فهرست
هیات فوتبال در قرق استقلالی ها/ از کپی برداری میلاد تا عشق کودکی محسن/ برهانی: مبلغ را نمی دانم!
هیات فوتبال در قرق استقلالی ها/ از کپی برداری میلاد تا عشق کودکی محسن/ برهانی: مبلغ را نمی دانم!

هیات فوتبال در قرق استقلالی ها/ از کپی برداری میلاد تا عشق کودکی محسن/ برهانی: مبلغ را نمی دانم!

آی اسپورت - آبی های تهران که در شروع فصل نقل و انتقالات روزهای آرامی را پشت سر گذاشته بودند، مدتی پیش به صورت همزمان با چند ستاره جوان لیگ برتری به توافق رسیدند و امروز قرارداد  11 بازیکن شان را ثبت کردند تا اخبار نقل و انتقالاتی روز را به طور کامل به تسخیر خود درآوردند. در روز شلوغ باشگاه استقلال در هیات فوتبال استان تهران، ابتدا این آرش برهانی بود که قرارد تازه اش را با استامپ آبی با باشگاه استقلال به ثبت رساند. در ادامه مهدی کریمیان، سجاد شهباززاده، میلاد فخرالدینی، حنیف عمران زاده، پژمان نوری، فرزین گروسیان، علی رمضانی، سهیل اصغرزاد و بازیکن ارمنی این تیم مگویان توافق شان با استقلال را رسمی کردند و آخر از همه نیز محمد قاضی خود را رساند و در استقلال ماندگار شد.  ظرف روزهای آینده امید ابراهیمی و احمد جمشیدیان نیز قراردادشان با استقلال را به ثبت خواهند رساند.

نمی دانم چقدر گرفته ام!
مطابق معمول، موضوع مبلغ قرارداد بازیکنان سرخابی یکی از دغدغه های خبرنگارهای حاضر در هیات فوتبال تهران بود. آرش برهانی به عنوان یکی از بازیکنان قدیمی تر، در مواجه با پرسش هایی در مورد ارزش ریالی قراردادش با استقلال، مدعی شد مبلغ را نمی داند!  او که قراردادش با باشگاه استقلال را دو سال تمدید کرده است، از لزوم فرهنگسازی برای فراهم کردن شرایطی که در آن بازیکنان بتوانند بدون هجمه و مشکل و بازخوردهای منفی قراردادهای شان را رسمی کنند نیز صحبت کرد.

کپی برابر اصل
میلاد فخرالدینی به عنوان یکی از دونده ترین بازیکنان فوتبال ایران، سرانجام پس از چند سال درخشش در رقابت های لیگ برتر راهی یکی از دو باشگاه پرطرفدار پایتخت شد. او پس از امضای قرارداد با استقلال به گفتن چند جمله کوتاه بسنده کرد. جملاتی که همگی شان کپی برابر اصل جملات آرش برهانی بودند!  میلاد ابتدا درست مثل آرش قراردادش با باشگاه استقلال را «دلی» نامید و سپس بحث فرهنگسازی برای اعلام مبالغ قراردادها را پیش کشید.

عشق کودکی
یکی از پیچیده ترین پرونده های نقل و انتقالاتی این روزها، متعلق به محسن فروزان است. دروازه بان فصل گذشته گسترش فولاد، در آغاز فصل نقل و انتقالات با پرسپولیس مذاکره کرد و به توافق نرسید، او در ادامه راهی باشگاه استقلال شد و با این تیم هم به توافق دست پیدا نکرد تا به پرسپولیس برگردد و در آستانه حضور در این تیم قرار بگیرد. او حتی در مورد حضورش در پرسپولیس مصاحبه هم انجام داد و در شرایطی که به نظر می رسد او را باید دروازه بان جدید این تیم دانست، ناگهان رسانه ها تصویر او را با لباس تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز منتشر کردند!  محسن البته در تراکتور هم ماندگار نشد و امروز به صورت رسمی جانشین سیدمهدی رحمتی در استقلال لقب گرفت. جالب اینجاست که فروزان پس از یک دوره فعل و انفعالات و مذاکره و توافق با نیمی از تیم های لیگ برتر(!) حضور در استقلال را تعبیر شیرین رویاهای کودکی اش دانست.

والیبال هم شد فوتبال؟
پیش تر شنیده می شد که جدایی مهدی رحمتی از استقلال، حنیف عمران زاده را نیز به سمت درب های خروجی ترغیب می کند. حنیف اما امروز به شکل رسمی به همه این شایعه ها پایان داد. او دلیل دلخوری اش از استقلال در هفته های گذشته را نیز بی توجهی و تماس نگرفتن آن ها عنوان کرد و البته از رفع کامل این دلخوری خبر داد. حنیف همچنین مدعی شد نسبت به فصل گذشته کمتر پول گرفته تا ثابت کند در دسته فوتبالیست های پولکی نمی گنجد. او در کنار آرزوی موفقیت برای دوست اش مهدی رحمتی، در یک جمله عجیب، ادعا کرد که والیبالیست ها و بسکتبالیست ها هم درست به اندازه فوتبالیست ها پول می گیرند اما این هجمه علیه شان شکل نمی گیرد. واقعا؟

 

 

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-29 15:17:44
نظر دهید

۱ نظر
Danial
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۲۰
از اومدن محسن فروزان به استقلال اصلا خوشحال نیستم. اینم یه قاسم دهنوی دیگه است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر