ترسیده این مرتیکه
حمید
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۱۵
ای کاش همونجوری که در مورد وریا فنی حرف زده و توضیح داده در مورد سیدجلال هم فنی حرف می زد. نمی تونم ادعای جوانگرایی تو فاصله 20 روز به جام جهانی رو باور کنم. جوانگرایی باید بعد از جام ملت ها انجام میشد. درست همونجوری که در مورد آندو انجام شد. شما اگه می خواستی جوان گرایی کنی چرا این همه مدت الکی دعوتش کردی؟ البته قابل تشخیص بود که نقش سیدجلال کم شده بود و این اتفاق دیر یا زود می افتاد اما آیا واقعا سیدجلال شایستگی نشستن روی نیمکت رو هم نداشت؟
آقای کیروش! از دیروز تا الان هیچ قضاوتی در مورد انتخاب شما نداشتم علی رغم این که واقعا متعجب و شوکه بودم. اما این نحوه پاسخگویی شما واقعا منو در مورد نیات شما دچار تردید کرد. وقتی آدم دچار تردید میشه شک می کنه و حالا همین نحوه پاسخگویی شما باعث میشه توضیحات فنی تون در مورد عدم انتخاب وریا هم مسخره به نظر بیاد.
آقای کیروش وریا اگرچه وینگر راست بازی می کرد که البته باب میل شما نبود اما حداقلش بر خلاف اشکان دژاگه بازی که میکرد!!
آقای کیروش چطوره که این استدلال شما در مورد قلی زاده کاربردی نداره ولی در مورد وریا داره؟ با این استدلال شما باید قلی زاده رو هم خط میزدی چون وینگر بود.
نکته اخر هم این که میای و شفر رو مقصر اعلام می کنی یه جوری مثل اعتراف به کینه توزی شما داره. و البته این که در پاسخ به سئوالات سعی می کنی هوادارای استقلال و پرسپولیس رو به جون هم بندازی تردید منو دو چندان می کنه.
آقای کیروش! من تا قبل از خوندن جواب های شما اگرچه مخالف بودم اما برای انتخاب هاتون احترام قائل بودم. اما این مصاحبه شما مثل این بود که توی صورتم زل بزنی و بگی سیدجلال رو حذف کردم چون از برانکو و پرسپولیسی ها متنفرم و وریا رو حذف کردم چون از شفر هم خوشم نمیاد.
آنتی شومن
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
پس بیرانوند و ابراهیمی مجید حسینی و ...که دعوت کرده از پرسپولیس و استقلال بخاطر چه بوده؟دست بردار اوستا.سلیقش رو اینها نبوده.زیاد شلوغش نکنین
۳
حمید
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۲۹
به آنتی شومن:
به خدا بیشتر از اون که از حذف کردنشون نارحت بشم از این مصاحبه ناراحت شدم. ای کاش اصلا مصاحبه نکرده بود.
۵
آنتی شومن
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۴۸
به حمید
ما ایرانیها فقط دنبال سوژه هستیم.الان دو روزه که خواب و خوراک همه ی سایتها شده ووریا و سید جلال.چکار کنه اگه جواب نده که متهم به توهین به ایرانی میشه.کیروش چه بخواهد بمونه چه بره هیچ وقت با اعتبار خودش بازی نمیکنه.من یقین دارم پلان مشخصی برای دو بازی ایران روبروی مراکش و پرتغال داره.و روبروی اسپانیا هم فقط دفاع مطلق.
۳
مارال
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۴۹
دلایلش خیلی قانع کننده نبودن متاسفانه
۸
علی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۶
ظاهرا جناب کیروش فقط از بعضی قضایا شگفت زده میشن و نسبت به خیلی مسائل دیگه بی تفاوت تشریف دارن نیمکت نشینی حسینی یا تغییر پست ووریا باعث شگفت زدگیشون شده اما دو سال بدون تیم بودن اشکان دژدگه و امیر عابدزاده براشون مهم نیست یا اینکه خودش کلی پست بازیکنا رو تغییر میده اصلا اهمیتی نداره با این روشی که در پیش گرفته مطمئنم از حالا داره واسه ناکامی بزرگ جلو تیمای گروه از حالا جبهه میگیره پولشو تمام و کمال گرفته زیادم گرفته با خیال راحت بعد از جام جهانی میره تو جزیره اختصاصیش استراحت کنه و به ریش ملت میخنده
POOYAN
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۸
همیشه ازش دفاع کردم حتا بعد از انتشار لیست بدون وریا و سیدجلال و کاوه . اگر توضیح نمیداد برام قابل قبولتر بود . میگفتم سلیقه یا هر چی . ولی تمام توجیهاتش عذر بدتر از گناهه . نمونه نقض تمام دلایلش تو همین تیم و تیم جام جهانی قبلی یا جام ملتها بفور دیده میشه . نمیدونم . برای اولین بار توضیحاتش برام قابل قبول نبیود
حمید
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۹
بعد از خوندن واکنش ها به این مصاحبه چند تا نکته به ذهنم رسید:

اول اینکه تلاش کیروش برای به جون هم انداختن سرخابی ها بد جور شکست خورد. و اتفاقا نتیجه برعکس داد. یعنی نه تنها به جون هم نیافتادن بلکه با هم متحد هم شدن.
این مصاحبه عملا اثبات کینه ورزی کیروش با سرخابی ها بود. یه دهن کجی بزرگ به سرخابی ها. من فکر می کنم این مصاحبه تا این حد غیرمنطقی و افراطی عملا به این خاطر بوده که کیروش می دونه قرار نیست توی این کشور کار کنه. اگر می دونست که قراره توی ایران ادامه بده حداقل کمی مراعات می کرد. اما ظاهرا وقتی دیده این جام جهانی آخرین فرصت مربی گری شه ترجیح داده انتقامشو از همه بگیره و بعد بره. اگر در مورد برانکو در آخرین بازی جام جهانی گفتیم خداحافظ آقای برانکو د مورد کیروش از همین الان باید گفت خداحافظ آقای کیروش. البته من خودم ترجیح میدادم تا جام ملت ها بمونه و هنوز هم ترجیحم همینه اما با این اوصاف بعید می دونم.
مستاجر خدا
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۲۱
تا قبل از اینکه برانکو با کی‌روش مشکلی داشته باشه به کی‌روش حمله میکردن اما بعد از اختلاف سرمربی تیم ملی با پرسپولیس، یهو تصمیم گرفتن حامی کی‌روش باشن! در آخرم پاچه خورا خیلی خوب جوابشو گرفتن
داود
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۲۳
کیروش فقط دنبال بهونه س...تغییر پست چه ربطی داره به بازی ندادن...آیا تغییر پست وریا باعث ضعف اون شده؟ حالا ببینم با این بازیکنا چطور میخاد روبرو اسپانیا و بقیه بازی کنه که ایقد میگه دفاع هام مشکلی ندارن
۷
AVA-86
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۵۲
چند ماه کلی از بازیکنای استقلال پرسپولیس ذوب آهن و کلی دیگه از تیم های لیگ رو هر هفته کشوندی به ساختمون پک و اردوی ریکاوری راه انداختی. کلی از بازیکنا مصدوم شدند خسته شدن و کلا این ریکاوری گند زد به بازی شون توی لیگ. حالا یهو یادت افتاده وریا اون پستی که تو میخوای باز نمی کنه سید جلال هم پیره! خوشم میاد توی این هفت ساله هرچی یاد نگرفته باشه سفسطه و ماله کشی از مسوولان وطنی رو خوب یاد گرفته. طرف به جای اینکه در مورد لیست تیم ملی توضیح بده رفته سراغ قضیه چراغونی های دوسال پیش!
حامد
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۲۶
در حساس ترین زمان های لیگ فشرده پارسال و امسال همواره ۷-۸ بازیکن را از پرسپولیس دعوت می کرد تا بلکه تمرکز پرسپولیس و برانکو را به هم بزند که مبادا برانکو با موفقیت هایی که به دست میاورد جایگاهش را در تیم ملی تصاحب کند
یا هیچ وقت فراموش نمیکنیم درگیریهای او با کرانچار را.
امروز به این جمع مربیان موفق‌ شفر هم اضافه شده است و بازهم جایگاه آقای مربی به خطر افتاده است
کیروش خیلی خوب می داند که آلترناتیو ایرانی ندارد و به همین دلیل چنانچه در سمتش ابقا شود باید منتظر درگیری های او با شفر هم از این به بعد باشیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر